Dnes je 19. srpna 2022, svátek má Ludvík, zítra Bernard.
  • Na led zimního stadionu k přípravnému utkání proti Vyškovu ve čtvrtek večer vyjel A tým HHK. Po dvou třetinách byl zápas vyrovnaný 2:2.
  • Stavba workoutového hřiště postoupila. Nově se zde objevily tyto kostky.
  • Část nedávno vybudovaného chodníku pod dálničním mostem byla kvůli výstavě odvodnění opět rozebrána.
  • K vodníkovi sedícímu na kameni v řece Oslavě u zimního stadionu nově přibyla jeho družka.
  • Po dobu opravy Vrchovecké ulice byl zprůjezdněn most a průjezd u rybářů od Mostišť na Příkopy.

Bítešský Spartak porazil B tým HHK 1:3

SPORT - HOKEJ - 29. 10. 2021 - komentářů 0

Ilustrační foto.

Nebýt gólu domácích v poslední minutě úvodní třetiny, tak by v podstatě nebylo o čem psát.

HHK Velké Meziříčí „B“ – HC Spartak Velká Bíteš 1:3 (1:0, 0:1, 0:2)

Rozhodčí: Kašpar – Klouda, Vít

Diváků:20

Branky:20. Pejchal (Štěpánek, Střecha L.)

Vyloučení: 7:5

Využití: 0:1

Oslabení: 0:0

Střely na branku: 34:40

Trenér: Martin Kudláček

Trenér: Zdeněk Pirochta

To se béčku HHK povedla snad jediná pohledná akce, kterou zakončil Pejchal po přihrávkách Štěpánka a Libora Střechy. Jinak hrstka diváků viděla hru přelévající se mezi oběma brankami, ovšem bez jakékoliv zápletky a šancí. Jedinou tutovku měli hosté krátce po polovině třetiny, kterou jim však zmařil pozorně chytající Šeba.

Hráči Bíteše, kteří v první dvacetiminutovce víceméně vyčkávali, co jim jejich soupeř předvede, zvýšili v té následující svoji herní aktivitu. Stále častěji se dostávali do útočného pásma a odměnou jim byla vyrovnávací branka ve 31. minutě. Po kombinaci Petrčky s Novákem skóroval Tondl. Stavem 1:1 prostřední část nakonec i skončila. Urodilo se sice ještě několik šancí na obou stranách, ale všem chybělo přesnější zakončení.

Do poslední třetiny nastoupili meziříčští s odhodláním urvat pro sebe tři body. Místo nějaké produktivní hry však předvedli pouze jakousi křeč. Nedaří se nic - od založení kloudné útočné akce přes adresnou přihrávku, nějaký nápad v útočném pásmu včetně přesného zakončení. A stejné je to i v přesilovkách. V 52. ´měli dokonce chvíli na ledě o dva hráče víc, ale využití žádné. Jak se má dvojnásobné vyloučení zužitkovat jim naopak předvedli hosté, kteří do té doby také neměli svého soupeře čím přehrát. V 56. minutě dal druhý gól Bíteše Grman po asistencích Vlašína a Trnky. Zároveň s návratem druhého domácího vyloučeného na led pak zpečetil zaslouženou výhru Velké Bíteše Novák.

4. 1. 2022 - Do nového roku vstoupíme soubojem s Hodonínem

První soutěžní utkání roku 2022 nabídne souboj nejhorších obran. Velkomeziříčští hokejisté v důležitém souboji nastoupí proti hodonínským Drtičům.

10. 8. 2022 - Velké Meziříčí zahájilo přípravu na ledě

V pondělí 8.8. 2022 v dopoledních hodinách odstartovala velkomeziříčským hokejistům příprava na ledě.

25. 2. 2022 - Velkomeziříčští hokejisté v posledním domácím utkání deklasovali hodonínské Drtiče

Přestože utkání už o postavení v tabulce nemohlo nic změnit, chtěli jsme uspět a Hodonín porazit.