Dnes je 13. srpna 2022, svátek má Alena, zítra Alan.
  • Zcela osamocený Eda Smejkal z FC VM "C" dává gól proti SK Transformátor Počítky "B" na hřišti v Oslavici.
  • Mimořádná uzavírka na Oslavické skončila. Výkop uprostřed silnice byl zaasfaltován.
  • V pátek večer hrála na náměstí hity známé americké kapely Red hot chili peppers revivalová skupina z Brna.
  • První fotbalové domácí utkání nové sezóny FCVM s Blanskem skončilo po 100 minutách prohrou domácích 0:2
  • Je po 18 hodině a stále platí uzavírka Oslavické ulice. Řidiči ovšem tuto zákazovou značku v hojné míře ignorují.

Přes prohru s Novým Jičínem si velkomeziříčští hokejisté udrželi druholigovou příslušnost

SPORT - HOKEJ - 22. 2. 2022 - komentářů 0

Ilustrační foto.

Velkomeziříčští hokejisté vyrazili do Nového Jičína bez několika opor a s vědomím, že jakýkoliv bodový zisk znamená udržení druholigové soutěže pro příští sezónu.

Sobota 19.02.2022

HK Nový Jičín – HHK Velké Meziříčí 6:3 (3:2, 1:1, 2:0)

Góly a asistence: 14:19 Franek (Maliník), 14:44 Zdeněk (Káňa, Květoň), 19:47 Káňa (Kuboš, Flok), 25:53 Zdeněk (Káňa, Květoň), 51:11 Květoň (Káňa, Zdeněk), 59:51 Franek (Lehečka) – 01.04 Střecha T. (Burian V., Strnad), 03:10 Strnad (Střecha T., Ambrož), 39:23 Střecha T. (Ambrož).

Sestava HK Nový Jičín:

Galuška (Šimonů) – Váňa, Kuboš, Foltýn, Tomeček, Kleiner, Kožený, Hruška – Káňa, Kafka, Maliník, Lehečka „C“, Zdeněk, Konečný, Sluštík, Flok, Štefka, Franek, Květoň, Kořenek.

Trenér: Gebauer

Sestava HHK Velké Meziříčí:

Juda J. (Štourač) – Slabý, Hort, Kochánek, Ambrož „C“, Janoušek, Vlašín M., Báňa – Malec, Juráň, Doležal – Strnad, Vlašín M., Střecha T. – Barák, Broža, Maštera.

Trenéři: Vejmelka, Krča

Rozhodčí: Blaha – Mikšík, Kučera.

Vyloučení: 2:6, využití: 1:0, v oslabení: 0:0.

Střely na branku: 43:32 (10:15, 18:9, 15:8)

Procentuální úspěšnost brankářů:

Galuška   (NJ)         -     90,63 % -   29 zákroků – 60 min.

Juda J.   (HHK)       -     86,05 % -   37 zákroků – 60 min.

Diváci: 386

Na ledě druhého nejlepšího týmu skupiny Východ předvedli hosté skvostný nástup, když ve 4. minutě po brankách Tomáše Střechy a Milana Strnada vedli 2:0! Domácí tým ale do přestávky otočil a vedení udržel po celý zbytek utkání. I přes prohru v dnešním duelu již má Velké Meziříčí jistotu udržení druhé ligy i pro příští sezónu! Poslední Hodonín prohrál 0:3 s Opavou a ztrátu na VelMez již nesmaže.

Do konce základní části zbývají odehrát poslední dvě kola. V tom následujícím se ve středu 23.2. na domácím ledě utkáme právě s Hodonínem, který míří do skupiny o udržení. V posledním kole potom jedeme do Opavy.

Program mistrovských zápasů mužů:

Středa 23.02.2022   HHK Velké Meziříčí – SHK Hodonín,

začátek utkání v 18.00 hod. (zimní stadion Velké Meziříčí)

Autor: HHK VM

24. 1. 2022 - Béčko se nese na vítězné vlně, v neděli začíná play off

Humpolec potvrdil, že je útočně naladěným týmem a že téměř každý výpad před soupeřovu bránu zakončuje střelbou.

18. 1. 2022 - Valaši potřetí poraženi, v prodloužení rozhodl Tomáš Střecha

V další kole se velkomeziříčští hokejisté představili před domácím publikem.

10. 1. 2022 - Dorostenci HHK ve víkendovém dvoukole naplno bodovali

Výsledkový servis zápasů týmu mládeže HHK VM.

1. 2. 2022 - Velké Meziříčí otočilo důležitý zápas s Opavou

Velkomeziříčští hokejisté zvládli domácí utkání s Opavou a svému soupeři se v tabulce přiblížili na šest bodů.