Dnes je 13. srpna 2022, svátek má Alena, zítra Alan.
  • Zcela osamocený Eda Smejkal z FC VM "C" dává gól proti SK Transformátor Počítky "B" na hřišti v Oslavici.
  • Mimořádná uzavírka na Oslavické skončila. Výkop uprostřed silnice byl zaasfaltován.
  • V pátek večer hrála na náměstí hity známé americké kapely Red hot chili peppers revivalová skupina z Brna.
  • První fotbalové domácí utkání nové sezóny FCVM s Blanskem skončilo po 100 minutách prohrou domácích 0:2
  • Je po 18 hodině a stále platí uzavírka Oslavické ulice. Řidiči ovšem tuto zákazovou značku v hojné míře ignorují.

Jihlavská vysoká škola zve na den otevřených dveří. Proběhne klasicky i online

ZPRÁVY - OSTATNÍ ZPRÁVY - 7. 2. 2022 - komentářů 0

Výukové centrum VŠPJ.
Výukové centrum VŠPJ.
Technologie.
Zdravotnické obory.

Expedie Mexiko.

Vysoká škola polytechnická Jihlava (VŠPJ) se i letos představí veřejnosti, především uchazečům o studium, v rámci dne otevřených dveří. Ten proběhne ve středu 9. 2. od 10 do 16 hodin v budově školy na Tolstého ulici. Klasickou podobu akce tentokrát doplní i její online verze, která se uskuteční v sobotu 12. 2. ve stejném čase.


Den otevřených dveří je jednou z nejnavštěvovanějších akcí školy, během které uchazeči získávají podrobné informace o nabízených studijních programech jednotlivých kateder, požadavcích pro přijetí, uplatnění absolventů v praxi nebo možnostech výjezdů na stáž do zahraničí. Poté, co se akce loni konala kvůli pandemii koronaviru pouze v online podobě, si mohou letos zájemci o studium vybrat, zda dají přednost klasickému kontaktnímu formátu akce ve středu 9. 2., nebo zvolí její online podobu. Ta se uskuteční v sobotu 12. 2. Zájemci se budou moci z pohodlí domova seznámit se všemi podrobnostmi o studiu formou online prezentací. Virtuální místnosti na komunikační platformě ZOOM s prezentacemi programů a s informacemi o studiu a o podmínkách přijímacích zkoušek pro ně budou otevřeny od 10 do 16 hodin. V průběhu vysílání budou moct zájemci psát své dotazy do chatu a v průběhu vysílání na ně získají od moderátorů odpověď. Po prezentacích budou moct také diskutovat se studenty jednotlivých studijních programů v kombinované i prezenční formě. K dispozici bude uchazečům také studijní oddělení, které poradí s administrativním procesem přijímacího řízení. Projít si budou moct interaktivní virtuální prohlídku budovy nebo stáhnout e-book s radami a tipy k přijímačkám. Záznam online dne otevřených dveří bude i nadále k dispozici na webových stránkách školy, YouTube či sociálních sítích.

 

Ve středu 9. 2. čeká návštěvníky od 10 do 16 hodin bohatý program v prostorách výukového centra VŠPJ, kde se budoucí studenti a studentky seznámí se všemi podrobnostmi o studiu na stáncích jednotlivých odborných kateder, čeká je i doprovodný program. Nejen zájemci o studium oboru Zdravotně sociální péče si budou moct vyzkoušet gerontooblek, a na pár minut tak zestárnout. Katedra technických studií představí své odborné laboratoře včetně laboratoře zpracování signálu a multimédií a kyber-fyzikální továrny pro Průmysl 4.0. Odborné učebny, kde se připravují k výkonu svého povolání studentky oborů Všeobecná sestra a Porodní asistentka, budou mít také dveře otevřené. Velký zájem se očekává o cestovatelské promítání katedry cestovního ruchu. Vedoucí katedry Eva Janoušková představí od 11 hodin v aule výukového centra studentské expedice do Mexika a na Kubu. Bude se jednat o vůbec první promítání záběrů z expedice na poloostrov Yucatán, odkud se studenti a pedagogové vrátili teprve začátkem února. Mezinárodní oddělení přiblíží možnosti studia v zahraničí, své služby včetně akademické psychologické poradny představí i poradenské a kariérní centrum. Zájemci si budou moct nechat otestovat svou úroveň angličtiny díky Zkouškovému centru British Council. Návštěvníky dále čekají skupinové prohlídky školy podle studijního zaměření (technické, zdravotnické a ekonomické) a společné prezentace kateder v aule výukového centra.

 

Akce proběhne za dodržení aktuálně platných protiepidemických opatření. Podrobnosti o klasickém i online dni otevřených dveří naleznou zájemci na www.vspj.cz a Facebooku školy.


Autor: tisková zpráva

Publikoval: -kas-

Čtěte také

2. 5. 2022 - Netradiční schůzka rodičů

O tom, že třídní schůzka nemusí být jen fádní nebo dokonce nepříjemná záležitost, se přesvědčili rodiče dětí naší Základní školy v Mostištích.

3. 3. 2022 - Materiální sbírky ve spolupráci s Charitou již i ve Velkém Meziříčí

Solidarita dárců je obrovská, díky ní dokážeme pomáhat na Ukrajině i uprchlíkům.

26. 7. 2022 - Víkendová výstava v Jéčku nabídla k obdivu nepřeberné množství modelů

Velká letní již třetí modelářská výstava byla k vidění o uplynulém víkendu v Jupiter clubu ve Velkém Meziříčí.

4. 4. 2022 - Starosta Oslavice Janoušek novým předsedou lidovců na Vysočině

Závěrem dubna čeká KDU-ČSL v Ostravě celostátní sjezd, ještě před ním ale probíhají napříč Českou republikou konference jednotlivých okresů a krajů. Krajskou konferenci mají již za sebou lidovci z Vysočiny. Ti si...


Komentáře ke článku


Facebook Twitter INSTAGRAM Youtube
MINIBAGR - Malé stroje pro velké chlapy!
Nejnovější Nejdiskutovanější Nejčtenější

NovinyVM.cz - nezávislé internetové noviny pro Velké Meziříčí, mikroregion Velkomeziříčsko a kraj Vysočina.
Publikování nebo další šíření obsahu serveru NovinyVM.cz je bez písemného souhlasu ZAKÁZÁNO.
Pokud chcete informace o inzerci nebo napsat redakci - pište na email redakce@novinyvm.cz.
Příspěvky v sekci "Od Vás" nevyjadřují názor redakce, jejich obsah není redigován.
Redakce upřednostňuje rychlost zveřejnění a aktuálnost před gramaticky a slohově bezchybnými články.

Prodávejte on-line na kvalitním a responzivním e-shopu.

×

Váš prohlížeč blokuje reklamu

Vážený uživateli, jelikož jste naším pravidelným návštěvníkem, zvažte prosím vypnutí AdBlocku na této doméně.
Příjmy z reklamy nám umožňují nabízet čtenářům obsah zdarma.

V horním panelu prohlížeče klikněte na ikonku ruky na červeném pozadí a zvolte
“Nespouštět na stránkách na této doméně”. Děkujeme!

Lisovna plastů, spol. s r.o. hledá zaměstnance
TOPlist