• Také po setmění se lidé scházeli u stánků na náměstí a využívali také otevřené kluziště. Více foto na našem Facebooku.
  • V Hroznatíně se dnes konala každoroční  vzpomínková akce k uctění památky prezidenta gen. Ludvíka Svobody, od jehož narození uplynulo 127 let.
  • Pojď hrát hokej! Na zimním stadionu se konala akce pro nejmenší děti.

Áčko otočilo utkání proti Uničovu

SPORT - FOTBAL - 23. 5. 2022 - komentářů 0

Ilustrační foto.

Pět minut hry stačilo našemu týmu, aby ve druhém poločase otočil výsledek zápasu z 1:0 na 1:3.

SK Uničov 1:3 (1:0) FC Velké Meziříčí

Branky: 18. Ambrozek (pen.) - 79. Plichta, 80. Plichta, 85. Šuta

ČK: 59. Koutný

Diváci: 165

Rozhodčí: Drozdy Luboš - Tomanec Josef, Gasnárek Michal.

SK Uničov: Uvízl - Bala, Vejvoda, Svoboda (88. Štaffa), Ambrozek, Komenda (K) (59. Diblík), Vybíral, Bača, Sečkář (46. Můčka), Krč, Koutný

FC VM: Kolář - Pavlík (70. Bouček), Puža, Demeter Patrik, Šuta, Nedvěd (86. Vašíček), Plichta, Demeter Robin, Komínek (K), Mucha, Urbánek (59. Malata Mir.)

Hned v první minutě se do zajímavé šance dostali domácí, jejich zakončení však bylo nepřesné. Poté se odehrával boj ve středu hřiště. V 18. minutě nařídil rozhodčí Drozdy penaltu pro domácí, kterou bez problému proměnil Ambrozek. Náš tým poté převzal iniciativu a vypracoval si několik gólových příležitostí, žádná však neskončila za zády brankáře Uvízla. Na konci poločasu se do dvou šancí dostali také domácí, žádnou naštěstí neproměnili.

Ve druhém poločase ráz zápasu z velké části určila červená karta pro Koutného za faul na Robina Demetera. Náš tým poté domácí tým zatlačil, musel si však dávat pozor na nebezpečné protiútoky domácích. V 79. minutě přišla vyrovnávající branka od Plichty na 1:1. Stejný hráč pak poté o chvíli později dokonal obrat na 1:2. V 85. minutě pojistil vítězství svojí přesnou hlavičkou Šuta a náš tým se tak mohl radovat z venkovního vítězství 1:3!

Hodnocení trenéra Jana Šimáčka: Dnes jsme změnili rozestavení a domácím jsme byli vyrovnaným soupeřem. Utkání ovlivnila přísná červená karta pro domácího hráče a gól na 1:1. Poté se domácí sesypali a my toho využili k celkovému obratu. Kluci zaslouží pochvalu a po minulém týdnu je dnešní výhra o to cennější.

Sestřih utkání

Další zápas sehrají naši fotbalisté již ve středu 25.5. od 17:30 na Tržišti. Soupeřem bude Jihlava B.

Autor: převzato z FCVM

4. 4. 2022 - Důležité venkovní vítězství nad Slováckem B

Naši fotbalisté přivezli z venkovního duelu 22. kola MSFL tři body za vítězství 0:1. O důležité výhře rozhodl povedenou dalekonosnou střelou Petr Dolejš.