Dnes je 13. srpna 2022, svátek má Alena, zítra Alan.
  • Zcela osamocený Eda Smejkal z FC VM "C" dává gól proti SK Transformátor Počítky "B" na hřišti v Oslavici.
  • Mimořádná uzavírka na Oslavické skončila. Výkop uprostřed silnice byl zaasfaltován.
  • V pátek večer hrála na náměstí hity známé americké kapely Red hot chili peppers revivalová skupina z Brna.
  • První fotbalové domácí utkání nové sezóny FCVM s Blanskem skončilo po 100 minutách prohrou domácích 0:2
  • Je po 18 hodině a stále platí uzavírka Oslavické ulice. Řidiči ovšem tuto zákazovou značku v hojné míře ignorují.

Házená: Bronzový turnaj starších žáků

SPORT - HÁZENÁ - 1. 3. 2022 - komentářů 0

V neděli 27.2.2022 jsme vyrazili na celodenní turnaj do Žeravic. Turnaje se kromě domácích účastnily ještě celky Litovle, Žiliny a Hranic. Hrálo se systémem každý s každým a jeden zápas trval 2x 18 minut.

V prvním utkání jsme se postavili nám velice dobře známému týmu Tatran Litovel. Od začátku se hrála vyrovnaná hra. Postupem času si soupeř i díky naší nedisciplinovanosti a nepřesné střelbě vytvořil náskok, který udržel až do samého konce. Pro nás z toho byla prohra 11:18 a nutno dodat, že vyhrál lepší tým.

Do druhého zápasu se nám postavil neznámý slovenský celek a to HK Žilina. Proti hůře technicky i fyzicky vybavenému soupeři jsme se snadno prosazovali a nakonec jsme utkání vyhráli 21:10.

Do třetího zápasu proti Hranicím jsme nastupovali s vědomím, že když vyhrajeme tento zápas, tak máme zaručenou medaili. To se povedlo na plné čáře a vyhráli jsme 24:8.

V posledním utkání nás čekal domácí celek Žeravic, který v předchozím utkání porazil tým Litovle. Byl to hodně bojovný zápas. V poločase jsme prohrávali, ale na konci jsme slavili výhru 14:12. Náš nejlepší výkon na turnaji.

V celkovém součtu jsme obsadili třetí místo, protože o medailových pozicích rozhodovala minitabulka. Sice jsme získali „až“ třetí místo, ale pro trenérský tým má cenu zlata. Po minulém týdnu, kdy jsme naprosto vyhořeli v Žákovské lize, kde jsme jednoznačně prohráli všechna čtyři utkání, kluci opět ukázali svoji sílu. Na turnaji v Žeravicích VŠICHNI hráči bojovali, ukázali emoce, všichni chtěli vyhrát… Třešničkou na bronzovém dortu bylo ocenění pro Adama Jašu, který byl vyhlášen jako nejužitnější hráč celého turnaje.

Celý trenérský tým je s výkony kluků maximálně spokojen a doufá, že kluci budou v této formě a bojovností pokračovat po zbytek sezóny.

Sestava: Martin Borkovec – Ondřej Navrátil, Adam Jaša, Ondřej Trifanov, Štěpán Fiala, Adam Krejčí, Jakub Kocourek, Tomáš Jelínek, Marek Sedlák, Vítek Smejkal

Autor: Petr Kaštan

4. 4. 2022 - HÁZENÁ: Muži vyloupili Olomouc a vyhoupli se zpět na 3. pozici

V neděli tým mužů zajížděl do hanácké metropole, kde jsme se střetli s aktuálně 6. celkem tabulky. Jejich tým je plný mladých dravých hráčů včetně nejlepšího střelce soutěže Kašpara. Náš tým se...

21. 3. 2022 - Ženy v regionálním derby nezaváhaly

Po dvou prohrách na venkovních hřištích chtěly ženy v domácím prostředí zabojovat a proti týmu, který na jaře ještě nevyhrál získat plné dva body do tabulky. Po obratu v druhém poločase se...

14. 3. 2022 - Starší dorostenky opět bez bodového zisku

Výsledky zápasů starších dorostenek v házené.

12. 1. 2022 - Minižactvo házené zahájilo rok 2022 domácím turnajem Poex Cup

V sobotu 8. ledna jsme pořádali turnaj pro minižactvo v házené. Hrála se šestková házená na celé hřiště tentokrát místo miniházené, typické pro tuto kategorii.