• V pátek večer hrála na náměstí hity známé americké kapely Red hot chili peppers revivalová skupina z Brna.
  • První fotbalové domácí utkání nové sezóny FCVM s Blanskem skončilo po 100 minutách prohrou domácích 0:2
  • Je po 18 hodině a stále platí uzavírka Oslavické ulice. Řidiči ovšem tuto zákazovou značku v hojné míře ignorují.
  • Nové šatní skříně pro žáky ZŠ Oslavická se již instalují.
  • Příkazová značka u okružní křižovatky na Karlově to nemá lehké.

Velkomeziříčští hokejisté v posledním domácím utkání deklasovali hodonínské Drtiče

SPORT - HOKEJ - 25. 2. 2022 - komentářů 0

Foto ze zápasu.

Přestože utkání už o postavení v tabulce nemohlo nic změnit, chtěli jsme uspět a Hodonín porazit.

Středa 23.02.2022

HHK Velké Meziříčí – SHK Drtiči Hodonín 9:4 (2:1, 4:1, 3:2)

Góly a asistence: 11:42 Střecha F. (Janoušek), 18:08 Křenek (Střecha T., Ambrož), 24:23 Malec (Slabý, Juráň), 33:37 Střecha T. (Kochánek, Křenek), 36:32 Střecha T. (Křenek, Kochánek), 37:44 Malec (Hort, Slabý), 43:23 Juráň (Střecha T., Hort), 47:48 Doležal (Barák, Burian V.), 53:18 Doležal (Barák) – 03:52 Romančík (Pchalin), 37:19 Mikulík (Hložánek, Komínek), 46:55 Hložánek (Komínek, Miklík), 59:41 Komínek (Sedláček, Pchalin).

Sestava HHK Velké Meziříčí:

Juda J. (31. Štourač) – Slabý, Hort, Kochánek, Ambrož „C“, Vlašín P., Báňa, Janoušek – Malec, Juráň, Paták – Strnad, Křenek, Střecha T. – Doležal, Burian V., Maštera – Vlašín M., Střecha F., Barák.

Trenéři: Vejmelka, Krča

Sestava SHK Drtiči Hodonín:

Martinčík (Malyshev) – Sedláček, Janás D., Mikulík, Miklík „C“, Pchalin, Hohl – Komínek, Handl, Romančík, Marek, Hrazdíra, Levitskii, Hložánek, Hefka

Trenér: Janás T.

Rozhodčí: Kopeček – Berger, Roupec.

Vyloučení: 6:3, využití: 1:0, v oslabení: 1:0.

Střely na branku: 38:40 (16:18, 13:10, 9:12)

Procentuální úspěšnost brankářů:

Juda J.   (HHK)       -     95,24 % -   20 zákroků – 31 min.

Štourač   (HHK)       -     84,21 % -   16 zákroků – 29 min.

Martinčík (HOD)       -     76,32 % -   29 zákroků – 60 min.

Diváci: 392

Hodnocení utkání hlavním trenérem Karlem Vejmelkou:

Na úvod jsme nebyli dostatečně pohotový v našem předbrankovém prostoru a hosté šli do vedení. Ale poté jsme ještě v první třetině utkání dvěma góly otočili a následně vedení postupně navyšovali, až do výrazného vedení. Třetí třetina se v podstatě již dohrávala, neboť o vítězi bylo prakticky rozhodnuto po druhé třetině. Prostor v tomto utkání dostali všichni hráči, hráli jsme na čtyři pětky a prostor dostali oba brankáři. Kaňkou na utkání jsou pouze zranění našich hráčů a doufám, že to nebude nic vážného. Jinak všechno proběhlo na výtečnou a myslím, že si hráči utkání vychutnali a diváci patřičně užili, neboť viděli hodně branek a slavili při posledním domácím utkání vítězství.

Program mistrovských zápasů mužů:

Sobota 26.02.2022  HC Slezan Opava – HHK Velké Meziříčí,

začátek utkání v 17.00 hod. (zimní stadion města Opavy)

Autor: HHK VM

29. 3. 2022 - Náměšť těsně zdolala v posledním kole poháru meziříčské béčko 6:5

V posledním zápase sezóny už oběma týmům v podstatě o nic nešlo a tomu odpovídalo i dění na ledě.

28. 6. 2022 - Velkomeziříčští vstoupí do druholigové sezóny v Opavě

Druholigová sezóna 2022/2023 byla rozlosována.

21. 3. 2022 - 9. kolo o pohár předsedy KVV ČSLH Vysočina

HHK Velké Meziříčí „B“ – HC Ledeč nad Sázavou 6 : 4 ( 2 : 1, 2 : 2, 2 : 1 )

14. 1. 2022 - HHK Velké Meziříčí vás zve na Týden hokeje 27.1.2022

Ve čtvrtek 27.1. v 17:00 budou mít všechny děti bez rozdílu dovednosti bruslení jedinečnou možnost vyzkoušet si zdarma, jaké to je být hokejistou.