STYLSTAV hledá zaměstnance
Dnes je 26. března 2023, svátek má Emanuel, zítra Dita.
  • HHK VM v rozhodujícím zápase o udržení porazilo doma HC WIKOV Hronov 5:2.
  • Na 25 otužilců si přišlo zaplavat do rybníku pod hotelem Amerika. Voda měla krásných 10°C, akce proběhla v rámci  týDne vody.
  • Silnice do Mostišť je zavřená, probíhá kácení lesa. Objížďka vede přes Martinice. Více foto a video na našem Facebooku.
  • Uzavírka je vyznačena i na informačním webu dopravniinfo.cz
  • Jak hospodařit s vodou jste se mohli po celý týden dozvědět na zahradě Chaloupek na Ostrůvku.

Jihlavská vysoká škola zve na den otevřených dveří. Proběhne klasicky i online

ZPRÁVY - OSTATNÍ ZPRÁVY - 7. 2. 2022 - komentářů 0

Výukové centrum VŠPJ.
Výukové centrum VŠPJ.
Technologie.
Zdravotnické obory.

Expedie Mexiko.

Vysoká škola polytechnická Jihlava (VŠPJ) se i letos představí veřejnosti, především uchazečům o studium, v rámci dne otevřených dveří. Ten proběhne ve středu 9. 2. od 10 do 16 hodin v budově školy na Tolstého ulici. Klasickou podobu akce tentokrát doplní i její online verze, která se uskuteční v sobotu 12. 2. ve stejném čase.


Den otevřených dveří je jednou z nejnavštěvovanějších akcí školy, během které uchazeči získávají podrobné informace o nabízených studijních programech jednotlivých kateder, požadavcích pro přijetí, uplatnění absolventů v praxi nebo možnostech výjezdů na stáž do zahraničí. Poté, co se akce loni konala kvůli pandemii koronaviru pouze v online podobě, si mohou letos zájemci o studium vybrat, zda dají přednost klasickému kontaktnímu formátu akce ve středu 9. 2., nebo zvolí její online podobu. Ta se uskuteční v sobotu 12. 2. Zájemci se budou moci z pohodlí domova seznámit se všemi podrobnostmi o studiu formou online prezentací. Virtuální místnosti na komunikační platformě ZOOM s prezentacemi programů a s informacemi o studiu a o podmínkách přijímacích zkoušek pro ně budou otevřeny od 10 do 16 hodin. V průběhu vysílání budou moct zájemci psát své dotazy do chatu a v průběhu vysílání na ně získají od moderátorů odpověď. Po prezentacích budou moct také diskutovat se studenty jednotlivých studijních programů v kombinované i prezenční formě. K dispozici bude uchazečům také studijní oddělení, které poradí s administrativním procesem přijímacího řízení. Projít si budou moct interaktivní virtuální prohlídku budovy nebo stáhnout e-book s radami a tipy k přijímačkám. Záznam online dne otevřených dveří bude i nadále k dispozici na webových stránkách školy, YouTube či sociálních sítích.

 

Ve středu 9. 2. čeká návštěvníky od 10 do 16 hodin bohatý program v prostorách výukového centra VŠPJ, kde se budoucí studenti a studentky seznámí se všemi podrobnostmi o studiu na stáncích jednotlivých odborných kateder, čeká je i doprovodný program. Nejen zájemci o studium oboru Zdravotně sociální péče si budou moct vyzkoušet gerontooblek, a na pár minut tak zestárnout. Katedra technických studií představí své odborné laboratoře včetně laboratoře zpracování signálu a multimédií a kyber-fyzikální továrny pro Průmysl 4.0. Odborné učebny, kde se připravují k výkonu svého povolání studentky oborů Všeobecná sestra a Porodní asistentka, budou mít také dveře otevřené. Velký zájem se očekává o cestovatelské promítání katedry cestovního ruchu. Vedoucí katedry Eva Janoušková představí od 11 hodin v aule výukového centra studentské expedice do Mexika a na Kubu. Bude se jednat o vůbec první promítání záběrů z expedice na poloostrov Yucatán, odkud se studenti a pedagogové vrátili teprve začátkem února. Mezinárodní oddělení přiblíží možnosti studia v zahraničí, své služby včetně akademické psychologické poradny představí i poradenské a kariérní centrum. Zájemci si budou moct nechat otestovat svou úroveň angličtiny díky Zkouškovému centru British Council. Návštěvníky dále čekají skupinové prohlídky školy podle studijního zaměření (technické, zdravotnické a ekonomické) a společné prezentace kateder v aule výukového centra.

 

Akce proběhne za dodržení aktuálně platných protiepidemických opatření. Podrobnosti o klasickém i online dni otevřených dveří naleznou zájemci na www.vspj.cz a Facebooku školy.


Autor: tisková zpráva

Publikoval: -kas-

Čtěte také

14. 2. 2023 - Fotografie Petry Vránové soutok Oslavy a Balinky oceněna ve fotosoutěži Povodí Moravy

V únoru 2022 vyhlásil státní podnik Povodí Moravy již šestnáctý ročník fotografické soutěže, tentokrát na téma „Prameny a soutoky“.

20. 3. 2023 - DÓZA na taneční soutěži „Světlá tančí 2023“

V sobotu 11. března 2023 vyrazila skupina 37 dětí z pohybových kroužků Dózy SVČ do Světlé nad Sázavou.

24. 8. 2022 - Jezevec na borovici

Divadelní představení pod širým nebem. Japonsko-líšeňská fraška o požitku z hrůzy. Pro odvážné děti i dospělé bez dětí.

12. 1. 2023 - Vyrazte na gymnázium na přijímačky nanečisto

Pozvánka na přijímačky nanečisto na GVM.


Komentáře ke článku


Facebook Twitter INSTAGRAM Youtube
AGROCENTRUM ZS, s.r.o., jako přední dodavatel zemědělských strojů na Vysočině, hledá nové kolegy
Nejnovější Nejdiskutovanější Nejčtenější

NovinyVM.cz - nezávislé internetové noviny pro Velké Meziříčí, mikroregion Velkomeziříčsko a kraj Vysočina.
Publikování nebo další šíření obsahu serveru NovinyVM.cz je bez písemného souhlasu ZAKÁZÁNO.
Pokud chcete informace o inzerci nebo napsat redakci - pište na email redakce@novinyvm.cz.
Příspěvky v sekci "Od Vás" nevyjadřují názor redakce, jejich obsah není redigován.
Redakce upřednostňuje rychlost zveřejnění a aktuálnost před gramaticky a slohově bezchybnými články.

Prodávejte on-line na kvalitním a responzivním e-shopu.
Nastavení cookies

×

Váš prohlížeč blokuje reklamu

Vážený uživateli, jelikož jste naším pravidelným návštěvníkem, zvažte prosím vypnutí AdBlocku na této doméně.
Příjmy z reklamy nám umožňují nabízet čtenářům obsah zdarma.

V horním panelu prohlížeče klikněte na ikonku ruky na červeném pozadí a zvolte
“Nespouštět na stránkách na této doméně”. Děkujeme!

PASSAGE RESTAURANT hledá kuchaře/ kuchařku
TOPlist