• Také po setmění se lidé scházeli u stánků na náměstí a využívali také otevřené kluziště. Více foto na našem Facebooku.
  • V Hroznatíně se dnes konala každoroční  vzpomínková akce k uctění památky prezidenta gen. Ludvíka Svobody, od jehož narození uplynulo 127 let.
  • Pojď hrát hokej! Na zimním stadionu se konala akce pro nejmenší děti.

Áčko v pohledném utkání porazilo Kroměříž

SPORT - FOTBAL - 10. 5. 2022 - komentářů 0

Foto z nedělního zápasu.

V zápase 27. kola MSFL se hrál na Tržišti velmi svižný a pohledný fotbal z obou stran. Do vedení šli už ve druhé minutě hosté, náš tým to však nepoložilo a do konce poločasu jsme dokázali stav utkání otočit. Ve druhém poločase jsme přidali ještě třetí gól a konečný stav utkání tak byl 3:1.

FC Velké Meziříčí 3:1 (2:1) SK HS Kroměříž

Branky: 20. Demeter R., 45. Demeter R., 64. Plichta - 3. Zavadil

Rozhodčí: Volek - Bělák, Svoboda

Diváci: 311

FC VM: Kolář - Pavlík, Mucha, Komínek (C), Bouček (86. Vašíček) - Puža, Šuta (74. Urbánek), Demeter P., Demeter R., Nedvěd - Plichta (74. Malata Mir.)

Kroměříž: Dostál - Zavadil, Tiahlo, Matoušek, Vyhlíd (74. Sklenář), Cupák, Surynek, Hroník (16.Mlčoch),(46.Novotný), Jeleček, Plecitý (64. Červenka), Lhotecký (46. Votava)

Hodnocení trenéra Jana Šimáčka: Na Kroměříž jsme si věřili díky podzimnímu zápasu a jsem rád, že se nám dnes podařilo vyhrát. Zápas beru jako vyrovnaný, kdy my jsme své šance proměnili a hosté naštěstí ne a to dnes rozhodlo, že máme 3 body.

Sestřih utkání

Další utkání sehrají naši fotbalisté v pátek 13.5. v Hlučíně. Výkop utkání je v 19:00.

Autor: převzato z FCVM

Fotogalerie

18. 8. 2022 - V poháru nepokračujeme dál

Po prohře 3:1 nad domácím Startem Brno končíme v poháru po prvním kole.

29. 7. 2022 - Novou sezónu začínáme předkolem MOL Cupu

Stejně jako minulý rok v prvním ostrém utkání sezóny vyzveme divizní Havlíčkův Brod. Předkolo domácího poháru se odehraje v pátek 29.7. od 18:00 na stadionu soupeře.

8. 4. 2022 - V neděli hostíme Otrokovice

Po důležité výhře proti Slovácku B čeká na naše fotbalisty další utkání. Tentokrát na domácí půdě vyzveme Otrokovice, za které hraje také náš bývalý kanonýr Pavel Simr. Domácí zápas 23. kola MSFL...

31. 7. 2022 - V MOL Cupu jdeme dál!

Stejně jako minulý rok postupujeme přes Havlíčkův Brod do prvního kola MOL Cupu. Tentokrát se však výhra nerodila tak lehce. Hrál se hodně bojovný fotbal, chvilkami se na hřišti dost jiskřilo. Nicméně...