Dnes je 27. září 2022, svátek má Jonáš, zítra Václav.
  • V Radnické ulici dnes byly opraveny hned čtyři kanály.
  • Městská liga hokeje slaví 20 let, v neděli se uskutečnil exhibiční zápas, kterému předcházelo předání pamětního poháru.
  • Ve městě funguje další box na uložené zásilky. Tentokrát je přepravní společnosti GLS a najdete jej na rohu ulic Bezděkov - Nad Gymnáziem.
  • Ve Velkém Meziříčí s největší pravděpodobností někdo skočil z dálničního mostu. Podrobnosti zjišťujeme.
  • Proti Rosicím bylo doma rozhodnuto již během první půle. FC VM A vs Rosice 0:3 (0:3). Fotogalerie ze zápasu na našem FB profilu.

Áčko remizovalo s Blanskem

SPORT - FOTBAL - 1. 6. 2022 - komentářů 0

O jediný gól se v prvním poločase postaral Antonín Plichta.

Třetí výhra v řadě se nepovedla. Náš tým v domácím utkání 30. kola MSFL šel však po dvaceti minutách zaslouženě do jednobrankového vedení. Skóre 1:0 vydrželo až do 70. minuty, kdy hosté byli za svojí aktivitu ve druhém poločase odměněni vyrovnáním na konečných 1:1.

FC Velké Meziříčí 1:1 (1:0) FK Blansko

Góly: 20. Plichta - 70. Smrčka

Rozhodčí: Malimánek - Mojžíš, Kolář

Diváci: 215

FC VM: Kolář - Puža, Komínek (C) , Mucha, Pavlík (73. Sysel) - Nedvěd (61. Bouček), Demeter P. Šuta, Demeter R., Dolejš - Plichta (61. Malata Mir.)

FK Blansko: Nešetřil - Feik, Zúbek, Štencl (90. Fiala), Tulajdan (57. Alexa), Todorič, Šíp (71.Chyla) , Smrčka, Černý, Machálek (C), Blažík

Hodnocení trenéra Jana Šimáčka: O našem nezisku 3 bodů dnes rozhodla koncovka v prvním a na začátku druhého poločasu, tam si myslím, že jsme měli vést 3:0. Bohužel se tak nestalo a naším výpadkem od poloviny druhého poločasu jsme pustili soupeře do hry. Ve finále je remíza spravedlivá, protože i soupeř měl své gólové šance.

Sestřih utkání

Další utkání odehraje náš tým venku v sobotu 4.6. proti Zlínu B. Výkop zápasu je v 10:30

Autor: převzato z FCVM

Fotogalerie

14. 3. 2022 - Do jara jsme vstoupili vítězně!

V prvním jarním zápase Moravskoslezské fotbalové ligy hostili naši fotbalisté Znojmo.

26. 4. 2022 - Bory doma před kamerami České televize rozstřílely Bobrovou

V 19. kole okresního přeboru mužů se utkaly celky TJ Družstevník Bory a TJ Sokol Bobrová. Domácí Bory šly hned v úvodu utkání do vedení a zápas kontrolovaly. Nad Sokolem Bobrová zvítězily...

2. 8. 2022 - Antonín Plichta z FCVM zvolen fanoušky nejlepším hráčem roku 3. ligy

Velká pocta pro útočníka FCVM Antonína Plichtu.

28. 3. 2022 - Dvougólový náskok na body nestačil

V utkání 21. kola MSFL jsme hostili béčko Baníku Ostrava. Do zápasu vstoupili naši fotbalisté perfektně, už ve 23. minutě jsme vedli 2:0 a nemuselo zůstat jen u dvou vstřelených gólů. Baník...