• Také po setmění se lidé scházeli u stánků na náměstí a využívali také otevřené kluziště. Více foto na našem Facebooku.
  • V Hroznatíně se dnes konala každoroční  vzpomínková akce k uctění památky prezidenta gen. Ludvíka Svobody, od jehož narození uplynulo 127 let.

Ilustrační foto.

Výsledkový servis zápasu A týmu HHK VM.

Sobota 12.02.2022

HC Bobři Valašské Meziříčí – HHK Velké Meziříčí 5:3 (1:0, 2:1, 2:2)

Góly a asistence: 06:59 Kuchřík (Dobša), 27:50 Apolenář, 36:35 Kozubík (Vávra, Pořický), 40:31 Andris (Ďurkáč, Křivohlávek), 45:55 Křivohlávek (Finsterle, Vosátko) – 35:05 Křenek (Střecha T., Burian V.), 44:27 Hort (Paták, Slabý), 54:48 Střecha F. (Burian V., Vůašín M.).

Sestava HC Bobři Valašské Meziříčí:

Slovák (Tkadlec) – Ďurkáč, Holiš, Gabrhelík, Vosátko, Báchor, Jenáček J., Jenáček Š. – Křivohlávek, Andris, Kuchařík, Vavřík, Stodůlka, Apolenář, Vávra, Finsterle, Pořický „C“, Kozubík, Dobša.

Trenér: Plšek

Sestava HHK Velké Meziříčí:

Juda J. (Krejčí) – Slabý, Hort, Kochánek, Ambrož „C“, Vlašín P., Burian V., Báňa – Juráň, Juda M., Paták – Doležal, Křenek, Střecha T. – Vlašín M., Střecha F., Maštera – Broža, Barák.

Trenéři: Vejmelka, Krča

Rozhodčí: Grygera – Čelechovský, Tvrdý.

Vyloučení: 2:3, využití: 0:1, v oslabení: 0:0.

Střely na branku: 36:27 (7:8, 16:8, 13:11)

Procentuální úspěšnost brankářů:

Slovák     (VAL)       -     88,89 % -   24 zákroků – 60 min.

Juda      (HHK)       -     86,11 % -   31 zákroků – 57 min.

Diváci: 376

Hodnocení utkání hlavním trenérem Karlem Vejmelkou: Dnes jsme odehráli důstojně utkání s lídrem soutěže. První třetina byla, troufám si říct, herně vyrovnaná, ale my jsme nebyli schopni šance proměnit. Domácí po naší chybě tuto šanci proměnili a vedli.  Ve druhé třetině jsme opět nedali šance, dokonce i několik samostatných nájezdů jsme neproměnili, bohužel brankou skončil pouze jeden. S takovým soupeřem je to klíčové.  Naše neproměňování šancí a individuální chyby do obrany, nás dnes stali lepší výsledek.

Program mistrovských zápasů mužů:

Úterý  15.02.2022   SKLH Žďár nad Sázavou – HHK Velké Meziříčí,

začátek utkání v 18.00 hod. (zimní stadion Žďár nad Sázavou)

Středa 16.02.2022   HHK Velké Meziříčí – SKLH Žďár nad Sázavou,

začátek utkání v 18.00 hod. (zimní stadion Velké Meziříčí)

Autor: HHK VM

5. 4. 2022 - Béčko HHK v sezóně 2021 - 2022

Letošní sezóna Pracolor Krajské ligy mužů Vysočiny byla prvním ročníkem, kdy se v ní sešla veškerá hokejová konkurence z kraje. Je potěšitelné, že to byla zároveň nejúspěšnější sezóna meziříčského béčka vůbec.

15. 11. 2022 - Velkomeziříčští hokejisté prohráli v Havířově

Hokejisté Velkého Meziříčí v Havířově neskórovali, přestože v prvních dvou třetinách měli slibné šance.

10. 8. 2022 - Velké Meziříčí zahájilo přípravu na ledě

V pondělí 8.8. 2022 v dopoledních hodinách odstartovala velkomeziříčským hokejistům příprava na ledě.

30. 9. 2022 - Z Vyškova se vracíme s debaklem

Velkomeziříčští hokejisté neuspěli ani ve druhém venkovním utkání, z Vyškova se navíc vrací s vysokou porážkou a bez vstřelené branky.