Dnes je 13. srpna 2022, svátek má Alena, zítra Alan.
  • Zcela osamocený Eda Smejkal z FC VM "C" dává gól proti SK Transformátor Počítky "B" na hřišti v Oslavici.
  • Mimořádná uzavírka na Oslavické skončila. Výkop uprostřed silnice byl zaasfaltován.
  • V pátek večer hrála na náměstí hity známé americké kapely Red hot chili peppers revivalová skupina z Brna.
  • První fotbalové domácí utkání nové sezóny FCVM s Blanskem skončilo po 100 minutách prohrou domácích 0:2
  • Je po 18 hodině a stále platí uzavírka Oslavické ulice. Řidiči ovšem tuto zákazovou značku v hojné míře ignorují.

V prvním čtvrt finále podlehlo Béčko Mor. Budějovicím 10:3

SPORT - HOKEJ - 1. 2. 2022 - komentářů 0

Ilustrační foto.

Téměř dvě třetiny drželi hosté krok s domácím favoritem.

Moravskobudějovický HOKEJ - HHK Velké Meziříčí „B“ 10:3 (1:2, 4:1, 5:0)

Rozhodčí: Mejzlík – Mareček Jan, Mareček Tomáš

Diváků: 346

Branky: 16. Nováček (Krutiš, Mikeš), 30. Nováček (Krutiš, Šťáva), 31. Kotačka (Trojan), 36. Mikeš(Krutiš), 36. Bazala (Sigmund), 42. Sigmund (Trojan, Bazala), 43. Šťáva (Krutiš, Nováček), 47. Procházka (Trojan, Sigmund), 48. Mikeš (Krutiš), 51. Nováček (Šťáva, Mikeš), 9. Šandera (Kuřátko), 16. Sobotka (Štěpánek, Kučera), 33. Pejchal (Štěpánek, Sobotka)

Vyloučení: 3:2

Využití: 1:0 Oslabení: 2:0

Střely na branku: 41:26

M. H.: Helešic (od 51. ́ Atanasiadis) – Hamřík, Trnka, Kovář, Horák, Kotačka, Sigmund, Mikeš, Vysloužil, Alexa, Procházka, Trojan, Krutiš, Theimer, Šťáva, Bazala, NováčekTrenér: Kolečkář Petr

V. M. „B“ : Juda Petr (od 49. ́ Šeba) – Kučera, Smejkal – Chlubna, Pokorný – Kuřátko -Sobotka, Štěpánek, Pejchal – Barák Martin, Kudláček Jiří, Burian Martin - Karásek, Vrána, Šandera

Trenér: Kudláček Martin

V 9. minutě se dokonce ujali vedenízásluhou Šandery, jemuž přihrával Kuřátko. V 16. ́ se pak dostali do dvoubrankového vedení. Útočnouakci od Kučery přes Štěpánka zakončil Sobotka. I když se v téže minutě podařilo domácím snížit postřele Nováčka, i tak šli hráči béčka HHK do šaten s nadějným stavem. Až ve 30. minutě Budějovice srovnali skóre utkání opět díky Nováčkovi. Hned o minutu později využilpočetní výhodu Kotačka a rázem to bylo 3:2 pro domácí. Na to ještě dokázali meziříčští odpovědět ve33. minutě, kdy byl Pejchal na konci úspěšné kombinace prvního útoku. Potom však přišla pro hostysmolná 36. minuta. Vůbec se jim nepovedla početní výhoda, v níž jim ujel Mikeš a vzápětí zvýšil Bazalauž na 5:3.

V poslední třetině pak budějovičtí zklidnili hru a rychlými kombinacemi navyšovali brankovýrozdíl. Během prvních deseti minut pětkrát skórovali a upravili tím konečný výsledek na 10:3. Hráčiz Mezu se sice snažili tlaku svého soupeře odolávat, ale už neměli čím domácí přehrát. Naskytly se jimještě dvě šance v přesilovkách, ale ty se prostě nedařily. Ve 48. ́ v ní dostali devátý gól a tunásledující, těsně před koncem, si domácí hokejisté už pohlídali.

Zbývající 1. zápasy čtvrtfinále:

Světlá nad S. - Telč 8:3

Chotěboř – Humpolec 4:1

Pelhřimov - Velká Bíteš – 5:0

Druhý zápas čtvrtfinále play - off odehrajeme ve středu 2. 2. 2022 od 18.15 hodin na domácím ledě. Ten třetí pak v neděli 6. 2. 2022 opět v M. Budějovicích. Začátek utkání je v 17.00 hodin.

Autor: Vladimír Hort

24. 1. 2022 - Béčko se nese na vítězné vlně, v neděli začíná play off

Humpolec potvrdil, že je útočně naladěným týmem a že téměř každý výpad před soupeřovu bránu zakončuje střelbou.

1. 3. 2022 - Velkomeziříčští hokejisté zakončili sezonu v Opavě

Věděli jsme, že tento zápas je pro nás určitě poslední v této sezoně.

18. 2. 2022 - Velkomeziříčští hokejisté na domácím ledě porazili Žďár nad Sázavou

Hokejisté Velkého Meziříčí ve 39. kole na domácím stadionu přehráli okresního rivala ze Žďáru nad Sázavou a přiblížili se jistotě udržení II. ligy. Na postup do play-off velkomeziříčští tři kola před koncem...