Dnes je 13. srpna 2022, svátek má Alena, zítra Alan.
  • Zcela osamocený Eda Smejkal z FC VM "C" dává gól proti SK Transformátor Počítky "B" na hřišti v Oslavici.
  • Mimořádná uzavírka na Oslavické skončila. Výkop uprostřed silnice byl zaasfaltován.
  • V pátek večer hrála na náměstí hity známé americké kapely Red hot chili peppers revivalová skupina z Brna.
  • První fotbalové domácí utkání nové sezóny FCVM s Blanskem skončilo po 100 minutách prohrou domácích 0:2
  • Je po 18 hodině a stále platí uzavírka Oslavické ulice. Řidiči ovšem tuto zákazovou značku v hojné míře ignorují.

Starší dorostenci zakončili soutěž výhrou, mladší dorostenci se rozloučili s první ligou

SPORT - HÁZENÁ - 18. 5. 2022 - komentářů 0

Ml. dorostenci po posledním utkání.

Výsledky zápasů dorostenců v házené.

1. liga mladší dorost - Nadstavba, sestupová část, 8. kolo

TJ Sokol Žďár nad Sázavou - SKKP Handball Brno 40:34 (18:13)

Poslední utkání v rámci 1. ligy mladšího dorostu odehráli naši hráči v sobotu 7. května 2022. V dopoledních hodinách na palubovce brněnského celku podali sympatický výkon, který ovšem na body nestačil.

Vstup do utkání hostujícím hráčům vyšel na výbornou a po necelých třech minutách na světelné tabuli svítilo skóre 0:2. Postupně se ovšem začala rozjíždět brněnská útočná síla. Odskočení na čtyřbrankové vedení během dalších deseti minut se ukázalo jako klíčové pro celý další vývoj zápasu. V půlce utkání pak byl rozdíl dokonce pětibrankový.

Ve druhém poločase se sice hrála vyrovnaná partie, ale domácí hráči měli náskok z prvního poločasu, který nakonec ještě o jednu branku vylepšili na konečných 40:34. Pro diváky to ovšem byla pohledná házená plná útočných kombinací z obou stran.

Po skončení soutěže tak družstvo mladších dorostenců hrající pod TJ Sokol Žďár nad Sázavou skončilo na osmém místě ve skupině hrající o sestup. Pro příští sezónu tak neudrželi prvoligovou příslušnost.

Naše spojka Robin Koudela se stal mezi všemi hráči nejlepším střelcem celé soutěže se vstřelenými 189 brankami v 20 odehraných zápasech.

7m hody 3/2 : 3/2, vyloučení 5:5.

Průběh utkání ZDE

Sestava a branky: Tomáš Kučera, Tomáš Novotný - Robin Koudela (15/1), Adam Požár (7), Vojtěch Bradáč (3), Jakub Uchytil (3/1), Martin Kakač (2), Michal Urbanec (2), Jaroslav Pavlíček (1), Štěpán Čermák (1), Benjamin Rosa, Denisa Vik, trenér Ladislav Šidlo, vedoucí družstva Pavel Uchytil.

Tabulka 1.liga mladší dorostenci sestupová část ZDE

2. liga starší dorost - Čechy, 22. kolo

TJ Loko České Budějovice - TJ Sokol Velké Meziříčí 18:20 (10:12)

K poslednímu utkání sezóny zajížděl starší dorost v sobotu 7. května 2022 do jihočeských Budějovic. V utkání proti předposlednímu celku si naši borci drželi těsné vedení, které dokázali udržet až do závěrečného hvizdu.

Od první minuty si hostující hráči stále drželi jednobrankové vedení. Na obou stranách měly týmy k dispozici pouze dva střídající, což se na vývoji utkání hodně podepsalo. V útočných snahách často chyběla potřebná síla, a i proto poločas skončil s nízkým brankovým skóre 10:12.

Do druhého poločasu se našim borcům podařilo vstoupit lépe a ujali se tříbrankového vedení. V posledních deseti minutách naši dva hráči viděli dvě červené karty, ale ty už vývoj v utkání nezměnili a po zásluze si kluci odvezli dva body.

Po skončení soutěže obsadili starší dorostenci celkovou osmou příčku.

7m hody 4/2 : 1/1, vyloučení: 1:5, navíc hostě 2 přímé ČK

Sestava a branky: Lukáš Deraha - Filip Mička (6), Martin Šikula (5), Tomáš Rosa (2), Martin Chalupa (2), Jakub Mach (2/1), Alex Kuřátko (2), Štěpán Mikšík (1), Matěj Novotný, trenér Michael Bezděk, vedoucí družstva Pavel Svoboda.

Tabulka 2.liga starší dorostenci Čechy ZDE

Autor: Ladislav Šidlo

28. 2. 2022 - HÁZENÁ: Muži pohořeli v Ivančicích

V sobotu navečer zajíždělo družstvo mužů na palubovku Ivančic, odkud se body nevozí. Našemu mužstvu se zde podařilo vyhrát pouze jedinkrát a to již před dlouhými 6 lety. Ovšem Ivančice v letošní...

2. 5. 2022 - HÁZENÁ: V posledním domácím zápase této sezóny muži nezaváhali

V předposledním kole druholigové soutěže naši muži hostili celek z Prostějova, který se krčí až na 11. místě tabulky.

8. 3. 2022 - V posledním zápase základní části dorostenci bez bodů.V sestupové části nadstavby Na Duklu nestačili

Výsledky zápasů mladšího dorostu v házené.

25. 1. 2022 - HÁZENÁ: Pozvánka na turnaj mužů SANBORN CUP

V neděli 30. 1. 2022 se naši muži v rámci zimní přípravy představí na domácím turnaji pod názvem SANBORN CUP.