Dnes je 4. října 2022, svátek má František, zítra Eliška.
  • Opravený rybník za Martinicemi Pod šípem.
  • V neděli se ve Velkém Meziříčí také otevřel ateliér v Galerii u Bašty.
  • V centru Velkého Meziříčí došlo k obnovení vodorovného dopravního značení.
  • V neděli dopoledne proběhla na hřišti u hasičky soutěž TFA o nejtvrdšího hasiče. Jednou z disciplín byl přesun 80 kg figuríny.
  • Na lípách před gymnáziem opět najdete výstavu fairtradových trendů. Tentokrát se zaměřením na pěstování kávovníku.

Na Tržišti tři body nezůstaly

SPORT - FOTBAL - 15. 8. 2022 - komentářů 0

Ze zápasu s Blanskem.

V prvním domácím utkání nové sezóny přivítali naši fotbalisté tým Blanska. Od prvních minut zápasu byli aktivnější hosté, kteří během první půle vstřelili dvě branky. Ve druhém poločase se výkon našeho týmu mírně zlepšil, žádný výsledkový obrat se však nekonal a tým Blanska si tak připsal výhru 0:2.

FC Velké Meziříčí 0:2 (0:2) FK Blansko

Góly: 16. Jaroš 25. Kapur

ČK: 89. Mucha

Rozhodčí: Denev Alex - Svoboda Ladislav, Mayer Jan.

345 diváků

FC VM: Lancman - Vašíček, Mucha, Bílý (46. Karmazín), Malata Mar.(70. Smejkal) - Dolejš, Puža (C), Franěk, Plichta, Partl - Malata Mir. (81. Šťourač)

FK Blansko: Kalina - Blažík, Černý, Dano, Feik (87. Psota), Holman (87. Adamec), Chyla (54. Crhan), Jaroš (87. Rajcinec), Kapur (66. Zúbek), Smrčka (C), Tulaydan

Hodnocení trenéra Jana Šimáčka: V kabině si něco řekneme a na hřišti děláme úplně něco jiného. Pokud do toho nedá každý jednotlivec více, tak budeme mít problém s každým. Dnes to bylo z naší strany hlavně v první půli málo a góly co si necháme dát jsou úplně jednoduché z vlastních zbytečných chyb. Druhý poločas jsme se trochu zlepšili, ale na odhodlaného soupeře to dnes i tak nemohlo stačit.

Sestřih branek z utkání:

Další zápas odehraje náš tým venku v rámci prvního kola MOL Cupu ve středu 17.8. Soupeřem bude Start Brno, výkop utkání je v 17:30.

Autor: převzato z FCVM

Fotogalerie

4. 2. 2022 - Fotbalisty čeká přípravné utkání s vedoucím Hodonínem

Na stadionu U červných domků v Hodoníně se v sobotu 5. února v 11 hodin uskuteční další z přípravných zápasů týmu FCVM.

23. 5. 2022 - Áčko otočilo utkání proti Uničovu

Pět minut hry stačilo našemu týmu, aby ve druhém poločase otočil výsledek zápasu z 1:0 na 1:3.

9. 3. 2022 - Starší fotbalová přípravka U11 – superfinále STAREZ CUP

V neděli 6.3. se odehrálo superfinále turnaje STAREZ CUP.

6. 6. 2022 - Ze Zlína bereme bod za remízu 1:1

Naši fotbalisté získali v předposledním venkovním zápase letošní sezony bod za remízu 1:1.