• Stačí aby trošku zapršelo a příjezdová cesta na parkoviště v bývalém areálu Svit si připsala další poklicový skalp.
  • První část happeningu ZUŠ Open se odehrála již v úterý ve velkém sále Jupiter clubu. Představily se taneční a literárně dramatické obory.
  • Auto sjelo z parkoviště u zastávky na Vrchovecké do řeky Oslavy. Více foto najdete na našem Facebooku @NovinyVM.cz .
  • V úterý v 11 hodin stala další nehoda auta a skútru na nepřehledné křižovatce Vrchovecká - Poříčí.
  • O víkendu se v Jabloňově koná akce "Výstava historických traktorů a stabilních motorů v Jabloňově".

Ilustrační foto.

Výsledkový servis dvojzápasu A týmu HHK VM.

Pátek 29.10.2021

HK Nový Jičín – HHK VM 5:2 (0:0, 2:2, 3:0)

Góly a asistence: 22:10 Sluštík (Hruška), 27:28 Flok (Sluštík), 49:55 Maliník, 58:10 Gebauer (Tomeček, Kuboš), 59:44 Konečný (Maliník, Váňa) – 20:26 Malec (Paták, Vlašín P.), 30:56 Křenek (Barák, Střecha T.)

Sestava HK Nový Jičín:

Šimonů (Galuška) – Hladiš, Kuboš, Kleiner, Tomeček, Váňa, Kožený, Hruška – Flok, Maliník, Kafka – Zdeněk, Poruba, Lehečka „C“ – Konečný, Bordowski, Gebauer R. – Sluštík, Káňa, Pecha – Kořenek.

Trenér: Gebauer K.

Sestava HHK Velké Meziříčí:

Juda J. (Štourač) – Vlašín P., Slabý, Kochánek, Burian V., Báňa, Ambrož „C“ – Malec, Juráň, Paták – Barák, Křenek, Střecha T. – Broža, Střecha F., Maštera – Rozmarín.

Trenéři: Vejmelka, Krča

Rozhodčí: Held – Čelechovský, Bezděk.

Vyloučení: 2:1, využití: 0:0, v oslabení: 0:0.

Střely na branku: 37:29 (16:9, 10:13, 11:7)

Procentuální úspěšnost brankářů:

Šimonů         (NJN) -   93,10 % -   27 zákroků – 60 min.

Juda J.         (HHK)  -   89,19 % -   33 zákroků – 58 min.

Diváci: 458

Hodnocení utkání hlavním trenérem Karlem Vejmelkou: začátek byl na můj vkus hodně otevřený, oba týmy si vypracovali řadu šancí, ale výborní gólmani vše pochytali. Ve druhé části jsme hned v úvodu vedli 1:0 a byla škoda, že jsme vedení neudrželi delší dobu, neboť poměrně brzy domácí srovnali a pak šli dokonce do vedení, když předtím předcházel neodpískaný faul na našeho hráče. David Křenek v polovině zápasu srovnal a začínalo se prakticky od nuly. Věděli jsme, že může rozhodnout v závěrečné třetině jedna chyba, jeden gól. Bohužel jsme v útočném pásmu nastřelili bránícího hráče, který jel následně sám a sólo proměnil. Museli jsme hru otevřít a tlačit se do útoku, abychom srovnali. Ale dvě minuty před koncem domácí ujeli do přečíslení, které sehráli a to rozhodlo. V závěru jsme chtěli ještě utkání zdramatizovat a power play jsme inkasovali pátý gól.

Sobota 30.10.2021

HK Nový Jičín – HHK VM 6:5 (3:2, 2:2, 1:1)

Góly a asistence: 05:39 Konečný (Maliník), 09:24 Zdeněk (Tomeček, Káňa), 17:34 Kafka (Kuboš, Zdeněk), 34:39 Lehečka (Kuboš), 34:55 Sluštík (Vacula, Flok), 54:42 Kuboš (Zdeněk) – 02:06 Slabý (Paták), 11:44 Střecha T. (Strnad, Křenek), 24:24 Slabý (Křenek, Střecha T.), 30:15 Křenek (Strnad), 52:24 Křenek.

Galuška (Šimonů) – Váňa, Kuboš, Vacula, Tomeček, Kleiner, Kožený, Hruška – Gebauer, Budín, Káňa – Kafka, Zdeněk, Poruba – Lehečka „C“, Konečný, Sluštík - Hilšer, Štefka, Flok – Pecha, Maliník.

Juda J. (Štourač) – Slabý, Kochánek, Burian V., Báňa, Ambrož „C“, Burian M. – Malec, Juráň, Paták – Strnad, Křenek, Střecha T. – Barák, Maštera, Broža.

Rozhodčí: Blaha – Vengřín, Hladík.

Vyloučení: 5:5, v čase 31:15 trestné střílení proti HHK - neproměněno

Využití: 2:2, v oslabení: 0:0.

Střely na branku: 37:31 (12:9, 12:9, 13:13)

Galuška        (NJN) -   83,87 % -   26 zákroků – 60 min.

Juda J.         (HHK)  -   83,78 % -   31 zákroků – 60 min.

Diváci: 349

Hodnocení utkání hlavním trenérem Karlem Vejmelkou: druhé utkání bylo úplně jiné. Gólmani byli brzy pokoření a padlo hodně branek. V první třetině jsme dvakrát vedli, přesto jsme ji prohráli 3:2. V prostřední třetině jsme nejprve srovnali a pak šli dokonce do vedení. Bohužel jsme ho dlouho neudrželi. Pak přišla osudná 35. minuta, kdy nás soupeř ztrestal a v rozmezí 16 vteřin dal dva rychlé góly a utkání otočil. Asi osm minut před koncem jsme srovnali na 5:5. Domácí ale měli poslední slovo, kdy jsme si jejich střelu sami tečovali mimo dosah brankáře a nakonec se ukázal tento gól jako rozdíloví. Dnes jsme neuhlídali jejich hráče, kteří třikrát ztečovali puk a byla z toho branka. Pro příště musíme lépe blokovat střílející hráče a přidat na důrazu, před naším brankářem. Na pět gólu bychom měli venku vyhrávat, ale defenzivní činnost při hře 5:5 se nám poslední zápasy nedaří, navíc děláme velké individuální chyby, které musíme odstranit.

Program mistrovských zápasů mužů:

Středa   03.11.2021    HHK Velké Meziříčí – SHK Hodonín,

začátek utkání v 18.00 hod. (zimní stadion Velké Meziříčí)

Sobota 06.11.2021    HC Slezan Opava – HHK Velké Meziříčí,

začátek utkání v 17.00 hod. (zimní stadion města Opavy)

Autor: HHK VM

1. 3. 2022 - Velkomeziříčští hokejisté zakončili sezonu v Opavě

Věděli jsme, že tento zápas je pro nás určitě poslední v této sezoně.

1. 3. 2022 - V dalším kole pohárového utkání Béčko HHK porazilo Světlou nad Sázavou

Domácí začali utkání očekávaným tlakem a také se hned ve druhé minutě ujali vedení.

14. 12. 2021 - Víkendový dvojzápas HHK: První utkání dopadlo lépe pro Vel Mez, v sobotu se více dařilo Kopřivnici

Velkomeziříčští hokejisté předvedli v závěru prvního víkendového zápasu s Kopřivnicí parádní obrat! V poslední desetiminutovce zatlačili soupeře do defenzivy a dvěma brankami Tomáše Střechy otočili na 2:1.

25. 2. 2022 - Velkomeziříčští hokejisté v posledním domácím utkání deklasovali hodonínské Drtiče

Přestože utkání už o postavení v tabulce nemohlo nic změnit, chtěli jsme uspět a Hodonín porazit.