• Frézování vozovky pokročilo od Martinic až k rozcestí U Zlatého křížku u Velkého Meziříčí.
  • Pokud jdete/jedete se podívat na most v Rakůvkách, tak si nezapomeňte přibalit tepláky, neboť po nově opravené cestě potkáte metrové kopřivy.
  • Za Kauflandem buďte obezřetní - budou zde prováděny až do 21. 7. stavební práce.
  • O prázdninách je možné si o vybraných víkendech prohlédnout kostel sv. Mikuláše ve Velkém Meziříčí včetně komentované prohlídky.

Nešťastná sobota třináctého

- - 19. 11. 2021 - komentářů  0

Jako na houpačce proběhly obě utkání první volejbalové ligy mužů.

Nejprve v pátek 12.ve Starém Městě. Nikdy jsme zde nevyhráli. Velká hala, hodně již „vybydlená“ne moc útulná.Začali jsme výborně, stále jsme vedli, soupeř se ovšem nevzdával a výsledkem byla těsná koncovka, Taktéž i druhý set, kdy jsme prohrávali již o 4 body a přesto vyhráli. Třetí set ovládli domácí a ve čtvrtém setu už sahali po tie breaku. Nakonec jsme z nepříznivého stavu 18:22 vytěžili maximum a první vítězství ze Starého Města bylo naše. Tím také naděje na možný postup mezi nejlepších 8 týmů a tím jasná záchrana. Sobota 13. vše změnila. Přijela Ostrava, právě s kterou o ten postup bojujeme. Nás tento zápas nezastihnul v dobré pohodě. Mdlý výkon, špatný útok. Žádná nadstavba. Hráli jsme jak profesoři po školní výuce, aby se alespoň trochu protáhli. Tak nebojovný výkon jsme snad ještě nepodali. Přitom se nedá říct, že bychom nechtěli. Nešlo to. Postavili jsme nejzkušenější hráče, měli zřejmě nastoupit i mladí dravci. Jsou zkrátka dny, kdy se nedaří. My jeden takový prožili. Nedá se nic dělat. V posledním zápase skupiny přivítáme v pátek 19.11. v 19:30 dosud suverénní a neporaženou Teslu v zápase o naději. Diváci přijďte!

Nedařilo se ani juniorsko-kadetskému týmu v krajském přeboru. V zápasech prvního s druhým Pelhřimovem jsme tahali za „kratší konec lana“. Bojovnost pelhřimovských matadorů sklidila své ovoce a dvěma vítezstvími 3:2 a 3:0 se na nás dotáhli v tabilce a díky lepšímu skóre vedou. Zkrátka sobota 13. „den pes“.

Dařilo se opět žákům. V neděli v Hrotovicích zase nenašli přemožitele a s nejmladším týmem v krajském přeboru postupně porazili Žďár n.S. a Havlíčkův Brod vždy 2:0 a jen s domácími Hrotovicemi ztratili set a vyhráli 2:1.

Pro úplnost:

Muži 1. liga Staré Město – Velké Meziříčí 1:3 (-23,-24,22,-23)

Velké Meziříčí – Slavia OU Ostrava 1:3 (-19,-20,19,-18)

Junioři Krajský přebor mužů: Velké Meziříčí – Pelhřimov 2:3 (22,27,-22,-23,-7)

0:3 (-16,-18,-20)

Žáci Krajský přebor: Velké Meziříčí – H.Brod 2:0(14,24), Žďár n.S. 2:0 (14,18)

VM-Hrotovice 2:1 (19,-19,7)

Autor: Velké Meziříčí, 15.11.2021 Petr Juda

8. 2. 2024 - Volejbal: Skvělá sezóna, ale v play off je to 0:2 (zatím)

Volejbal: Skvělá sezóna, ale v play off je to 0:2 (zatím)
Letos se 1.liga hraje takovým zvláštním způsobem.

19. 6. 2024 - Konec sezóny plné nových výzev

Konec sezóny plné nových výzev
Skončila sezóna 23/24 a hned začala nová.

15. 2. 2024 - VELMEZ - BUČOVICE na zápasy 2:2. Pohádka pokračuje s jednou velkou kaňkou!!

VELMEZ - BUČOVICE na zápasy 2:2. Pohádka pokračuje s jednou velkou kaňkou!!
Začnu hned od konce. Vyrovnali jsme stav čtvrtfinále play off na 2:2 na zápasy.