Dnes je 4. prosince 2021, svátek má Barbora, zítra Jitka.
  • Práce na Areálu zdraví stále běží. Více fotek na našem Facebooku.
  • V Mostištích už mají vystavený slaměný betlém.
  • Na Družstevní směrem k Balince už mají nové osvětlení.
  • Na Fajtově kopci běží sněžná děla naplno. Podívejte se na video ze zasněžování na našem facebooku.
  • Provizorně zakryté výkopy na Třebíčské ulici jsou při přejezdu aut zdrojem neuvěřitelných ran, které jsou slyšet na velké vzdálenosti. Video na našem facebooku.

Závodní víkend 2.-3.10.2021

SPORT - LYŽAŘSKÝ SPORT - 15. 10. 2021 - komentářů 0

První říjnový víkend se v rámci LPV a APV 2021/2022 konaly poslední 2 závody. Nejprve to byl přespolní běh na Křemešníku a v neděli pak suchý slalom na Fajtově kopci.

Křemešník

Menší skupinka našich lyžařů závodila v sobotu na Křemešníku. Čekal na ně okruh od 300 m (myšáci) do 4200 m (dospělí). Naši lyžaři si přivezli celkem 7 medailí. Zvítězili Bára Mervová, Jiří Vaverka a Kristýna Neumanová, druzí doběhli Lukáš Bartoš, Viktorie Ela Dvořáková, Barbora Rosslerová a Jan Bartoš.

Fajťák

Posledním závodem podzimní série byl suchý slalom na Fajtově kopci. Zlato zde vybojovali Adéla Wasserbauerová, Lukáš Bartoš a Šimon Večeřa, stříbro Daniel Rojka, Barbora Rosslerová, Jiří Vaverka ml, Kristýna Neumanová, Tomíno Malec a bronz Ondřej Doležal, Karin Bradáčová, Jan Bartoš a Natálie Malcová.

Výsledky:

pdfBeh_mesta_Pelhrimova_2021_Vysledky.pdf

pdfKlasifikace_suchý_slalom_VM_LPV_APV.pdf

Po skončení tohoto závodu se na Fajtově kopci konalo kvůli covidu odložené vyhlášení celkových výsledků Sporten cupu sezóny 2019/2020. Z našich byli nejúspěšnější:

1.místo: Nikola Wasserbauerová, Marek Balej, Tomíno Malec, Family Eliáš a Jan Cejpkovi
2.místo: Jiří Vaverka, Veronika Švandová, Pavel Bartoš, Family Jiří Vaverkova ml.a st.
3.místo: Amélie Mia Bíbrová

Autor: SkiVM

15. 9. 2021 - V Kožichovicích byl zahájen Sporten CUP

V sobotu 11.9. 2021 se v Kožichovicích uskutečnily první dva závody letošního ročníku Sporten cupu, kterého se ve všech kategoriích zúčastnilo i 27 závodníků našeho SKI KLUBU.

4. 10. 2021 - Na Fajťáku se v neděli běžel suchý slalom

Závod Sporten cup se běžel na Fajtově kopci tuto neděli 3. října dopoledne.

9. 4. 2021 - VIDEO: Finálová zlatá jízda Sáry Strnadové

Vítězná finálová jízda z ruského Krasnojarsku snowboardcrossové závodnice Sáry Strnadové, která ji vynesla zlatou medaily a hlavně titul mistryně světa!