Dnes je 4. prosince 2021, svátek má Barbora, zítra Jitka.
  • Práce na Areálu zdraví stále běží. Více fotek na našem Facebooku.
  • V Mostištích už mají vystavený slaměný betlém.
  • Na Družstevní směrem k Balince už mají nové osvětlení.
  • Na Fajtově kopci běží sněžná děla naplno. Podívejte se na video ze zasněžování na našem facebooku.
  • Provizorně zakryté výkopy na Třebíčské ulici jsou při přejezdu aut zdrojem neuvěřitelných ran, které jsou slyšet na velké vzdálenosti. Video na našem facebooku.

Béčko vyhrálo zápas s bystřickými Orli

SPORT - HOKEJ - 19. 10. 2021 - komentářů 0

Od začátku zápasu se hrálo převážně před bystřickou brankou, ale na první gól čekali domácí až do 9. minuty. Těsně před vypršením hry 4:4 se prosadil Havliš po přihrávce od Dundálka. Převaha béčka HHK pak dále pokračovala, ovšem další branka padla až v minutě 19. minutě. V ní zvýšil na 2:0 Sobotka, když mu asistoval Pejchal.

HHK Velké Meziříčí „B“ – HC Orli Bystřice nad Pernštejnem 6:4 (2:0, 4:3, 0:1)

Diváků: 30

Rozhodčí: Kašpar – Slabý, Klouda

Branky: 9. Havliš (Dundálek), 19. Sobotka (Pejchal), 26. Štěpánek (Pokorný), 31. Burian M.  (Havliš, Smejkal), 33. Pejchal (Štěpánek), 36. Havliš (Karásek)

Vyloučení: 3:6

Využití: 2:1

Oslabení: 0:0

Střely na branku: 27:23

HHK „B“: Štourač (Šeba) – Pokorný, Bradáč - Smejkal, Chlubna – Sysel - Sobotka, Štěpánek, Pejchal – Burian Martin, Kudláček Jiří, Vrána – Karásek, Havliš, Dundálek – Šandera

Trenér: Kudláček Martin

Bystřice: Beno – Mach, Ludvík, Kintr, Musil, Jakeš, Peňáz, Zítka, Škorpík, Jan, Pavelka, Bednář Dominik, Martínek, Doležal, Koželuh, Jirčík, Císař, Bednář Daniel, Zelinka

Trenér: Sláma Luboš

Ve druhé části hosté hru vyrovnali a odměnou jim bylo snížení stavu utkání. Ve 24.´ využil početní výhodu Císař. Jejich snaha o vyrovnání ale dlouho netrvala. Ve 26. až 31. minutě nabídli svému soupeři sérii přesilových her. Meziříčští, jimž se v první třetině přesilovky vůbec nedařili, využili hned tu první, dvojnásobnou, zásluhou Štěpánka s přispěním Pokorného. Tu klasickou, ve 31.´, pak zužitkoval Martin Burian po přihrávkách Havliše a Smejkala. Než se z těchto gólů Orli vzpamatovali, lovil během dalších pěti minut Beno ještě dvakrát puk ze své sítě. To na 6:1 postupně zvýšili Pejchal a Havliš. Kdo by si však myslel, že je už s Bystřicí amen, tak toho závěr třetiny vyvedl z omylu. Bohorovné počínání domácích ve vlastním obranném pásmu potrestali v posledních dvou minutách Jakeš s Musilem.

Stav 3:6 dával do závěrečné části hostům ještě jakousi naději na úpravu skóre. A hned od začátku se do svého soupeře pustili. Domácí hokejisté však většinou udržovali hru co nejdále od svého pásma a tak se kromě několika šancí na obou stranách nic nedělo. Až v polovině třetiny padla čtvrtá branka Orlů. Po přihrávce Ludvíka střílel Jakeš. Následná snaha bystřických po alespoň vyrovnání už ale nic nepřinesla. A tak když hráči HHK přežili i závěrečnou hru bez brankáře, připsali si do tabulky cenné tři body.

Ledeč – V. Meziříčí „B“ 6:2 - předehráno

V příštím kole, v neděli 24. 10. 2021, zajíždíme do Moravských Budějovic. Zápas proti místnímu celku začne v 17.00.

Autor: Vladimír Hort

26. 10. 2021 - Závěrečná třetina zmařila velkomeziříčským hokejistům naději na bodový zisk

Hokejisté Velkého Meziříčí, navzdory několika absencím, drželi v meziříčském derby na Valašsku naději na senzaci až do začátku třetí třetiny. Závěrečnou třetinu ale nezvládli a domů se vracejí bez bodů.

16. 5. 2021 - Velkomeziříčští hokejisté zahájili letní přípravu

V pondělí 10. května zahájilo letní přípravu družstvo mužů Horáckého hokejového klubu. Pod vedením hlavního trenéra Karla Vejmelky a jeho asistenta Michala Krči čeká hráče celkem 8 týdnů drilu na novou sezónu...

8. 11. 2021 - Dorostenci HHK porazili bystřické Zubry

Výsledkový servis zápasů mládeže týmu HHK VM.

31. 8. 2021 - V přípravném utkání přivítáme žďárské Plameny

V úterý 31.8. sehraje velkomeziříčský **2**A**2** tým další přípravné utkání, do VelMezu přijedou žďárské Plameny.