Dnes je 19. srpna 2022, svátek má Ludvík, zítra Bernard.
  • Na led zimního stadionu k přípravnému utkání proti Vyškovu ve čtvrtek večer vyjel A tým HHK. Po dvou třetinách byl zápas vyrovnaný 2:2.
  • Stavba workoutového hřiště postoupila. Nově se zde objevily tyto kostky.
  • Část nedávno vybudovaného chodníku pod dálničním mostem byla kvůli výstavě odvodnění opět rozebrána.
  • K vodníkovi sedícímu na kameni v řece Oslavě u zimního stadionu nově přibyla jeho družka.
  • Po dobu opravy Vrchovecké ulice byl zprůjezdněn most a průjezd u rybářů od Mostišť na Příkopy.

Z Prahy odjely házenkářky s prázdnou

SPORT - HÁZENÁ - 25. 10. 2021 - komentářů 0

Ženy odjížděly do Prahy v sobotním odpoledni, aby v 18:00 odehrály utkání proti týmu z pražských Kobylis. Jednalo se o utkání dvou týmů z konce tabulky a mohlo skončit jakkoliv. Bohužel konec zápasu nám hrubě nevyšel, a to byl důvod, proč body zůstaly v hlavním městě.

1. liga ženy, 7. kolo

Sokol Kobylisy II – TJ Sokol Velké Meziříčí 25:21 (12:12)

Po posledních dvou zápasech, které byly z naší strany dobře odehrány se holky na zápas těšily, protože body byly cítit ve vzduchu. A vstup do zápasu nám vyšel parádně. Během chvilky jsme vedly 3:0. Pak ovšem přišly dvě jasné šance, které jsme neproměnily a rázem to bylo 3:4 v náš neprospěch. Naše obrana nefungovala kompaktně a soupeř si postupně vypracoval dvoubrankové vedení. Holky se ale v útoku nevzdaly a do poločasu dokázaly srovnat na 12:12.

Ve druhém poločase se ze začátku zdařilo v obraně a postupně jsme si vybudovaly mírné vedení. Důležitý moment zápasu přišel okolo 18. minuty, kdy jsme měly dvoubrankové vedení a výhodu jedné hráčky v poli. Místo, abychom rozdíl ve skóre navýšily, tak po našich chybách jsme dovolily skóre srovnat. Vlastně od vedení 21:19 jsme třináct minut nedokázaly vstřelit gól!!! Naše střely končily úplně mimo domácí branku, a proto rozdíl nakonec čtyřbrankový 21:25.

Bylo to utkání, kde se určitě dalo bodovat, ale střelecký výpadek v kombinaci se slabší obranou nám prostě vystavil stopku. Nezbývá než se vzpamatovat a snažit se získat další body do tabulky v sobotu 30. října od 13:00 na domácím hřišti proti Otrokovicím.

Sestava a branky: Jarmila Šabacká, Jana Šidlová – Kateřina Závišková (6/3), Romana Doležalová (5), Kristýna Cahová (4), Lucie Zbožínková (3/1), Natálie Koudelová (1), Klára Kuřátková (1), Lenka Pacalová (1), Magda Pospíšilová, Aneta Trojanová, Tereza Borkovcová, Karolína Slámová,trenér Ing. Vincenc Záviška.

Autor: Jana Šidlová, Házená Velké Meziříčí

8. 3. 2022 - Starší dorostenci na body nestačili a spravedlivá remíza ve Vršovicích

Výsledky zápasů staršího dorostu v házené.

17. 3. 2022 - Nejmenší házenkáři úspěšní na turnaji v Kuřimi

V sobotu 12. března se naši nejmenší házenkáři zúčastnili turnaje v miniházené After Ferin Cup, který pořádal házenkářský oddíl z Kuřimi. Tento turnaj je tradiční, pořádá se na Mikuláše a děti se...

28. 2. 2022 - HÁZENÁ: Muži pohořeli v Ivančicích

V sobotu navečer zajíždělo družstvo mužů na palubovku Ivančic, odkud se body nevozí. Našemu mužstvu se zde podařilo vyhrát pouze jedinkrát a to již před dlouhými 6 lety. Ovšem Ivančice v letošní...

14. 2. 2022 - HÁZENÁ: V Brně se muži o překvapení nepostarali

Po zimní pauze se opět rozběhla II. liga házené, kdy náš celek přezimoval na pěkném 3. místě.