• Na náměstí ve Velkém Meziříčí se dnes dopoledne konalo setkání historických vozidel.
  • V Bíteši začala výstavba Lidlu.

Béčko HHK zvítězilo v prodloužení nad Ledčí

SPORT - HOKEJ - 7. 12. 2021 - komentářů 0

Ilustrační foto.

Po debaklu v Pelhřimově (0:20) a dvou odložených zápasech se dostali hráči béčka HHK znovu po 14 dnech na mistrovský led.

HHK Velké Meziříčí „B“ – HC Ledeč nad Sázavou 6:5 po prodloužení (1:1, 0:1, 4:3, 1:0)

Diváků: 25

Rozhodčí: Fiksa – Kašpar, Slabý

Branky: 12. Báňa (Štěpánek), 53. Pejchal (Vlašín M. , Štěpánek), 54. Pejchal (Vondráček, Vlašín M. ), 56. Vondráček (Vlašín M. , Štěpánek), 60. Vlašín M. (Burian M. , Kučera), 62. Burian M. (Kučera, Vondráček)

Vyloučení: 4 : 6

Využití: 3 : 1

Oslabení: 0 : 0

Střely na branku: 38 : 39

HHK „B“: Štourač (Pestr) – Báňa, Vondráček – Smejkal, Kučera - Kuřátko, Pokorný - Sysel – Vlašín Michal, Štěpánek, Pejchal – Karásek, Kudláček Jiří, Burian Martin – Šandera, Barák, Vrána Jan – Tůma Martin

Trenér: Kudláček Martin

Ledeč: Dundáček (Zajíček) – Kouba, Vrána Antonín, Hrabaň Patrik, Křišta, Hrabaň Michal, Čapek, Jindra, Sedláček, Brož, Křesťan, Kafka, Krajíček, Skotar, Šimůnek

Trenér: Bernard Petr

S Ledčí odehráli domácí po dvě třetiny vyrovnaný zápas s minimem gólů. Ten první dali hosté už ve druhé minutě. Úspěšným střelcem byl Čapek. Domácí srovnali o 10 minut později, když Báňa střelou od modré využil přesilovku. V polovině zápasu šla opět do vedení Ledeč zásluhou Krajíčkovou a až na několik nevyužitých šancí na obou stranách se do druhé přestávky nic nezměnilo.

To podstatné se odehrálo v posledním dějství. V ní začali hokejisté od Sázavy školit svého soupeře z produktivity. Když v 51. minutě zvýšil Krajíček už na 1:5, nikdo by si na domácí nevsadil ani zlámanou grešli. Meziříčští ovšem, jak už předvedli v Humpolci, nic dopředu nevzdávají. Nakopla je v 53. ´ při početní výhodě Pejchalova branka. Stejný hráč pak o minutu později snížil na 3:5 a v 56. ´ upravil na rozdíl jediného gólu Vondráček. Tři desetiny vteřiny před koncem základní hrací doby pak vyrovnal Michal Vlašín. Obrat v utkání dokonali meziříčští v prodloužení. Vítězství jim zajistil v přesilové hře Martin Burian.

Ostatní výsledky 16. kola : Náměšť nad O. – M. Budějovice 5 : 8

Pelhřimov – Světlá nad S. 4 : 3

Humpolec - Bystřice nad P. 8 : 2

Chotěboř – V. Víteš odloženo

V 17. kole jedeme na led Bystřice nad Pernštejnem. Hrát se bude v sobotu 11. 12. 2021 od 17.30.

A hned ve středu 15. 12. 2021 zajíždíme do Světlé, kde dohrajeme 15. kolo od 18.30 hodin.

Autor: Vladimír Hort

16. 2. 2022 - Dohrávku 18. kola zvládli lépe žďárští hokejisté

Dohrávku 18. kola II. ligy mezi Žďárem nad Sázavou a Velkým Meziříčím lépe zvládl posílený domácí tým.

17. 12. 2021 - Velkomeziříčští hokejisté na body proti Kometě Brno nedosáhli

Ve čtvrtém druholigovém zápasu s béčkem Komety Brno velkomeziříčští neuspěli.

29. 10. 2021 - Bítešský Spartak porazil B tým HHK 1:3

Nebýt gólu domácích v poslední minutě úvodní třetiny, tak by v podstatě nebylo o čem psát.