Dnes je 4. října 2022, svátek má František, zítra Eliška.
  • Opravený rybník za Martinicemi Pod šípem.
  • V neděli se ve Velkém Meziříčí také otevřel ateliér v Galerii u Bašty.
  • V centru Velkého Meziříčí došlo k obnovení vodorovného dopravního značení.
  • V neděli dopoledne proběhla na hřišti u hasičky soutěž TFA o nejtvrdšího hasiče. Jednou z disciplín byl přesun 80 kg figuríny.
  • Na lípách před gymnáziem opět najdete výstavu fairtradových trendů. Tentokrát se zaměřením na pěstování kávovníku.

Po divokém průběhu remíza 3:3

SPORT - FOTBAL - 12. 9. 2022 - komentářů 0

Hrdina zápasu Radim Šuta, který v poslední minutě zápasu vyrovnal na 3:3.

Napínavé utkání mohli vidět diváci v domácím duelu 6. kola MSFL proti Znojmu. Hosté vedli po prvním poločase 0:2, našemu týmu se hrubě nepovedla první dvacetiminutovka. Ve druhém poločase naši fotbalisté zabrali z plných sil a v poslední minutě nastavení vyrovnal z penalty na konečných 3:3 Radim Šuta.

FC Velké Meziříčí 3:3 (0:2) 1. SC Znojmo FK

Góly: 56. Malata Mir., 77. Franěk, 90.+4. Šuta (PK) - 17. Pálfi, 20. Krakovčík, 73. Goncalves.

Rozhodčí: Svoboda Ladislav - Slabý Jiří, Řezníček Tomáš

Diváci: 280

Sestava FC VM: Dubec - Vašíček (76. Sysel), Puža (C), Mucha, Bílý - Dolejš (7. Partl), Šuta, Franěk, Karmazín (76. Foltýn) - Plichta, Malata Mir.

Sestava Znojma: Chmiel - Bartůněk, Russmann, Gonçalves (87.Berete), Pálfi, Kartišovs, Komínek (C), Prokeš, Krakovčík, Bakaramoko (72.Lukčo), Čtvrtníček (62.Březina)

Hodnocení trenéra Jana Šimáčka: Být nestranným divákem, tak jsem s dnešním zápasem spokojen, několik zvratů, zlomové momenty na obou stranách, emoce jak na hřišti, tak v hledišti. Jako trenér domácích už tolik bohužel spokojený být nemůžu. Zápas jsme málem prohráli díky prvním 25 minutám, kdy jsme si mysleli, že to půjde samo a soupeř nás zaslouženě potrestal. Na druhou stranu musím kluky pochválit, že bojovali až do konce a nic nevzdali. Kluci si opět ověřili, že pokud začneme vymýšlet a sejdeme z cesty jak se máme prezentovat, tak budeme mít problém s každým.

Další utkání hraje náš tým venku v sobotu 17.9. proti Vítkovicím. Výkop je v 15:30.

Autor: převzato z FCVM

Fotogalerie

20. 2. 2022 - Áčko porazilo Žďár nad Sázavou

Za nepříznivých povětrnostních podmínek odehrálo áčko přípravný duel proti diviznímu Žďáru nad Sázavou.

12. 4. 2022 - S Otrokovicemi remíza 1:1

V domácím utkání 23. kola MSFL hostili naši fotbalisté tým Otrokovic.

1. 6. 2022 - Áčko remizovalo s Blanskem

Třetí výhra v řadě se nepovedla. Náš tým v domácím utkání 30. kola MSFL šel však po dvaceti minutách zaslouženě do jednobrankového vedení. Skóre 1:0 vydrželo až do 70. minuty, kdy hosté...

8. 8. 2022 - Áčko začalo MSFL prohrou

V prvním utkání nové sezóny MSFL prohráli naši fotbalisté na půdě Uherského Brodu 2:1. Jediný gól našeho týmu vstřelil ke konci zápasu střídající Mirek Malata.