Dnes je 24. ledna 2022, svátek má Milena, zítra Miloš.
  • U firmy Draka kabely se stala dopravní nehoda.
  • Dnes se mělo odehrát přípravné utkání FC VM - AFC Humpolec, ale počasí bylo proti.
  • Město aktuálně nechává předělávat bývalý internát zemědělky na byty pro seniory.
  • Oprava kurtů na Areálu zdraví.
  • Policisté pátrají po pachateli, který posprejoval vrata garáže na Bezručově ulici.

Bítešský Spartak porazil B tým HHK 1:3

SPORT - HOKEJ - 29. 10. 2021 - komentářů 0

Ilustrační foto.

Nebýt gólu domácích v poslední minutě úvodní třetiny, tak by v podstatě nebylo o čem psát.

HHK Velké Meziříčí „B“ – HC Spartak Velká Bíteš 1:3 (1:0, 0:1, 0:2)

Rozhodčí: Kašpar – Klouda, Vít

Diváků:20

Branky:20. Pejchal (Štěpánek, Střecha L.)

Vyloučení: 7:5

Využití: 0:1

Oslabení: 0:0

Střely na branku: 34:40

Trenér: Martin Kudláček

Trenér: Zdeněk Pirochta

To se béčku HHK povedla snad jediná pohledná akce, kterou zakončil Pejchal po přihrávkách Štěpánka a Libora Střechy. Jinak hrstka diváků viděla hru přelévající se mezi oběma brankami, ovšem bez jakékoliv zápletky a šancí. Jedinou tutovku měli hosté krátce po polovině třetiny, kterou jim však zmařil pozorně chytající Šeba.

Hráči Bíteše, kteří v první dvacetiminutovce víceméně vyčkávali, co jim jejich soupeř předvede, zvýšili v té následující svoji herní aktivitu. Stále častěji se dostávali do útočného pásma a odměnou jim byla vyrovnávací branka ve 31. minutě. Po kombinaci Petrčky s Novákem skóroval Tondl. Stavem 1:1 prostřední část nakonec i skončila. Urodilo se sice ještě několik šancí na obou stranách, ale všem chybělo přesnější zakončení.

Do poslední třetiny nastoupili meziříčští s odhodláním urvat pro sebe tři body. Místo nějaké produktivní hry však předvedli pouze jakousi křeč. Nedaří se nic - od založení kloudné útočné akce přes adresnou přihrávku, nějaký nápad v útočném pásmu včetně přesného zakončení. A stejné je to i v přesilovkách. V 52. ´měli dokonce chvíli na ledě o dva hráče víc, ale využití žádné. Jak se má dvojnásobné vyloučení zužitkovat jim naopak předvedli hosté, kteří do té doby také neměli svého soupeře čím přehrát. V 56. minutě dal druhý gól Bíteše Grman po asistencích Vlašína a Trnky. Zároveň s návratem druhého domácího vyloučeného na led pak zpečetil zaslouženou výhru Velké Bíteše Novák.

10. 1. 2022 - Opavu jsme přestříleli, body však zůstali ve Slezku

Ve 29. kole zajížděli velkomeziříčští hokejisté na led Slezanu Opava. I přes dobrý výkon a výraznou střeleckou převahu ale na body nedosáhli.

13. 9. 2021 - Mladší žáci vyhráli vysoko v Bystřici nad Perštejnem

Výsledkový servis zápasu mládeže ledního hokeje.

26. 10. 2021 - Moravské Budějovice rozdrtili meziříčské béčko

Od úvodní minuty bylo jasné, kdo je favoritem utkání.

27. 9. 2021 - Favorit poražen. Velkomeziříčští hokejisté si připsali další výhru

Ve třetím kole II. ligy viděli fanoušci derby dvou Meziříčí. Výhodu domácího prostředí měli velkomeziříčští hokejisté.