• Také po setmění se lidé scházeli u stánků na náměstí a využívali také otevřené kluziště. Více foto na našem Facebooku.
  • V Hroznatíně se dnes konala každoroční  vzpomínková akce k uctění památky prezidenta gen. Ludvíka Svobody, od jehož narození uplynulo 127 let.

Dorostenci HHK měli na programu tři mistrovská utkání

Ilustrační foto.

Výsledkový servis zápasů týmu mládeže HHK VM.

Čtvrtek – 3.3.2022

TJ Loko Česká Třebová – HHK Velké Meziříčí 4:1 (0:0, 2:0, 2:1)

Góly a asistence: 22:41 Kukla (Brand, Havránek), 26:14 Bílek (Švub, Brand), 43:46 Kukla (Slezák), 58:54 Brand (Kubíček) – 42:42 Vrzal (Pokorný)

Sestava TJ Loko Česká Třebová:

Kalousek – Flekr, Havránek, Bílek, Kubíček, Mach, - Klacl, Slezák, Brand, Kukla, Fránek, Skalický, Švub, Telecký

Sestava HHK Velké Meziříčí:

Mašek – Karásek, Havlásek, Dobrovolný, Rousek, Vejmola, Čamek, - Chytka, Staiger, Svoboda, Karmazín, Pokorný, Vrzal, Katolický, Bíbr

Rozhodčí: Škorpil – Mariánus, Melichar

Vyloučení: 9:8, využití: 1:0, v oslabení: 0:0. Diváci: 21

Sobota – 5.3.2022

HHK Velké Meziříčí – BK Zubři Bystřice nad Pernštejnem 8:2 (2:0, 4:2, 2:0)

Góly a asistence: 02:21 Staiger (Svoboda), 12:41 Čamek (Karmazín), 20:46 Vrzal (Dobrovolný, Mašek), 21:34 Vrzal (Karmazín, Chytka), 26:06 Svoboda (Staiger), 33:54 Vejmola (Bíbr), 51:17 Pokorný (Vrzal), 52:41 Katolický – 22:49 Bukal (Bárta), 25:33 Viktorin (Bárta)

Mašek – Karásek, Havlásek, Dobrovolný, Rousek, Vejmola, Čamek, - Chytka, Strnad, Staiger, Svoboda, Karmazín, Pokorný, Vrzal, Katolický, Bíbr

Sestava BK Zubři Bystřice nad Pernštejnem:

König F. – Horák, Prchal, Šilhán, Bárta – Punčochář, König Š., Bukal, Viktorin, Chytrý, Janík

Rozhodčí: Hort – Karásek, Tichý

Vyloučení: 4:0, využití: 0:0, v oslabení: 0:0. Diváci: 25

Neděle – 6.3.2022

HC Slovan Moravská Třebová – HHK Velké Meziříčí 4:3 (2:2, 1:1, 1:0)

Góly a asistence: 09:31 Netolický (Peškar), 12:01 Hejátko (Hroch), 31:29 Kolář (Hejátko, Hroch), 48:48 Šudoma (Küschner) – 16:01 Katolický (Staiger), 19:49 Vrzal (Dobrovolný), 22:45 Vrzal (Katolický)

Sestava HC Slovan Moravská Třebová:

Janda – Souček, Hradil, Karal, Hroch, - Kundera, Kolář, Peškar, Netolický, Šudoma, Hanzlíček, Hejátko, Očkaik, Blažeňák, Küschner, Škrabal, Mácha

Mašek – Karásek, Havlásek, Dobrovolný, Vejmola, Čamek, - Chytka, Strnad, Staiger, Karmazín, Pokorný, Vrzal, Katolický, Bíbr

Rozhodčí: Kršňák – Motýl, Motl

Vyloučení: 1:3, využití: 2:0, v oslabení: 0:0. Diváci: 55

MLADŠÍ ŽÁCI ZVÍTĚZILI NAD SKMB BOSKOVICE

Úterý – 1.3.2022

HHK Velké Meziříčí – SKMB Boskovice 6:3 (3:0, 1:3, 2:0)

Góly a asistence HHK VM: 00:47 Martinec (Bednář), 05:51 Karásková (Martinec), 16:19 Kříž (Večeřa), 21:48 Karásková (Bednář), 43:11 Martinec (Bednář), 52:07 Večeřa

Chylík – Vrábel, Hrnčíř, Balga, Černá, Caha, Antalíková, Martinec, Karásková, Bednář, Balík, Černý, Večeřa, Kříž, Kopřiva, Šafránek

Sestava SKMB Boskovice:

Jedlička – Klusoň, Moudrý, Pleska, Korčák, Mouka, Ducháček, Ducháček, Šustr, Krajči, Kráčalík, Kučerka, Blaha

Rozhodčí: Karásek, Bíbr

Vyloučení: 4:2, využití: 0:0, oslabení: 0:0. Diváci: 30

Hodnocení mistrovského utkání hlavním trenérem IVO DOSTÁLEM: Do utkání s Boskovicemi jsme šli s cílem předvést co nejlepší výkon a utkání zvládnout v náš prospěch. Naše hra nebyla na pohled dobrá, ale první třetina se nám střelecký povedla. Ve druhé jsme polevili a soupeř toho využil a výsledek do závěrečné části zdramatizoval. Třetí část se nám povedla a my vstřelili soupeři dvě branky a utkání přivedli do vítězného konce.

MLADŠÍ ŽÁCI PROHRÁLI S JIHLAVSKOU DUKLOU

Neděle – 5.3.2022

HC Dukla Jihlava – HHK Velké Meziříčí 4:2 (1:0, 1:0, 2:2)

Góly a asistence HHK VM: 42:59 Karásková (Martinec), 51:49 Karásková (Martinec),

Chylík – Vrábel, Hrnčíř, Caha, Antalíková, Černá, Balga, Karásková, Černý, Valík, Šafránek, Martinec, Bednář, Kříž, Kopřiva, Večeřa

Sestava Dukla Jihlava:

Zvěřina – Zadina, Duben, Šimek, Duba Pykal, Hlavínek, Tomica, Kubišta, Hrubý, Kožich, Kittler, Havel, Šimek, Haferník, Freitich,

Rozhodčí: Štorek

Vyloučení: 4:2, využití: 0:0, oslabení: 0:0. Diváci: 33.

Hodnocení mistrovského utkání hlavním trenérem IVO DOSTÁLEM: V sobotu nás čekal kvalitní soupeř. Snažili jsme se na toto utkání dobře hráče naladit a připravit, což se nám po dvě třetiny dařilo a domácí Duklu hodně trápili. Do závěrečné části hry jsme nastupovali s tím, uhrát co nejlepší výsledek v utkání, což se nám do značné míry povedlo, ale závěr utkání nám nevyšel. I tak chci týmu za předvedený výkon poděkovat.

Autor: HHK VM

27. 9. 2022 - Městská liga oslavila zahájení 20. sezóny exhibičním zápasem

V neděli 25. září se na zimním stadionu ve Velkém Meziříčí uskutečnil exhibiční zápas k jubilejnímu 20. ročníku Městské ligy.

6. 10. 2022 - Meziříčští vzdorovali favoritovi až do konce

Hokejisté Velkého Meziříčští ve 4. kole II. ligy potrápili největšího favorita východní konference.

27. 9. 2022 - Na ledě loňského finalisty nás brzdila oslabení

V úvodním kole II. ligy hokejisté Velkého Meziříčí neuspěli na ledě loňského finalisty.

20. 11. 2022 - Slavíček vychytal nulu, o vítězství rozhodl v prodloužení Sedláček

V souboji týmů ze spodních pater tabulky diváci čekali na rozuzlení až do předposlední minuty prodloužení.