• V pátek večer hrála na náměstí hity známé americké kapely Red hot chili peppers revivalová skupina z Brna.
  • Je po 18 hodině a stále platí uzavírka Oslavické ulice. Řidiči ovšem tuto zákazovou značku v hojné míře ignorují.

Ilustrační foto.

Výsledkový servis zápasů týmu mládeže HHK VM.

Sobota – 19.2.2022

HHK VM – TJ Náměšť nad Oslovou 20:2 (4:1, 4:1, 12:0)

Góly a asistence HHK VM: 00:18 Kopřiva (Valík), 02:41 Večeřa (Černý), 10:32 Valík (Hrnčíř), 10:57 Valík (Hrnčíř), 22:41 Valík (Hrnčíř), 28:00 Šafránek (Večeřa), 30:11 Černá (Kopřiva), 30:20 Večeřa (Šafránek), 41:56 Černý (Večeřa), 42:38 Kopřiva (Valík), 44:38 Večeřa (Vrábel), 44:47 Valík, 49:01 Valík (Večeřa), 49:10 Valík (Černá), 49:34 Kříž (Antalíková), 50:26 Černá (Valík), 53:57 Vrábel (Šafránek), 54:44 Šafránek (Večeřa), 57:02 Černá, 59:34 Večeřa

Sestava HHK Velké Meziříčí:

Chylík – Caha, Vrábel, Kopřiva, Valík, Černý, Večeřa, Kříž, Hrnčíř, Černá, Antalíková, Šafránek

Sestava TJ Náměšť nad Oslavou:

Novák – Tesař, Škula, Kanta, Pospíšil, Šoltés, Pelikán, Chlanda, Agafonov, Havlík, Nováček, Kazatel, Otruba

Rozhodčí: Karásek, Pacal

Vyloučení: 10:2, využití: 1:0, oslabení: 1:0. Diváci: 30

Hodnocení mistrovského utkání hlavním trenérem IVO DOSTÁLEM: utkání s Náměští bylo od začátku jasnou záležitostí našeho týmu. V první a druhé třetině jsme se nemohli prosadit střelecky až poslední třetina přinesla brankové hody. Naše hra nebyla po dvě třetiny dobrá, ale v poslední části hry jsme začali hrát tak, jak by jsme si představovali, aby se náš tým prosazoval po celé utkání.

Program mládeže na tento týden:

Čtvrtek   24.02.2022   SKLH Žďár nad Sázavou – HHK VM dorost,

začátek zápasu v 18:15 hod. (zimní stadion Žďár nad Sázavou)

Sobota    26.02.2022  SKLH Žďár nad Sázavou – HHK VM dorost,

začátek zápasu v 12:15 hod. (zimní stadion Žďár nad Sázavou)

Neděle    27.02.2022  Turnaj 3. tříd, pořadatelem BK Bystřice n. P.,

začátek turnaje v 09:55 hod. (zimní stadion Bystřice nad Perštejnem)

Autor: HHK VM

7. 1. 2022 - Ondra Malec gólem v prodloužení odmítl obrat hodonínských Drtičů

Velkomeziříčští hokejisté po čtyřech prohrách vybojovali 2 body za vítězství v prodloužení. Opět ale nezvládli závěr zápasu s Hodonínem a stejně jako v posledním vzájemném duelu na ledě soupeře i dnes dostali...

22. 2. 2022 - Přes prohru s Novým Jičínem si velkomeziříčští hokejisté udrželi druholigovou příslušnost

Velkomeziříčští hokejisté vyrazili do Nového Jičína bez několika opor a s vědomím, že jakýkoliv bodový zisk znamená udržení druholigové soutěže pro příští sezónu.

9. 2. 2022 - Velké Meziříčí důležitý zápas v Kopřivnice nezvládlo. Ve středu doma s rezervou Komety Brno

Výsledkový servis zápasu A týmu HHK VM.

20. 1. 2022 - Velkomeziříčští hokejisté zvítězili v okresním derby na ledě soupeře

Netradičně, v úterý, zajížděli velkomeziříčští hokejisté k okresnímu rivalovi, aby odehráli čtvrté vzájemné utkání této sezony. V těch předešlých se vždy radovali hráči SKLH, a tak měli naši hráči soupeři co vracet...