• Také po setmění se lidé scházeli u stánků na náměstí a využívali také otevřené kluziště. Více foto na našem Facebooku.
  • V Hroznatíně se dnes konala každoroční  vzpomínková akce k uctění památky prezidenta gen. Ludvíka Svobody, od jehož narození uplynulo 127 let.
  • Na Hornoměstské dnes zúžení kvůli malování nového přechodu.
  • Pojď hrát hokej! Na zimním stadionu se konala akce pro nejmenší děti.

ORLICKÝ POHÁR – České Petrovice 23.1. 2022

SPORT - LYŽAŘSKÝ SPORT - 31. 1. 2022 - komentářů 0

Po nočním návratu z pátečních závodů Jihomoravského poháru se naši závodníci jen prospali, nabrali sil a čekal je další přesun, tentokrát do Českých Petrovic na nedělní závody Poháru Orlických hor.

Sobotní cesta byla plná slunce, zato neděle si to vynahradila a od rána byla ve znamení sněžení. To bylo znát i na trati, která byla měkká a poměrně pomalá. Závodníky, tentokrát převážně z řad mladších ročníků, čekalo seznámení se závody na vyšší úrovni a s větší konkurencí než znali doposud. Ničeho se však nezalekli a vyrazili do závodu s úsměvem a odhodláním se poprat o příčky nejvyšší.

Nejlépe se umístil David Rojka, který bral 10. příčku. Na 11. místě skončila Nikola Wasserbauerová, 14. Daniel Rojka, 17. Bára Mervová, 19. Viktorie Dvořáková, 20. místo bral Antonín Doležal i Karin Bradáčová. Na 22. místě pak dojela Šárka Vaverková.

I když výsledky nedosáhly na medailové umístění, všichni nasbírali cenné zkušenosti a chuť do dalších závodů.

Autor: převzato ze SkiVM

26. 4. 2022 - Českého poháru ve SKICROSSU za ženy a juniorky vyhrála Dana Harvey, bodovali i další ze SkiVM

Dne 16.4. proběhlo ve Svijanech slavnostní vyhlášení Českého poháru ve SKICROSSU, který se v letošní sezóně skládal z 6ti závodů.

28. 3. 2022 - Skicrossový víkend v Albrechticích 18.-21-3.2022

Na závěrečné závody Českého poháru a Mistrovství České republiky ve SKICROSSU vyrazilo do Albrechtic v Jizerských horách i 12 závodníků našeho Ski klubu.