Dnes je 13. srpna 2022, svátek má Alena, zítra Alan.
  • Zcela osamocený Eda Smejkal z FC VM "C" dává gól proti SK Transformátor Počítky "B" na hřišti v Oslavici.
  • Mimořádná uzavírka na Oslavické skončila. Výkop uprostřed silnice byl zaasfaltován.
  • V pátek večer hrála na náměstí hity známé americké kapely Red hot chili peppers revivalová skupina z Brna.
  • První fotbalové domácí utkání nové sezóny FCVM s Blanskem skončilo po 100 minutách prohrou domácích 0:2
  • Je po 18 hodině a stále platí uzavírka Oslavické ulice. Řidiči ovšem tuto zákazovou značku v hojné míře ignorují.

Velkomeziříčští hokejisté na domácím ledě porazili Žďár nad Sázavou

SPORT - HOKEJ - 18. 2. 2022 - komentářů 0

Ilustrační foto.

Hokejisté Velkého Meziříčí ve 39. kole na domácím stadionu přehráli okresního rivala ze Žďáru nad Sázavou a přiblížili se jistotě udržení II. ligy. Na postup do play-off velkomeziříčští tři kola před koncem základní části ztrácí 6 bodů.

Středa 16.02.2022

HHK Velké Meziříčí – SKLH Žďár nad Sázavou 4:3 (2:1, 1:1, 1:1)

Góly a asistence: 13:53 Střecha T. (Strnad), 16:09 Malec (Juráň), 26:58 Doležal (Michalčuk), 43:50 Malec (Juráň) – 10:04 Váňa (Půža, Chlubna), 35:19 Wasserbauer (Štola), 59:34 Váňa (Bureš).

Sestava HHK Velké Meziříčí:

Krejčí (Juda J.) – Slabý, Hort, Kochánek, Ambrož „C“, Janoušek, Číhal, Báňa – Malec, Juráň, Paták – Strnad, Střecha F., Střecha T. – Doležal, Burian V., Michalčuk – Maštera, Vlašín M., Barák.

Trenéři: Vejmelka, Krča

Sestava SKLH Žďár nad Sázavou:

Wolf (Čáp) – Vašíček, Váňa, Lojek, Pleva „C“, Pražák, Půža – Wasserbauer, Jícha, Gregar, Čermák, Štola, Chlubna, Adam, Bureš, Malenovský.

Trenér: Sobotka

Rozhodčí: Kohoutek – Maloušek, Hübl.

Vyloučení: 5:6, využití: 0:2, v oslabení: 0:0.

Střely na branku: 30:22 (13:13, 9:4, 8:5)

Procentuální úspěšnost brankářů:

Krejčí     (HHK)       -     86,36 % -   19 zákroků – 60 min.

Wolf      (ZDR)       -     86,67 % -   26 zákroků – 57 min.

Diváci: 591

Hodnocení utkání hlavním trenérem Karlem Vejmelkou: Začátek utkání se nám nepovedl, neměli jsme dobrý pohyb, důraz a chyběla nám jiskra. Hosté toho využili a šli do vedení. Pak jsme hru zredukovali na tři pětky a podařilo se z brejku vyrovnat a dokonce jít i do vedení. Ve druhé třetině jsme se dobře zorientovali v brankovišti soupeře a z dorážky odskočili na 3:1. Škoda jen, že jsme toto vedení neudrželi déle a Žďárští korigovali do konce 2. třetiny na rozdíl jedné branky. V poslední třetině se nám povedlo odskočil na rozdíl dvou branek a vypadalo to dobře. Ale hosté přece jen z tlaku skórovali, k čemuž jim napomohla i naše vcelku zbytečná vyloučení a drama do poslední vteřiny bylo na světe. Naštěstí jsme to uválčili a posíleny Žďár skolili. Jsou to pro nás hrozně cenné tři body, které mohou vést k tomu, abychom se vyhnuli baráži o sestup.

Program mistrovských zápasů mužů:

Sobota 19.02.2022  HK Nový Jičín – HHK Velké Meziříčí,

začátek utkání v 18.00 hod. (zimní stadion Nový Jičín)

Autor: HHK VM

21. 6. 2022 - Druhá liga rozdělena na dvě konference. HHK bude patřit do východní + rozpis přípravných zápasů

Zástupci druholigových klubů na dnešním zasedání odhlasovali podobu soutěže pro sezónu 2022/2023. Druhá liga bude nově rozdělena na Západ a Východ. Sezóna by měla odstartovat v sobotu 17. září. Odhlasovanou podobu soutěže...

20. 1. 2022 - Velkomeziříčští hokejisté zvítězili v okresním derby na ledě soupeře

Netradičně, v úterý, zajížděli velkomeziříčští hokejisté k okresnímu rivalovi, aby odehráli čtvrté vzájemné utkání této sezony. V těch předešlých se vždy radovali hráči SKLH, a tak měli naši hráči soupeři co vracet...

18. 1. 2022 - Mladší žáci vyhráli v Náměšti nad Oslavou i nad Duklou Jihlava

Výsledkový servis zápasů týmu mládeže HHK VM.

4. 2. 2022 - Ani druhé čtvrtfinále Béčku nevyšlo

Průběh prvních dvou třetin druhého čtvrtfinále Krajské ligy se proměnil v poněkud divokou přestřelku.