Dnes je 19. srpna 2022, svátek má Ludvík, zítra Bernard.
  • Na led zimního stadionu k přípravnému utkání proti Vyškovu ve čtvrtek večer vyjel A tým HHK. Po dvou třetinách byl zápas vyrovnaný 2:2.
  • Stavba workoutového hřiště postoupila. Nově se zde objevily tyto kostky.
  • Část nedávno vybudovaného chodníku pod dálničním mostem byla kvůli výstavě odvodnění opět rozebrána.
  • K vodníkovi sedícímu na kameni v řece Oslavě u zimního stadionu nově přibyla jeho družka.
  • Po dobu opravy Vrchovecké ulice byl zprůjezdněn most a průjezd u rybářů od Mostišť na Příkopy.

Starší dorostenky doma opět bez bodů

SPORT - HÁZENÁ - 18. 10. 2021 - komentářů 0

Ilustrační foto.

Úvod utkání patřil severomoravankám, které se dobrým útočným pohybem dostávaly do šancí a držely nejtěsnější vedení.

Sobota 16. října

2. liga starších dorostenek

TJ Sokol Velké Meziříčí – 1. SC Bohumín 98´24:31 (15:17)

Nám se podařilo najít skuliny v soupeřově defenzívě, postupně jsme srovnali skóre a následně šli do dvoubrankového náskoku. To však bylo naposledy, kdy jsme vedli. I přes dobré pozice jsme „pálili“ jednu šanci za druhou, zatímco soupeř byl daleko efektivnější a již do poločasu byl o dva zásahy před námi. Po změně stran jsme ještě prvních pět minut byli akce schopní. Poté se náš herní koncept sesypal. I přes dva oddechové časy, změny v sestavě, změny v herním systému jsme přestali hrát organizovaně v obraně, kolektivně v útočné fázi a bylo „vymalováno“. Dlouhých šestnáct minut jsme neskórovali (17:17, 17:25). Soupeř naopak s chutí kombinoval a přímočarými útočnými akcemi nám ukázal, jak je házená jednoduchá...

7 - m hody 3/1 : 3/3, vyloučení 3:4.

Poslední říjnovou sobotu opět v domácím nás čeká nelehký soupeř z Otrokovic. Doufáme, že se s podzimní sezónou rozloučíme daleko lepším kolektivním výkonem.

Sled branek: 0:1, 1:3, 3:3, 4:3, 6:4, 6:6, 7:6, 7:9, 9:9, 9:11, 11:12, 13:14, 14:17, 17:17, 17:25, 18:25, 19:27, 21:29, 21:31, 23:31.

Hrály: Homolová Eliška, Fadrná Nikola - Slámová Karolína (9/1), Kuřátková Klára (4), Borkovcová Tereza (3), Puffer Natálie (2), Rosická Bára (2), Holíková Lenka (1), Kusslová Nikola (1), Aneta Sýkorová Agáta (1), Pospíšilová Magda, Trojanová Aneta. Trenéři ing. Vincenc Záviška, ing. Tomáš Partl, vedoucí družstva Andrea Kuřátková.

FOTO

Program ve sportovní hale „za Světlou“

Středa 20. října          20,00 hodin                3. kolo Český pohár muži    TJ Sokol Nové Veselí (extraliga)

Sobota 30. října          9,00 hodin                II. liga starší dorostenci       TJ Dolní Cerekev

11,00 hodin                II. liga starší dorostenky      TJ Jiskra Otrokovice

13,00 hodin                I. liga ženy                             TJ Jiskra Otrokovice

15,00 hodin                II. liga mladší dorostenky    TJ Jiskra Otrokovice

17,00 hodin                II. liga muži                           HBC Olomouc

19,00 hodin                I. liga mladší dorostenci       Pepino SKP Frýdek – Místek

Autor: Vincenc Záviška, ternér

18. 8. 2022 - Házená - rozpis zápasů - podzim 2022

Utkání ve sportovní hale Tělocvičné jednoty Sokol Velké Meziříčí, ulice Sportovní „za Světlou“.

14. 3. 2022 - Nepovedený závěr připravil dorostence o důležité body

V sobotním odpoledni se naši dorostenci utkali s týmem Šťáhlav, který také v první části soutěže nebyl příliš bodově úspěšný. Klíčový duel o udržení nabídl pořádné drama. Během zápasu se skóre přelévalo...

23. 5. 2022 - Mladší dorostenky první utkání baráže nezvládly

Do prvního barážového utkání vstoupil daleko lépe domácí celek.

12. 1. 2022 - Minižactvo házené zahájilo rok 2022 domácím turnajem Poex Cup

V sobotu 8. ledna jsme pořádali turnaj pro minižactvo v házené. Hrála se šestková házená na celé hřiště tentokrát místo miniházené, typické pro tuto kategorii.