Po tomto závodě v rámci vloženého posledního letošního závodu žen získala titul mezinárodní mistryně České republiky v motokrosu pro rok 2021 jezdkyně Barbora Laňková z Velkého Meziříčí jedoucí za Orion racing team. V posledním závodě se Barboře podařilo uhájit druhé místo, což stačilo na zisk titulu. Laňková se raduje ze svého již druhého titulu v závodní kariéře.
"S letošní sezónou jsem moc spokojená, z titulu mám samozřejmě radost. Jsem hlavně ráda, že jsem to odjela bez zranění, letos těch úrazů bylo fakt hodně. Myslím že letos byla celá první desítka celkem nabitá, mladší holky hodně zrychlily, takže to nebylo úplně jednoduchý i přesto, že některé favoritky v boji o titul vypadly. Na jaře jsem šla do sezóny s tím si všechny závody užít, to se mi povedlo, na motorce mě to moc bavilo a titul k tomu je takovej super bonus," říká novopečená mistryně ČR v motokorsu.
Autor: připravila redakce NovinyVM.cz
Publikoval: -kas-













