Dnes je 4. prosince 2021, svátek má Barbora, zítra Jitka.
  • Práce na Areálu zdraví stále běží. Více fotek na našem Facebooku.
  • V Mostištích už mají vystavený slaměný betlém.
  • Na Družstevní směrem k Balince už mají nové osvětlení.
  • Na Fajtově kopci běží sněžná děla naplno. Podívejte se na video ze zasněžování na našem facebooku.
  • Provizorně zakryté výkopy na Třebíčské ulici jsou při přejezdu aut zdrojem neuvěřitelných ran, které jsou slyšet na velké vzdálenosti. Video na našem facebooku.

Vyrovnaný souboj v Brně došel do prodloužení. Velkomeziříčští hokejisté získali velmi cenný bod

SPORT - HOKEJ - 18. 11. 2021 - komentářů 0

Ilustrační foto.

Utkání 16. kola s brněnskou Kometou přineslo vyrovnaný hokej a především zlepšený výkon velkomeziříčského týmu. Po dvou vysokých porážkách si připisujeme bod.

Středa 17.11.2021

HC Kometa Brno „B“ – HHK VM 3:2PP (1:1, 1:1, 0:0 – 1:0)

Góly a asistence: 03:16 Krejčí (Škvrně), 24:45 Trnka (Pigl, Vašíček), 62:15 Vašíček (Švejda, Krejčiřík) – 14:14 Malec (Juráň), 25:30 Střecha T. (Křenek).

Sestava HC Kometa Brno „B“:

Slavíček (Šembera) – Buchal, Malec „C“, Švejda, Studený, Jeřábek, Trnka – Vašíček, Havlát, Mokrohajský, Krejčiřík, Kadlic, Moskal, Pigl, Krejčí, Škvrně, Halász, Říčka.

Trenér: Konečný

Sestava HHK Velké Meziříčí:

Krejčí (Juda J.) – Vlašín P., Slabý, Kochánek, Topol, Burian V., Ambrož „C“, Báňa – Malec, Juráň, Paták – Strnad, Křenek, Střecha T. – Barák, Střecha F. (21. Rozmarín), Maštera.

Trenéři: Vejmelka, Krča

Rozhodčí: Grygera – Jiruška, Viskot.

Vyloučení: 3:3, využití: 0:0, v oslabení: 0:0.

Střely na branku: 31:32 (10:12, 8:12, 11:8 – 2:0)

Procentuální úspěšnost brankářů:

Slavíček        (KOM) -   93,75 % -   30 zákroků – 63 min.

Krejčí           (HHK)  -   90,32 % -   28 zákroků – 63 min.

Diváci: 111

V průběhu první a druhé třetiny jsme dvakrát srovnali vedení Komety. O branky se postarali Ondřej Malec a Tomáš Střecha. Mrzet nás může několik nevyužitých samostatných úniků, ze kterých jsme nedokázali překonat Zdeňka Slavíčka v brance domácích. Zápas tak dospěl do prodloužení, které v 63. minutě rozhodl domácí Vašíček.

Hodnocení utkání hlavním trenérem Karlem Vejmelkou:věděli jsme, že Kometa má poslední domácí utkání skvělé a nabírá formu a tudíž nás nečeká nic lehkého. Utkání bylo, dá se říci vyrovnané, ve všech faktorech. Nám se nepodařilo jít celé utkání do vedení, už v první třetině jsme museli dorovnávat, stejně tak i ve druhé šli domácí do vedení a my dotahovali na 2:2. Rozhodnout jsme mohli v poslední části, kdy jsme jeli dvakrát sami na branku, ale nedali jsme. Na druhou stranu domácí měli také dvě tutovky. Výtečně chytali gólmani na obou stranách. V prodloužení byly šance opět na obou stranách a domácí jednu z nabídnutých šancí proměnili. Získali jsme dnes bod, který bereme. Ale hlavně mě těší výrazně lepší herní projev směrem dozadu, lépe jsme si plnili defenzivní povinnosti.

Program mistrovských zápasů mužů:

Sobota 20.11.2021    HHK Velké Meziříčí – HC Bobři Valašské Meziříčí,

začátek utkání v 17.30 hod. (zimní stadion Velké Meziříčí)

Autor: HHK VM

27. 9. 2021 - Mladší žáci vyhráli v Náměšti nad Oslavou

Výsledkový servis zápasů mládeže týmů HHK VM.

20. 9. 2021 - Výborný vstup do sezóny. Velkomeziříčští hokejisté udolali kopřivnici

V sobotu odstartovala třetí nejvyšší hokejová soutěž, II. liga ČR. Do Velkého Meziříčí zajížděl tým z Kopřivnice.

5. 10. 2021 - Ďáblové odváží z Velmezu všechny body

V pátém kole II. ligy jsme přivítali na našem zimním stadionu tým Ďáblů z Nového Jičína.

22. 10. 2021 - Hokejisté Velkého Meziříčí porazili brněnskou Kometu i podruhé v sezoně

Velkomeziříčští hokejisté utnuli sérii nepodařených zápasů na domácím ledě a v souboji se silnou Kometou Brno vybojovali tři body do druholigové tabulky!