Dnes je 13. srpna 2022, svátek má Alena, zítra Alan.
  • Zcela osamocený Eda Smejkal z FC VM "C" dává gól proti SK Transformátor Počítky "B" na hřišti v Oslavici.
  • Mimořádná uzavírka na Oslavické skončila. Výkop uprostřed silnice byl zaasfaltován.
  • V pátek večer hrála na náměstí hity známé americké kapely Red hot chili peppers revivalová skupina z Brna.
  • První fotbalové domácí utkání nové sezóny FCVM s Blanskem skončilo po 100 minutách prohrou domácích 0:2
  • Je po 18 hodině a stále platí uzavírka Oslavické ulice. Řidiči ovšem tuto zákazovou značku v hojné míře ignorují.

Bory doma před kamerami České televize rozstřílely Bobrovou

SPORT - FOTBAL - 26. 4. 2022 - komentářů 0

Vítězný tým TJ Družstevník Bory.

V 19. kole okresního přeboru mužů se utkaly celky TJ Družstevník Bory a TJ Sokol Bobrová. Domácí Bory šly hned v úvodu utkání do vedení a zápas kontrolovaly. Nad Sokolem Bobrová zvítězily vysoko 6:0.

Domácí tým šel do vedení hned v úvodu utkání po krásné střele do horního růžku Miroslava Ochrany. Bory měly navrch ale další branku úvodní poločas nenabídl.

V druhém polovině zápasu pak domácí své vedení dále navyšovali a hosty nepouštěli do hry. Bobrová mohla v posledních deseti minutách alespoň snížit. Jediná šance hostujících ale skončila na horní tyčce. V závěru utkání hattrick dovršil trefou kanonýr Miroslav Ochrana.

Bory se tak na domácí půdě mohly radovat z vysokého vítězství 6:0.

Podívat se na zápas i sestřih utkání můžete zde:

Autor: zdroj: Česká televize

18. 1. 2022 - První přípravné utkání skončilo výhrou 1:2

V prvním utkání zimní přípravy zdolalo naše mužstvo smíšený tým FC Vysočina Jihlava 1:2. Gólově se prosadili Dolejš s Plichtou.

25. 2. 2022 - Fotbalová přípravka U11 – turnaj Praha Dolní Břežany

Další počin starší fotbalové přípravky v tomto roce byl turnaj v Dolních Břežanech, který se odehrál v sobotu 19.2. v krásné nafukovací hale s nejmodernějším bezzásypovým umělým povrchem.

17. 2. 2022 - Áčko zdolalo Velkou Bíteš 2:1

V sychravém středečním podvečeru hostili naši fotbalisté divizní mužstvo Velké Bíteše. Hráči prvního týmu v utkání nedominovali tak, jak by si představovali, přesto si připsali vítězství 2:1, když se trefil Sysel se...