Dnes je 4. prosince 2021, svátek má Barbora, zítra Jitka.
  • Práce na Areálu zdraví stále běží. Více fotek na našem Facebooku.
  • V Mostištích už mají vystavený slaměný betlém.
  • Na Družstevní směrem k Balince už mají nové osvětlení.
  • Na Fajtově kopci běží sněžná děla naplno. Podívejte se na video ze zasněžování na našem facebooku.
  • Provizorně zakryté výkopy na Třebíčské ulici jsou při přejezdu aut zdrojem neuvěřitelných ran, které jsou slyšet na velké vzdálenosti. Video na našem facebooku.

Béčko porazilo Jiskru Humpolec

SPORT - HOKEJ - 16. 11. 2021 - komentářů 0

Neuvěřitelný obrat ve výsledku se v posledních minutách utkání podařil béčku HHK v Humpolci. Navíc, když do té doby tomu vůbec nic nenasvědčovalo.

Jiskra Humpolec - HHK Velké Meziříčí „B“ 4:5 (1:1, 2:1, 1:3)

Rozhodčí: Honza – Křivohlavý, Krejčí

Diváků:100

Branky:19. Jelínek M. (Hendrych, Kulík), 30. Štorek, 36. Dolejš, 53. Daňhel (Rubner, Hendrych)–

Vyloučení:1:0, navíc proti HHK nařízeno trestné střílení za hákování - proměněno

Využití:0:0

Oslabení:0:0

Poměr střel:46:30

Humpolec: Machotka (Urban)– Jelínek Zdeněk, Rubner, Motl, Zadina, Krtek, Šerák, Hynek, Dolejš, Prokop, Daňhel, Jelínek Martin, Kulík, Hubata, Hendrych, Brychta, Štorek

V. M. „B“: Štourač (Pestr)– Vondráček, Kuřátko – Pokorný, Bradáč – Sysel – Sobotka, Štěpánek, Pejchal – Kudláček Jiří, Havliš, Burian Martin – Smejkal, Barák, Vrána

Neuvěřitelný obrat ve výsledku se v posledních minutách utkání podařil béčku HHK v Humpolci. Navíc, když do té doby tomu vůbec nic nenasvědčovalo.

V úvodní části se hrál víceméně vyrovnaný hokej. Útočné akce se přelévaly střídavě mezi oběma brankami a i skóre na jejím konci bylo vyrovnané. Do vedení šli hosté v sedmé minutě zásluhou Pejchalovou, kdy mu střeleckou pozici připravil Štěpánek. Vedení si pak meziříčští udrželi do předposlední minuty. V ní si nepohlídali volného Martina Jelínka, jenž srovnal na 1:1.

Ve druhé třetině začali více tlačit domácí hokejisté, ale na pozorně chytajícího Štourače nenacházeli recept. Až v polovině zápasu jej překonal Štorek, jenž proměnil trestné střílení. Hráči HHK na tento gól stačili odpovědět ve 34. minutě. Po průniku do útočného pásma našel Barák před odkrytou brankou Martina Buriana, který znovu srovnal stav. Radost hostů ale trvala jenom dvě minuty. Po chybě ve vlastním pásmu se k puku dostal Dolejš a Humpolec znovu vedl.

V poslední dvacetiminutovce už jasně vládli hráči Jiskry. Téměř pořád se hrálo před hostující brankou a nebýt někdy i dávky smůly, mohli domácí zápas velice brzy rozhodnout. Do vedení se však dostali až v 53. ´ po střele Daňhela. Jejich soupeř se pod neustálým tlakem nemohl dostat zpátky do zápasu a zdálo se, že konečná prohra je jenom otázkou času. Meziříčským pomohlo až stažení sestavy na dvě pětky a pak začaly velké chvíle prvního útoku. V 56. minutě snížil Pejchal po nahrávkách Sobotky se Štěpánkem, aby o dvě minuty později stejná sestava vyrovnala. Střelcem byl tentokrát Sobotka. 39 vteřin před koncem pak dokončil celé dílo svým třetím gólem Pejchal a definitivně tím sebral Humpolci všechny body.

Na závěr ještě jedna zajímavost. V utkání byly uděleny pouze dva tresty. Domácí měli jednoho vyloučeného a proti hostům bylo nařízeno TS.

Zbývající výsledky: Chotěboř - Telč   10:1

Náměšť - Pelhřimov 0:6

Ve 12. kole máme volno. V tom 13. budeme hrát v sobotu 20. 11. 2021 od 17.00 hodin na ledě Pelhřimova.

Autor: Vladimír Hort

5. 8. 2021 - Na zimáku se mrazí, jako první uvidíme přípravný zápas s Kometou Brno B

Ačkoliv léto vrcholí, na zimním stadionu na Vrchovecké začali mrazit ledovou plochu.

26. 10. 2021 - Mladší žáci remizovali s Duklou Jihlava

Výsledkový servis zápasů mládeže týmů HHK VM.

29. 10. 2021 - Závěrečný tlak přišel příliš pozdě. Mistrovské body putují do Žďáru

Velkomeziříčští hokejisté podlehli na domácím ledě okresnímu rivalovi ze Žďáru nad Sázavou. Závěrečný tlak přinesl snížení na rozdíl jediné branky. Hosté ale pečetili vítězství trefou do prázdné branky.

11. 10. 2021 - Obrat v druhé třetině na body s Opavou nestačil

Velkomeziříčští hokejisté na domácím ledě podlehli Slezanu Opava. Přestože ve druhé třetině otočili ze stavu 1:3 na 4:3, další velké šance zahodili a soupeř ve třetí části trestal.