Dnes je 4. prosince 2021, svátek má Barbora, zítra Jitka.
  • Práce na Areálu zdraví stále běží. Více fotek na našem Facebooku.
  • V Mostištích už mají vystavený slaměný betlém.
  • Na Družstevní směrem k Balince už mají nové osvětlení.
  • Na Fajtově kopci běží sněžná děla naplno. Podívejte se na video ze zasněžování na našem facebooku.
  • Provizorně zakryté výkopy na Třebíčské ulici jsou při přejezdu aut zdrojem neuvěřitelných ran, které jsou slyšet na velké vzdálenosti. Video na našem facebooku.

Ve druhém kole Českého poháru dostaly ženy stopku

SPORT - HÁZENÁ - 18. 10. 2021 - komentářů 0

Ve čtvrtek 14. října zajíždělo naše družstvo žen na 2. kolo Českého poháru do Kunovic. Soupeř, který nám na domácí palubovce nadělil třináctibrankový debakl, byl tak jasným favoritem…

Český pohár žen, 2. kolo

HK Kunovice – TJ Sokol Velké Meziříčí 26:23 (16:10)

Cesta do Kunovic byla pro naše družstvo poměrně náročná. Museli jsme cestou postupně posbírat hráčky, abychom mohli k zápasu adekvátně nastoupit. Tím se nám prodloužila cesta a my k utkání dorazili v 18:00, přičemž v ten čas mělo utkání již začínat.

Po rychlé rozcvičce jsme vstoupili do zápasu. V obraně se vůbec nedařilo. A tak jsme brzy prohrávali poměrem deseti branek. Přispěla tomu i útočná bezmoc, když jsme nedali celých patnáct minut branku! Naštěstí začala výborně chytat Jarmila Šabacká, která svými zákroky nakopla náš útok a postupně jsme začali snižovat. Poločas tak skončil „pouze“ o šest branek 16:10.

Do druhého poločasu jsme vstoupili odhodlané se zápasem ještě něco udělat. Sice první branku vstřelil domácí tým, ale my pěti góly v řadě snížili na 17:15 v sedmé minutě. Poté se v přesilovce opět prosadil soupeř, ale naše holky byly stále plné sil a dokázaly dobrou obranou vývoj utkání srovnat na 21:21. Dokonce se podařilo dát i jednu branku navíc a vést 21:22. Ovšem hned za dalších dvacet vteřin domácí srovnaly a přidaly další čtyři branky v řadě. Ke konci zápasu se ukázalo, že ženám již moc sil na střelbu nezbylo, a proto prohrály tříbrankovým rozdílem 23:26.

Na tomto zápase bylo důležité, že se holky dokázaly vzchopit a nevzdat „prohraný“ zápas.

Sestava a branky: Jarmila Šabacká, Jana Šidlová – Kateřina Závišková (9/2), Lucie Zbožínková (4), Kristýna Cahová (2), Markéta Pospíšilová (2), Karolína Slámová (2), Natálie Koudelová (1), Magda Pospíšilová (1), Tereza Borkovcová (1), Lenka Pacalová (1), Aneta Trojanová, Natálie Puffer, trenér Ing. Vincenc Záviška.

Autor: Jana Šidlová

18. 10. 2021 - Na dalším turnaji vybojovaly mladší žákyně zase čtyři body

V neděli 17. října vyrazila naše mladší děvčata na odložený turnaj Ligy Vysočiny do Ledče nad Sázavou. Holky opět odehrály tři zápasy, ve kterých se podařilo dvakrát zvítězit a odvést si čtyři...

15. 10. 2021 - V rámci ČESKÉHO POHÁRU do VM zavítá extraligové Nové Veselí

Naši házenkáři se stejně jako loni, tak i letos probojovali do 3. kola ČESKÉHO POHÁRU, kde již lze narazit na týmy z nejvyšší české soutěže.

25. 10. 2021 - HÁZENÁ: Na hřišti druhého celku tabulky byli muži suverénní

Muži v neděli podvečer zajížděli k utkání do zbrusu nové haly v Měníně, kde svá domácí utkání od letošní sezóny hraje Újezd u Brna.