Dnes je 4. prosince 2021, svátek má Barbora, zítra Jitka.
  • Práce na Areálu zdraví stále běží. Více fotek na našem Facebooku.
  • V Mostištích už mají vystavený slaměný betlém.
  • Na Družstevní směrem k Balince už mají nové osvětlení.
  • Na Fajtově kopci běží sněžná děla naplno. Podívejte se na video ze zasněžování na našem facebooku.
  • Provizorně zakryté výkopy na Třebíčské ulici jsou při přejezdu aut zdrojem neuvěřitelných ran, které jsou slyšet na velké vzdálenosti. Video na našem facebooku.

O vítězství velkomeziříčských hokejistů rozhodl samotný závěr třetí třetiny

SPORT - HOKEJ - 18. 10. 2021 - komentářů 0

Foto ze zápasu

Vyrovnané utkání osmého kola II. ligy zlomili hokejisté Velkého Meziříčí ve svůj prospěch až v poslední minutě třetí třetiny!

HC ISMM Kopřivnice – HHK VM 3:5 (0:0, 2:0, 1:3)

Góly a asistence: 22:33 Pindel (Häring), 39:26 Suchý (Štěpánek), 54:28 Štěpánek (Seidler) – 23:28 Strnad (Střecha T., Ambrož), 33:11 Střecha F. (Malec, Paták), 42:33 Ambrož (Křenek), 59:09 Maštera (Křenek, Střecha T.), 59:24 Paták (Ambrož, Malec).

Sestava ISMM Kopřivnice:

Šindelka (Kučera) – Krzak, Štěpánek, Bail, Marek, Fojtík – Seidler, Suchý, Pokorný – Pindel, Pěnčík, Indrst – Mach M., Häring, Mach J. – Gola, Pargáč, Sluštík.

Trenér: Kofroň

Sestava HHK Velké Meziříčí:

Krejčí (Štourač) – Slabý, Ambrož, Kochánek, Báňa, Svoboda, Burian V. – Malec, Střecha F., Paták – Strnad, Křenek, Střecha T. – Vedral, Rozmarín, Maštera – Barák, Burian M.

Trenéři: Vejmelka, Krča

Rozhodčí: Grygera – Rychlý, Vengřín.

Vyloučení: 2:3, využití: 0:0, v oslabení: 0:0.

Střely na branku: 33:29 (13:3, 8:13, 12:13)

Procentuální úspěšnost brankářů:

Šindelka        (KOP)  -   86,21 % -   25 zákroků – 59 min.

Krejčí           (HHK)  -   90,91 % -   30 zákroků – 60 min.

Diváci: 742

Když Kopřivnice 5 minut před koncem třetí třetiny srovnala na 3:3, už to vypadalo to, že zápas půjde do prodloužení. Velkomeziříčští hráči ale nesložili zbraně a v čase 59:09 šli gólem Vojty Maštery potřetí v utkání do vedení. Na tuto trefu již domácí nedokázali reagovat, naopak o 15 vteřin později pečetil vítězství Velkého Meziříčí Lukáš Paták.

Hodnocení utkání hlavním trenérem Karlem Vejmelkou: První třetina byla z naší strany špatná, bylo tam hodně nepřesností a nedůrazu. Domácí nás zatlačili před naši branku a jenom díky jejich neefektivitě a dobře chytajícímu brankáři se hrálo bez branek. Od druhé třetiny jsme hráli lépe, vytvořili jsme si i šance, dali branky, na které ale soupeř reagoval a dotáhl se. Závěrečná třetina byla kdo z koho, kdo dá prakticky rozhodující branku. Je dobře, že se to podařilo nám. Závěr jsme pak zvládli a vítězství zpečetili gólem do prázdné branky. Výborně nám zachytal brankář Filip Krejčí, byl velkou oporou. Kluci zaslouží velkou pochvalu za bojovnost a nasazení od druhé třetiny. Za vítězství ve vyrovnaném utkání jsme velmi rádi.

Program mistrovských zápasů mužů:

Středa 20.10.2021 HHK Velké Meziříčí – HC Kometa Brno „B“,

začátek utkání v 18.00 hod. (zimní stadion Velké Meziříčí)

Sobota 23.10.2021 HC Bobři Valašské Meziříčí – HHK Velké Meziříčí,

začátek utkání v 17.00 hod. (zimní stadion Valašské Meziříčí)

Autor: HHK VM

21. 4. 2021 - Ohlédnutí za předčasně ukončenou druholigovou sezónou

Před více než rokem vstoupil do života lidstva virus SARS-CoV-2 způsobující onemocnění covid-19, který nás všechny v mnohém značně omezil.

31. 8. 2021 - V přípravném utkání přivítáme žďárské Plameny

V úterý 31.8. sehraje velkomeziříčský **2**A**2** tým další přípravné utkání, do VelMezu přijedou žďárské Plameny.

29. 11. 2021 - Velkomeziříčští hokejisté deklasovali lídra tabulky, skupiny východ

Velkomeziříčští hokejisté odehráli nejlepší utkání sezóny. Na domácím ledě si vyšlápli na lídra soutěže, od úvodu zápasu byli aktivnější a především v koncovce jasně lepší. O branky Velkého Meziříčí se postaraly všechny...

5. 8. 2021 - Na zimáku se mrazí, jako první uvidíme přípravný zápas s Kometou Brno B

Ačkoliv léto vrcholí, na zimním stadionu na Vrchovecké začali mrazit ledovou plochu.