Dnes je 13. srpna 2022, svátek má Alena, zítra Alan.
  • Zcela osamocený Eda Smejkal z FC VM "C" dává gól proti SK Transformátor Počítky "B" na hřišti v Oslavici.
  • Mimořádná uzavírka na Oslavické skončila. Výkop uprostřed silnice byl zaasfaltován.
  • V pátek večer hrála na náměstí hity známé americké kapely Red hot chili peppers revivalová skupina z Brna.
  • První fotbalové domácí utkání nové sezóny FCVM s Blanskem skončilo po 100 minutách prohrou domácích 0:2
  • Je po 18 hodině a stále platí uzavírka Oslavické ulice. Řidiči ovšem tuto zákazovou značku v hojné míře ignorují.

Velkomeziříčští hokejisté zvítězili nad novojičínskými Ďábly

SPORT - HOKEJ - 24. 1. 2022 - komentářů 0

Vítězný gól dal Petr Slabý v samém závěru zápasu.

Sobota 22.1.2022

HHK Velké Meziříčí – HK Nový Jičín 3:2 (2:2, 1:2, 0:2)

Góly a asistence: 36:07 Křenek (Střecha T., Strnad), 46:43 Slabý (Juda M., Paták), 59:23 Slabý (Paták, Malec) – 07:23 Franek (Tomeček), 50:34 Kafka (Lehečka, Franek).

Sestava HHK Velké Meziříčí:

Juda J. (Juda P.) – Slabý, Vlašín P., Kochánek, Ambrož „C“, Burian V., Topol, Báňa – Malec, Juda M., Paták – Strnad, Křenek, Střecha T. – Maštera, Vlašín M., Doležal – Barák.

Trenéři: Paták, Krča

Sestava HK Nový Jičín:

Galuška (Nehasil) – Kleiner, Hruška, Tomeček, Kožený, Váňa, Holaň – Konečný, Káňa, Flok, Gebauer R., Štefka, Maliník, Lehečka „C“, Kafka, Franek.

Trenér: Gebauer K.

Rozhodčí: Held – Maloušek, Viskot.

Vyloučení: 1:2, využití: 1:1, v oslabení: 0:0.

Střely na branku: 44:34 (16:14, 13:6, 15:14)

Procentuální úspěšnost brankářů:

Juda J. (HHK) -     94,12 % -   32 zákroků – 60 min.

Galuška (NJ) -     93,18 % -   41 zákroků – 59 min.

Diváci: 351

Vyrovnanou hokejovou bitvu mezi Velkým Meziříčím a Novým Jičínem rozhodl dvěma góly ve třetí třetině obránce Petr Slabý.Na rozhodující moment utkání si museli velkomeziříčští fanoušci počkat do poslední minuty třetí třetiny, kdy obránce Petr Slabý dalekonosnou střelou mezi betony nachytal na švestkách, po celé utkání výborně chytajícího, Galušku v brance Nového Jičína. V následné power-play již hosté stav nezvrátili a důležité tři body zůstávají ve VelMezu!

Hodnocení utkání asistentem hlavního trenéra Michalem Krčou: Narazili jsme na velice kvalitní tým, ale hráli jsme doma a chtěli jsme hrát aktivně, což si myslím, že se nám po celý zápas dařilo. Zápas byl hodně vyrovnaný a bojovný z obou stran. Nám se bohužel moc nedařilo v koncovce, protože těch spálených šancí bylo až moc. Soupeř byl hodně nebezpečný z protiútoků, ale Jarda Juda nabral formu a několikátý zápas nás drží. Chtěl bych klům poděkovat, protože celý zápas odmakali, a to že se k nám na konci zápasu obrátilo štěstí jsme si za aktivitu a nasazení zasloužili. Velký dík patří i divákům, kteří nás hnali dopředu.

Program mistrovských zápasů mužů:

Středa 26.01.2022 SHK Hodonín – HHK Velké Meziříčí,

začátek utkání v 18.00 hod. (zimní stadion Václava Nedomanského – Hodonín)

Autor: HHK VM

21. 12. 2021 - V utkání s Moravskými Budějovicemi vyšlo béčko naprázdno

Od úvodního hvizdu se hrál rychlý, kombinační hokej, jenž se musel padesátce diváků určitě líbit. Čeho se ale fanoušci v první části nedočkali, tak to byly nějaké branky. Bylo to z části...