Dnes je 13. srpna 2022, svátek má Alena, zítra Alan.
  • Zcela osamocený Eda Smejkal z FC VM "C" dává gól proti SK Transformátor Počítky "B" na hřišti v Oslavici.
  • Mimořádná uzavírka na Oslavické skončila. Výkop uprostřed silnice byl zaasfaltován.
  • V pátek večer hrála na náměstí hity známé americké kapely Red hot chili peppers revivalová skupina z Brna.
  • První fotbalové domácí utkání nové sezóny FCVM s Blanskem skončilo po 100 minutách prohrou domácích 0:2
  • Je po 18 hodině a stále platí uzavírka Oslavické ulice. Řidiči ovšem tuto zákazovou značku v hojné míře ignorují.

Velkomeziříčští hokejisté zvítězili nad hodonínskými Drtiči po samostatných nájezdech

SPORT - HOKEJ - 5. 11. 2021 - komentářů 0

Utkání jsme začali poměrně aktivně a za svoji aktivitu jsme byli odměněni vedoucí brankou.

Středa 03.11.2021

HHK VM – SHK Hodonín 5:4SN (2:2, 1:2, 1:0 – 0:0, 1:0)

Góly a asistence: 10:16 Malec (Juráň, Slabý), 19:38 Malec (Juda M.), 22:51 Malec, 51:27 Křenek (Strnad, Střecha T.), 65:00 Křenek – 15:51 Hefka (Janás D., Giatsintov), 17:12 Janeček (Hefka, Janás D.), 31:08 Janás D. (Janeček), 38:17 Komínek (Hefka).

Sestava HHK Velké Meziříčí:

Juda J. (Štourač) – Vlašín P., Slabý, Kochánek, Burian V., Báňa, Ambrož „C“, Vondráček – Malec, Juráň, Juda M. – Strnad, Křenek, Střecha T. – Barák, Paták, Maštera – Rozmarín.

Trenéři: Vejmelka, Krča

Sestava SHK Hodonín:

Micka (Martinčík) – Mikulík, Hefka, Dřímal, Miklík, Sedláček – Balán, Handl, Giatsintov, Janás D., Matula „C“, Komínek, Dobša, Janeček, Lekeš.

Trenér: Janás T.

Rozhodčí: Reich – Roupec, Štěrba.

Vyloučení: 5:3, využití: 2:2, v oslabení: 0:0.

Střely na branku: 28:28 (6:10, 4:11, 18:7)

Procentuální úspěšnost brankářů:

Juda J. (HHK)  -   85,71 % -   24 zákroků – 65 min.

Micka (HOD)-   82,14 % -   23 zákroků – 65 min.

Diváci: 225

Hodnocení utkání hlavním trenérem Karlem Vejmelkou: utkání jsme začali poměrně aktivně a za svoji aktivitu jsme byli odměněni vedoucí brankou. Pak jsme dokonce dvakrát zbytečně faulovali v útočném pásmu a hosté nás potrestali, obě přesilovky využili a vedli. Poté patřila pasáž opět nám. V samotném závěru 1. třetiny Ondra Malec vyrovnal a hned na začátku další třetiny potvrdil střeleckou formu třetí brankou a opět jsme se dostali do vedení. O to víc mě mrzelo, že jsme vedení neudrželi a do konce třetiny dvakrát inkasovali. Srovnávací gól byl z řad laciných a čtvrtý po naší chybě ve středním pásmu a nedůsledném krytí Komínka. Do poslední třetiny jsme udělali korekce v sestavě a vytěžili jsme vyrovnávací branku z přesilovky. Pak mě mrzí další nesmyslné fauly jak v základní době, tak i v prodloužení, které nás mohly stát důležité body. Naštěstí jsme neinkasovali a v nájezdech rozhodla naše šikovnost o tom, že bereme dva body. Kluci zaslouží určitě pochvalu za nasazení a bojovnost. Dále za to, že přestože jsme dvakrát prohrávali, tak jsme dokázali utkání otočit.

Program mistrovských zápasů mužů:

Sobota 06.11.2021 HC Slezan Opava – HHK Velké Meziříčí,

začátek utkání v 17.00 hod.(zimní stadion města Opavy)

Autor: HHK VM

24. 3. 2022 - Vítězem městské ligy 2021/22 se stal tým HC Lukáš

Pohár v ledním hokeji o přeborníka města Velkého Meziříčí 19. ročníku Městské ligy neregistrovaných převzal tým HC Lukáš.

17. 3. 2022 - HHK VM B má před sebou poslední zápas sezony

Béčko HHK Velké Meziříčí se utká s Ledčí nad Sázavou. V případě výhry se stane HHK VM **2**B**2** vítězem Poháru předsedy KVV Vysočiny.

30. 3. 2022 - Hokejisté B týmu HHK

Hokejisté B týmu HHK zvítězili v poháru předsedy KVV ČSLH Vysočiny.

21. 12. 2021 - V utkání s Moravskými Budějovicemi vyšlo béčko naprázdno

Od úvodního hvizdu se hrál rychlý, kombinační hokej, jenž se musel padesátce diváků určitě líbit. Čeho se ale fanoušci v první části nedočkali, tak to byly nějaké branky. Bylo to z části...