PEPEHO točená zmrzlina Netín
Dnes je 3. června 2023, svátek má Tamara, zítra Dalibor.
  • Kdy lokální architektura může mít globální dopad byla sobotní přednáška na Evropském filozofickém festivalu manželů Jiřího a Barbory Weinzettlových.
  • O víkendu můžete zavítat na sýpku u Jordánku. Koná se tam výstava absolventů výtvarných oborů ZUŠ. Otevřeno je v so-ne od 13-18 hodin.
  • Na palouku u Ostrůvku můžete obdivovat díla šesťáků vzniklá z přírodních materiálů v rámci tvůrčí dílny Evropského festivalu filozofie. Workshop bude pokračovat v pondělí.
  • V páteční večer v Jupiter clubu uchvátila diváky Kristy&band, která zpívala známé hity zpěvačky Adele.
  • Kostely po celé zemi se otevřely, je jejich Noc. V Meziříčí tomu není jinak.
  • Fotbalisté v emotivním derby s Vrchovinou neudrželi vedení obdrženým gólem v posledním okamžiku zápasu a tím přišli o drahocenné body potřebné k záchraně v soutěži.

Probouzení

- - 1. 2. 2022 - komentářů 0

Někdy se probouzíme neradi, když je náš sen krásný a optimistický. Ze špatného snu se naopak budíme rádi. Co když se však náš sen podobá Matrixu a ten, kdo jej řídí, nám v procitnutí všemožně brání? Přijmeme od neznámé osoby pilulku té správné barvy, nebo ztratíme odvahu a zvolíme další snění?


Vždy záleží na tom, jaké nám ona osoba podá vysvětlení k našemu rozhodnutí. Nejsme však ve filmu a na rozdíl od něj, si můžeme v reálném životě hledal informace i sami.

 

„Sedm statečných“ se včera setkalo u patrona hasičů a přátelsky si promluvilo o situaci, kdy se pomyslný Kalvera, spolu se svými pohůnky nesnaží zotročit již jen jednu vesnici, ale celý stát. Pouze dva mladí, inteligentní kluci přišli hledat fakta i jiné, než oficiální názory, aby se mohli SVOBODNĚ rozhodnout, kterou z těch nabízených pilulek přijmou.

 

Celý svět se dnes probouzí a i přes snahu médií o cenzuru, lze na sociálních sítích nalézt informace o statisícových stávkách na naší, dosud překrásné planetě. Je nasnadě, že mnoho lidí již přijalo pilulku zotročení a sladké nevědomosti a je lidskou povinností probuzených, aby jim i přesto pomáhali se osvobodit.

 

Dnes se bude rozhodovat o tom, zda se vrchnosti podaří uplést další bič na jejich poddané. Zákon, který chtějí protlačit, by nás ještě více svázal a zotročil. Bez ohledu na to, jak vše nakonec dopadne, bych rád oslovil i další občany našeho města – přidejte se k těm, kteří se nechtějí rozhodovat jen na základě lží v médiích. Vy dnes rozhodujete o životě vašich dětí a vnoučat! Není snadné přiznat chybu, ale chybovat je lidské a naše ego nesmí bránit našim dětem žít ve svobodné společnosti!

 

Jménem těch prvních sedmi lidí. Zveme všechny, kdo hledají odpovědi, či se i v nich probouzí touha po jiných, než oficiálních informacích – Přijďte na naše PROBOUZECÍ PONDĚLKY kde se u kašny na náměstí, vždy od 18:00 můžete dozvědět i to, co se vám dosud tají. Nikdy není pozdě na změnu a nikdo nemá právo nám zakázat diskuzi!


Autor: Martin Klement

Publikoval: -kas-

Čtěte také

20. 12. 2022 - PF 2023 senátora Josefa Klementa

PF 2023 senátora Josefa Klementa
Klidné prožití vánočních svátků a nový rok plný malých radostí. Přeje senátor za Žďársko Josef Klement.

8. 4. 2023 - Trest za jiný názor?

Trest za jiný názor?
Dovolím si napsat vyjádření k „posunu“ řešení k mému již zveřejněnému problému s bydlením, který vznikl na základě podivných důvodů. Po apelu některých radních se totiž bytová komise města (pod vedením pana...

4. 10. 2022 - Nejlepší sportovní události v České republice

Nejlepší sportovní události v České republice
S příchodem poslední části roku začíná úplně nová sezóna sportů, zatímco ta předešlá naopak vrcholí. Také díky tomu je možné na podzim sledovat mnohé sportovní události v České republice přímo živě, z...

5. 5. 2023 - Nový seriál: Sondy do historie

Nový seriál: Sondy do historie
Historická pravda by měla být založena na faktech. Tedy na tom, co lze jednoznačně doložit. Vše ostatní jsou do určité míry spekulace. Jinou otázkou pak je, hledat pravdu PROČ k těmto událostem...


Komentáře ke článku


NovinyVM.cz - nezávislé internetové noviny pro Velké Meziříčí, mikroregion Velkomeziříčsko a kraj Vysočina.
Publikování nebo další šíření obsahu serveru NovinyVM.cz je bez písemného souhlasu ZAKÁZÁNO.
Pokud chcete informace o inzerci nebo napsat redakci - pište na email redakce@novinyvm.cz.
Příspěvky v sekci "Od Vás" nevyjadřují názor redakce, jejich obsah není redigován.
Redakce upřednostňuje rychlost zveřejnění a aktuálnost před gramaticky a slohově bezchybnými články.

Vše pro ONLINE: webhosting - e-mail hosting - e-shopy - fakturační systém - SEO.
Nastavení cookies

×

Váš prohlížeč blokuje reklamu

Vážený uživateli, jelikož jste naším pravidelným návštěvníkem, zvažte prosím vypnutí AdBlocku na této doméně.
Příjmy z reklamy nám umožňují nabízet čtenářům obsah zdarma.

V horním panelu prohlížeče klikněte na ikonku ruky na červeném pozadí a zvolte
“Nespouštět na stránkách na této doméně”. Děkujeme!

MATRIGO: Hledáme technika datových sítí
TOPlist