SVĚTLÁ: Praktické maturitní i učební obory
Dnes je 6. prosince 2023, svátek má Mikuláš, zítra Ambrož.
  • U vjezdu do bývalého areálu Svit uvízl kamion napříč příjezdovou komunikací...? Video naleznete na našem FB.
  • Čerti řádili na Dóze, polepšené děti Mikuláš s anděly odměnil.
  • Vlastivědná a genealogická společnost měla v úterý výroční schůzi. Zvolila si nové funkcionáře, přednesena byla zpráva o činnosti. Kolik měla přednášek, jaké byly nejnavštěvovanější a co chystá v synagoze přístí rok? To se brzy dozvíte.
  • Po městě chodí Mikuláš s čerty a anděly.
  • Dnes (5.12.) se na náměstí ve Velkém Meziříčí konají Vánoční trhy. Při této příležitosti můžete navštívit tradiční vánoční výstavu ve velkém sále Jupiter Clubu (5.-7.12. 9-17 hodin).
  • Vánoční náměstí v Třebíči. Dětský kolotoč a ruské kolo.

Hodnocení sezóny 2021-2022

- - 31. 5. 2022 - komentářů  0

Áčko nesplnilo předsezónní cíl v divizi a po čtyřech sezónách se vrací zpět do KP 1 třídy.


Hlavní příčiny byly čtyři klíčové prohry 10 : 8 a dvakrát 10 : 7. Po skončení sezóny se náš tým umístil na předposlední příčce před Telčí. Celková bilance družstva byla 4 výhry, 1 remíza, 16 proher a 1 kontumační prohra. Nejlepší úspěšnost z našich hráčů měl Holub Štěpán 59,26 %, druhý skončil Šoukal Slavomír 54,55 %, třetí se umístil Kampas Jan 45,95 % a čtvrtý byl Klíma Petr 34,62%. Do mistrovských utkání nastupovali i další hráči Říkovský Aleš, Holík Vratislav, Vala Daniel, Buk Martin, Bednář Ivan a Kořínek Stanislav. Další z příčin tohoto neúspěchu byla nekompletní sestava v mistrovských utkání. Náš tým hrál pouze třikrát kompletní dle základu soupisky z 22 kol. Do nové sezóny všichni doufáme, že se vše zlepší  a náš tým se vrátí zpět do divize.

 

Rezervní družstvo mělo před sezónou jasný cíl, zachránit se v KP 3 třídě. Velké komplikace přišly hned ze startu, kde se nám skoro rozpadlo celé družstvo. Zbyl pouze jeden ze čtyř hráčů základu. Do týmu museli hráči papírově z céčka, kteří nakonec překvapivě postoupili z třetího místa o třídu výš. Na tomto unikátním postupu se podíleli nejvíce Holík, Holub, Vala, Bednář, Buk, Kořínek a jiní. Celková bilance družstva byla 13 výher a 5 proher. Za zmínku stojí, že kluci v několika zápasech nastupovali do utkání i ve třech hráčích a kupodivu utkání končila i jejím vítězstvím. Tento úspěch se bere jako nejlepší výsledek z celé letošní sezóny našich družstev. V celkové historii už béčko hrálo KP 2, kde náš tým kdysi hrál dvě sezóny, po té spadl o třídu níž. Za zmínku rozhodně stojí bilance mladíka Holuba, který odehrál celkem 7 utkání a neokusil hořkost porážky ani jednou, měl skóre 21 výher a žádnou prohru.

 

Céčko nastupovalo v OP 1. Družstvo se umístilo ve středu tabulky na pátém místě. Bilance 7-4-7 to jenom potvrzuje. Umístění je celkem dobré, neboť hodně mistráků se kvůli nedostatku hráčů přesouvalo. Předností pro náš tým bylo především béčko, které bojovalo v kraji do samotného konce soutěže o postup. I přes to všechno v neúplné sestavě náš tým byl důstojným soupeřem pro všechny protivníky. Hlavní sestava se skládala z těchto hráčů Holík Vratislav, Buk Radek, Kořínek Stanislav, Buk Martin, Bednář Ivan a Dvořák František. Kluky také doplňovali i naše nová generace mladíku Kališ, Hedbávný, Bradáč, Motáček, Blažek a Suchánek. V této nejlepší okresní třídě dominoval Holík, který po skončení soutěží obsadil krásné druhé místo v žebříčku jednotlivců se skórem 33 : 5 s 86,84 %.

 

V pořadí druhý náš tým dokázal postoupit ze své třídy. Jde o déčko, které nakonec  oslavilo postup z druhého místa v OP 5. Celkové skoré bylo 9 výher, 3 remízy a 2 prohry. V nové sezóně bude družstvo nastupovat v OP 4. Brilantní výkon v této okresní třídě měl Klíma Tomáš z 12 utkání neprohrál ani jednou a připsal si skóre 33 : 0. Jeho doplnil další zkušený hráč Dvořák František, ten nastupoval pouze v první půlce. Dále hráli Blažek Filip ten  ve skvělé formě udržel krásnou úspěšnost 70,21 % výher, další z hráčů byly kapitán Suchánek Petr a Pavelec  Radek. Další hráli Bradáč Petr, Kališ Pavel a Motáček Tomáš.

 

Poslední tým složený z nových kluků začínal svojí stolně tenisovou kariéru v nejnižší okresní třídě v OS. Celkem nastupovalo 8 kluků a nevedli si vůbec špatně. Jde o dlouhodobou soutěž dospělých i přes to si naše nová mládež připisovala svoje první výhry. Nejlépe hráli Dvořák Martin skóre 21 : 11, Pacal David a Řezníček Tomáš skóre oba 18 : 14, k nim se přidali další kluci Smejkal Radim, Jan Jakub, Tvarůžek Jan, Řezníček Adam a Doležal David. Tým vedli trenéři Klíma Petr, Holík Vratislav, Suchánek Petr a Buk Martin. Tato nová generace mladíků se jeví velmi dobře, až čas nám ukáže, jak se bude dařit klukům v dalších herních letech. V novém ročníku bude tento tým nastupovat opět v nejnižší okresní třídě.

 

Veškeré informace o našem oddílu najdete na našich internetových stránkách oddílu www.stolnitenisvm.cz

 

Z hlavních novinek oddílu byl především přestup mladíka Holuba Štěpána z Havlíčkova Brodu. Do nové sezóny plánujeme oddíl posílit o dalšího zkušeného hráče Maštery Martina, ten se chce po dvou letech vrátit zpět k nám a především napomoct k postupu áčka do divize. V plánu je ještě jedna novinka ohledně přestupu o koho však půjde si zatím necháme pro sebe. Do nového ročníku chceme především rozšířit hráčskou základnu zkušenými hráči především u družstev A a B.

 

Do nového ročníku opět plánujeme nové registrace mládeže, kterou chceme postupně zapojit do mistrovských utkání. V plánu je také pro velký zájem mládeže založit nové družstvo  F. V tomto týmu by měly nastupovat úplně nejmenší a nejmladší registrované děti.

 

Dále náš oddíl v červenci oslaví 60 let pin pongu. Všichni doufáme, že se tato velká akce uskuteční a nic ji neztaví, neboť se měla konat v roce 2020 a kvůli covidu se nekonala.

 

Především velká pochvala patří všem našim čtyřem trenérům, bez kterých by tohle všechno rozhodně nešlo dělat. Trenéry mládeže vykonávají Klíma Petr, Buk Martin, Holík Vratislav a Suchánek Petr.

 

Na závěr bychom chtěli poděkovat všem našim sponzorům městu Velké Meziříčí, NSA a firmě Klíma Pavel.


Autor: Petr Klíma

Publikoval: -kas-

Čtěte také

30. 10. 2023 - Třetí výhra

Třetí výhra

14. 11. 2023 - Vydřené vítězství

Vydřené vítězství

23. 10. 2023 - První domácí mistráky našich nejlepších družstev jsou za námi

První domácí mistráky našich nejlepších družstev jsou za námi
Áčko neztratilo ani bod a potvrdilo svoji sílu na domácích stolech.

27. 11. 2023 - Naše družstva bojovala o víkendu v okresních přeborech

Naše družstva bojovala o víkendu v okresních přeborech
Nejprve céčko na domácích stolech přivítalo tým ze Škrdlovic.


Komentáře ke článku


NovinyVM.cz - nezávislé internetové noviny pro Velké Meziříčí, mikroregion Velkomeziříčsko a kraj Vysočina.
Publikování nebo další šíření obsahu serveru NovinyVM.cz je bez písemného souhlasu ZAKÁZÁNO.
Pokud chcete informace o inzerci nebo napsat redakci - pište na email redakce@novinyvm.cz.
Příspěvky v sekci "Od Vás" nevyjadřují názor redakce, jejich obsah není redigován.
Redakce upřednostňuje rychlost zveřejnění a aktuálnost před gramaticky a slohově bezchybnými články.

Vše pro ONLINE: webhosting - e-mail hosting - e-shopy - fakturační systém - SEO.
Nastavení cookies

×

Váš prohlížeč blokuje reklamu

Vážený uživateli, jelikož jste naším pravidelným návštěvníkem, zvažte prosím vypnutí AdBlocku na této doméně.
Příjmy z reklamy nám umožňují nabízet čtenářům obsah zdarma.

V horním panelu prohlížeče klikněte na ikonku ruky na červeném pozadí a zvolte
“Nespouštět na stránkách na této doméně”. Děkujeme!

LightSolar: Komplexní služby v oblasti fotovoltaických systémů
TOPlist