• V Hroznatíně se dnes konala každoroční  vzpomínková akce k uctění památky prezidenta gen. Ludvíka Svobody, od jehož narození uplynulo 127 let.
  • Pojď hrát hokej! Na zimním stadionu se konala akce pro nejmenší děti.
  • Umělé kluziště pro bruslení uprostřed náměstí je již postavené.

Ml.žáci na 2.místě po prvním kole krajských přeborů

SPORT - ATLETIKA - 23. 5. 2022 - komentářů 0

V Havlíčkově Brodě se v sobotu 15. května konalo 1. kolo krajského přeboru družstev mladších žáků a žákyň. Závodu se zúčastnilo 135 mladých atletů.

Potěšitelný byl zájem o závody mladších žákyň, kterých se zúčastnilo 91 atletek! Závodilo se v pětiboji. V kategorii mladších žáků zvítězilo družstvo z Humpolce před závodníky z Velkého Meziříčí a Jiskry Havlíčkův Brod. Mezi žákyněmi se z vítězství radovalo opět družstvo z Humpolce. Na druhém místě skončily atletky z Třebíče a třetí z Korela Sports Team z Jihlavy.

Ml. Žákyně z Velkého Meziříčí skončily na 6.místě v konkurenci 12 oddílů.

Z mladších žáků se nejlépe vedlo Kryštofovi Jiříčkovi, který skončíl na celkově 8.místě a Františkovi Hrochovi, který skončil celkové 9.

Z děvčat si nejlépe v celkovém hodnocení víceboje vedla Karolína Blaťáková, která skončila na 7.místě. Karolína byla zároveň na 3.místě v celkovém hodnocení děvčat ve skoku do dálky s výkonem 455cm.

výsledky

Autor: Dana Cahová Harvey

5. 9. 2022 - Liga Vysočiny přípravek

V neděli 3. září se v Třebíči uskutečnil závěrečný závod přípravek. Závodu se zúčastnilo 123 mladých atletů. Soutěžili ve čtyřboji: v běhu na 50 m, v dálce z místa, v hodu raketkou...

14. 9. 2022 - Mistrovství Čech družstev staršího žactva. Žáci vybojovali 6. místo

V sobotu 10. září se v Praze na stadionu ASK Slavia Praha konalo Mistrovství Čech družstev staršího žactva (skupina A).

26. 9. 2022 - V Jihlavě se konalo mistrovství kraje přípravek ve čtyřboji

V neděli 18. září se v Jihlavě konalo Mistrovství kraje přípravek ve čtyřboji a štafetách. Závodu se za chladného počasí zúčastnilo 144 dětí ze 13 oddílů.

26. 9. 2022 - V Třebíči se konalo finále KPD mladšího žactva v atletice

V neděli 25. září se v Třebíči konalo finále krajského přeboru družstev mladších žáků a mladších žákyň.