• Také po setmění se lidé scházeli u stánků na náměstí a využívali také otevřené kluziště. Více foto na našem Facebooku.
  • V Hroznatíně se dnes konala každoroční  vzpomínková akce k uctění památky prezidenta gen. Ludvíka Svobody, od jehož narození uplynulo 127 let.
  • Pojď hrát hokej! Na zimním stadionu se konala akce pro nejmenší děti.

Áčku utekla výhra v poslední minutě

SPORT - FOTBAL - 6. 9. 2022 - komentářů 0

Ze zápasu v Hodoníně.

Velice divoký zápas odehrál náš první tým na půdě Hodonína. V utkání naši fotbalisté dvakrát prohrávali, taktéž dvakrát dokázali skóre vyrovnat. V 82. minutě dokonce útočník Malata poslal náš tým do vedení, domácí ale bohužel dokázali vstřelit poslední gól zápasu a stanovili tak konečné skóre 3:3.

FK Hodonín 3:3 (1:0) FC Velké Meziříčí

Góly: 11. Švantner Patrik, 63. Kadlec Milan, 90. Kyselka Petr - 55. Malata Mirek, 65. Dolejš Petr, 82. Malata Mirek

Rozhodčí: Denev Alex - Svoboda Ladislav, Fabeš Roman

Diváci: 280

FK Hodonín: Petráš (C) - Helísek, Dressler, Dunda, Sukup (84. Kyselka) - Smékal (65. Bohun), Fila, Kadlec , Švantner, Jáger (84. Mazuch) - Holek (50. Pazdera).

Sestava FC VM: Dubec - Vašíček, Puža (C), Mucha, Bílý, Dolejš, Šuta, Franěk (80. Partl), Karmazín, Plichta, Malata Mir. (90. Štourač)

Hodnocení trenéra Jan Šimáčka: Před zápasem bych bod bral všemi deseti, těsně po závěrečným hvizdu jsem naštvaný, že jsme nevyhráli, protože výhra byla neskutečně blízko. Jinak musím objektivně říct, že jsme narazili na velice kvalitní tým, který měl více šancí a pouze vlastními chybami a neproměněnými šancemi nás Hodonín nechal ve hře a my toho málem využili k tříbodovému zisku. Kluci se opět přesvědčili o tom, že když budou makat, tak se dá hrát při troše štěstí s každým.

Sestřih utkání

V dalším utkání vyzve naše první mužstvo tým Znojma. Domácí utkání je na programu v pátek 9.9. od 16:30 na Tržišti.

Autor: převzato z FCVM

15. 9. 2022 - Mirek Malata: Chci dávat další góly a pomáhat týmu

Přinášíme vám rozhovor s našim útočníkem Mirkem Malatou, aktuálně nejlepším střelcem MSFL. Rozhovor si můžete přečíst níže.

23. 5. 2022 - Áčko otočilo utkání proti Uničovu

Pět minut hry stačilo našemu týmu, aby ve druhém poločase otočil výsledek zápasu z 1:0 na 1:3.

15. 6. 2022 - Starší žáci jsou mistři KP Vysočiny!

V poločasové přestávce při utkání áčka s Vrchovinou si tým starších žáků převzal pohár a medaile za 1. místo v KP Vysočiny.

4. 10. 2022 - Áčko v Kroměříži nebodovalo

K dalšímu zápasu MSFL zajížděl náš tým na půdu první Kroměříže. Ve značně slepené sestavě naše mužstvo nedokázalo napodobit předešlé povedené výkony proti tomuto silnému soupeři a zaslouženě prohrálo 3:1.