CAFÉ GUSTO - CHLEBÍČKY
Dnes je 17. července 2024, svátek má Martina, zítra Drahomíra.
  • Na ulici Novosady došlo ke střetu motocyklu s vozidlem.
  • Frézování vozovky pokročilo od Martinic až k rozcestí U Zlatého křížku u Velkého Meziříčí.
  • Pokud jdete/jedete se podívat na most v Rakůvkách, tak si nezapomeňte přibalit tepláky, neboť po nově opravené cestě potkáte metrové kopřivy.
  • Za Kauflandem buďte obezřetní - budou zde prováděny až do 21. 7. stavební práce.
  • Na náplavce byl instalován nový prvek - lehátko.
  • O prázdninách je možné si o vybraných víkendech prohlédnout kostel sv. Mikuláše ve Velkém Meziříčí včetně komentované prohlídky.

A je to za námi!

- - 23. 2. 2022 - komentářů  0

Volejbalová liga se stala pro náš tým v tomto ročníku minulostí. Letošní rozpis díky koronaviru byl tak trochu improvizovaný a výsledkem bylo, že některá družstva hrají až do 9. dubna a 6 týmů z 15 končí v tomto termínu.


Postihlo to nás, Teslu Brno, Plzeň a B družstva Českých Budějovic, Lvů Praha a Liberce. Poslední dvojkolo nám přilosovalo do naší tělocvičny dvě nejlepší družstva. V pátek jsme se utkali s druhými Dobřichovicemi a v sobotu s vítězem dlouhodobé části Benátkami nad Jizerou. A bylo se na co dívat. S oběma týmy jsme sehráli vyrovnané partie. Dobřichovice nás zaskočili v prvním setu. Ne že bychom je neznali, ale přeci jen nás spíš svazovalo to, že jsme je ještě nikdy neporazili. Druhý set jsme však hru vyrovnali a zaslouženě koncovku rozhodli v náš prospěch. Další set Dobřichovice ukazovali, proč patří ke špičkám 1. ligy. My se však nedali a nebýt smolné koncovky čtvrtého setu, mohlo to být vše jinak. V sobotu přijeli Benátky. Už jsme je zde jednou porazili v předloňském ročníku a rozhodně jsme nechtěli tuto sezónu ukončit mdlým výkonem. Začali jsme odvážně a Benátky se nestačili divit. Podání na jedničku, spousta nadražených útoků soupeře a uhrávání bodovek. Oslava volejbalu! První dva sety v naší režii. Benátky ukazovali sílu od třetího setu, přesto nás nezaskočil ani čtyřbodový náskok soupeře a v koncovce bylo vše vyrovnané. Zde rozhodovalo štěstí, a to přálo zkušenějšímu týmu s několika cizinci v základní sestavě. Podobně probíhal i čtvrtý set. Pátý set bylo to nejlepší, co jsme mohli předvést. Až do koncovky jsme udržovali minimálně dvoubodové vedení. Ovšem za stavu 13:11 pro nás soupeř tvrdým útokem a následující třemi „kill“ bloky otočil v hodině dvanácté zápas pro sebe. My byli zklamáni, neboť jsme drželi s favoritem krok a většinu zápasu jsme ho dostávali pod tlak, ovšem koncovku jsme prohráli. Stydět se však nemusíme, spíš naopak. Škoda, že sezóna končí. Co dělat, než začne nová a již i v jiné podobě. 14 družstev sehrají soutěž každý s každým a osm nejlepších si to rozdá v play off a čtyři nejhorší o sestup a baráž. Sezóna bude končit pro základní skupinu až v březnu a zápasů bude také více než letos. Nadále budeme trénovat v naší tělocvičně. Venkovní kurty letos do července jsou v rekonstrukci, takže budeme muset hledat náhradní řešení. Závěrem bych si chtěl trochu postesknout na slabou diváckou návštěvou. Propagace byla na úrovni, máme plakáty na velkém bilboardu u Kauflandu.

 

První ligou však naše soutěže nekončí. Hned o příštím víkendu sehrají kadeti svůj pátý, předposlední turnaj v Brně. Zde bychom měli potvrdit definitivní záchranu soutěže. Máme k ní velice blízko. V letošní sezóně sestupuje až 7 týmů, proto záchrana byla prioritním cílem. junioři další kolo krajského přeboru mužů jako přípravu na poslední turnaj juniorské extraligy, který se odehraje 5.-6.března v Českých Budějovicích. Junioři mají účast ve finálové osmičce již sice jistou, i tak chtějí ukázat svou sílu, že se s nimi musí v závěrečném turnaji počítat.

 

VELMEZ – Dobřichovice               1:3 (-17,20,-15,-22)

 

VELMEZ – Benátky n.J.                2:3 (17,22,-23,-20,-13)

 

Hráli: Šimek, Kopecký, Huryta, Benáček, Pospíšil, Vanini, Kučera, Pavlovský, Jaša, Stanislav, Medek, Smetana, Žaba O., Slavík


Autor: Velké Meziříčí, 21.2.2022 Petr Juda

Publikoval: -kas-

Čtěte také

19. 6. 2024 - Konec sezóny plné nových výzev

Konec sezóny plné nových výzev
Skončila sezóna 23/24 a hned začala nová.

15. 2. 2024 - VELMEZ - BUČOVICE na zápasy 2:2. Pohádka pokračuje s jednou velkou kaňkou!!

VELMEZ - BUČOVICE na zápasy 2:2. Pohádka pokračuje s jednou velkou kaňkou!!
Začnu hned od konce. Vyrovnali jsme stav čtvrtfinále play off na 2:2 na zápasy.

8. 2. 2024 - Volejbal: Skvělá sezóna, ale v play off je to 0:2 (zatím)

Volejbal: Skvělá sezóna, ale v play off je to 0:2 (zatím)
Letos se 1.liga hraje takovým zvláštním způsobem.

21. 2. 2024 - Tentokrát jsme zuby necenili

Tentokrát jsme zuby necenili
Úplně nás to semlelo. Bouřlivé prostředí, kde nebylo slyšet vlastního slova a bezchybný výkon Bučovic se podepsalo na naší nervozitě, kterou jsme si nechtěli moc připouštět.


Komentáře ke článku


NovinyVM.cz - nezávislé internetové noviny pro Velké Meziříčí, mikroregion Velkomeziříčsko a kraj Vysočina.
Publikování nebo další šíření obsahu serveru NovinyVM.cz je bez písemného souhlasu ZAKÁZÁNO.
Pokud chcete informace o inzerci nebo napsat redakci - pište na email [email protected].
Příspěvky v sekci "Od Vás" nevyjadřují názor redakce, jejich obsah není redigován.
Redakce upřednostňuje rychlost zveřejnění a aktuálnost před gramaticky a slohově bezchybnými články.

Vše pro ONLINE: webhosting - e-mail hosting - e-shopy - fakturační systém - SEO.
Nastavení cookies

×

Váš prohlížeč blokuje reklamu

Vážený uživateli, jelikož jste naším pravidelným návštěvníkem, zvažte prosím vypnutí AdBlocku na této doméně.
Příjmy z reklamy nám umožňují nabízet čtenářům obsah zdarma.

V horním panelu prohlížeče klikněte na ikonku ruky na červeném pozadí a zvolte
“Nespouštět na stránkách na této doméně”. Děkujeme!

Lisovna plastů, spol. s r.o. hledá zaměstnance
TOPlist