Většina z devíti soutěžních družstev cvičila s tímto materiálem poprvé a bylo to poznat i na výsledných časech. Naše ženy SDH Velké Meziříčí, které odjely si zasoutěžit v novém složení to samozřejmě neminulo a výsledný čas nebyl podle představ. Při prvním požárním útoku se nám zranila jedna soutěžící a na druhý pokus holkám vypomohla členka z družstva Nová Paka.
V celkovém hodnocení po štafetě si naše ženy odvážely krásné třetí místo. Druhé kolo ligy je 21.5. u nás doma na stadionu za III.ZŠ, kde se představí většina družstev, které budou reprezentovat ČR na olympiádě ve Slovinsku. Soutěžit se začíná v netradičním požárním útoku podle mezinárodních pravidel v 10.00 hod.
Autor: Trenér Kratochvíl Stanislav
Publikoval: -kas-










