• Do obcí Slavičky, Smrk, Trnava, Dolní Heřmanice a do Oslavice (na fotografii) již zajíždí mobilní pošta.
  • Nové okružní křižovatce u Oslavice stále chybí zapojit nově zbudované osvětlení.
  • V areálu sběrného dvora TSVM na Karlově byly zapraveny nové váhy.
  • Výkop na Paloukách. Překládá se elektrické vedení.

Áčko zdolalo Velkou Bíteš 2:1

SPORT - FOTBAL - 17. 2. 2022 - komentářů 0

V sychravém středečním podvečeru hostili naši fotbalisté divizní mužstvo Velké Bíteše. Hráči prvního týmu v utkání nedominovali tak, jak by si představovali, přesto si připsali vítězství 2:1, když se trefil Sysel se Šutou.

FC Velké Meziříčí 2:1 (2:1) FC PBS Velká Bíteš

Góly: Sysel, Šuta

Sestava FC VM: Simandl, Malata Mar., Komínek, Sysel, Nedvěd, Dolejš, Šuta, Puža, Demeter R., Vošmera, Malata Mir

Střídali: Demeter P., Pavlík, Plichta, Bouček

Hodnocení trenéra Jana Šimáčka: Dnes jsme si nezasloužili vyhrát. Bíteš hrála s chutí a my pouze z povinnosti. Jediným pozitivem je otočení výsledku a že se nikdo nezranil. Doufám, že nás dnešní nevýkon opět nastartuje k lepšímu přístupu a kluci si uvědomí, že to samo nepůjde.

Další přípravné utkání sehrají fotbalisté v sobotu 19.2. proti Žďáru nad Sázavou, od 10:00 na umělé trávě ve VM.

Autor: převzato z FCVM

Fotogalerie

28. 3. 2022 - Dvougólový náskok na body nestačil

V utkání 21. kola MSFL jsme hostili béčko Baníku Ostrava. Do zápasu vstoupili naši fotbalisté perfektně, už ve 23. minutě jsme vedli 2:0 a nemuselo zůstat jen u dvou vstřelených gólů. Baník...

10. 5. 2022 - Áčko v pohledném utkání porazilo Kroměříž

V zápase 27. kola MSFL se hrál na Tržišti velmi svižný a pohledný fotbal z obou stran. Do vedení šli už ve druhé minutě hosté, náš tým to však nepoložilo a do...

7. 2. 2022 - FCVM v přípravě porazilo lídra tabulky Hodonín

Ve druhém přípravném utkaní se naši fotbalisté utkali s Hodonínem, který vévodí tabulce Divize D.

16. 5. 2022 - Áčko si z Hlučína odvezlo sedmigólový debakl

Náš tým na utkání v Hlučíně nebude v dobrém vzpomínat. Už od 8. minuty domácí mužstvo vedlo 2:0.