• Adventní světýlka rozzářily náměstí ve Velkém Meziříčí. Video blikajícího stromečku na našem Instagramu.
  • Adventní víkendy v Muzeu Kodet na náměstí začaly premiérou videoklipu Obrázky zpěvačky Michaely Šedivé. Příští sobotu se v 17 hodin můžete těšit na koledy v jejím podání. Vstupné je dobrovolné.
  • Také po setmění se lidé scházeli u stánků na náměstí a využívali také otevřené kluziště. Více foto na našem Facebooku.

Mladší žáci fotbalu roč. 2010/2011 - začátek sezóny

SPORT - FOTBAL - 15. 9. 2022 - komentářů 0

Pro mladší žáky sezóna začala již 8.8. rovnou 3 tréninkovými jednotkami týdně.

Od 18.8. do 21.8. proběhlo již tradiční fotbalové soustředění v Koněšíně, kde kluci měli 4fázový trénink. K vyzkoušení dovedností v praxi zde také proběhla 2 přátelská utkání s Koněšínem a Okříškami. Jako ml. žáci již hrají systémem 8+1 na velkém hřišti. To je jediná změna oproti minulému ročníku.

Na trenérských postech se žádná změna nekonala. Dále zůstává trenérské trio Robin Kašpar, Dušan Smejkal a Michal Koudelík
jako trenér přes atletické dovednosti.

28. srpna začala soutěž krajského poháru zápasem v Nedvědici výhrou pro FCVM 2:0. Týden na to se hrálo 2. kolo KP ve Velkém Meziříčí
s týmem Bystřice n. Pernštejnem. Výsledek 8:2 byl výsledkem spíše druhého poločasu, kdy jsme se po ospalé první půlce zlepšili ve všech herních činnostech a zaslouženě vyhráli. 3. a zatím poslední kolo KP se sehrálo v Bedřichově. Domácí nás hlavně v první půlce přehráli a svým důrazem dokázali první poločas vstřelit 5 branek. Druhý poločas byl herně vyrovnanější, ale ani výsledek 3:2 v druhém poločase nic nezměnil na celkovém skóre 8:2. Další kolo KP se odehraje 18.9. v Polné.

Kluci si na nedostatek fotbalu tento ročník rozhodně stěžovat nebudou. Kromě pravidelných tréninků, zápasů KP je čeká opět několik turnajů. V rámci svých možností také pravidelně vypomáhají starším žákům v soutěži okresního poháru.

Přejme proto klukům ať se jim daří i v této sezóně

18. 10. 2022 - Neuvěřitelný závěr zápasu nás stál tři body

Zmar, obrat, velká radost, velký smutek. I takto by se dal definovat nedělní domácí zápas 11. kola MSFL proti Kvítkovicím.

28. 6. 2022 - Další změna v kádru A týmu FCVM, do Žďáru odchází Jan Nedvěd

Po odchodu bratrů Demeterových a avizovaných odchodech Martina Pavlíka, Jiřího Urbánka a Davida Sargsyana je to další ohlášený přestup.

30. 8. 2022 - První výhra v letošní sezóně MSFL!

Ve 4. kole letošní sezony MSFL mohl slavit náš tým první tři body za zaslouženou výhru 4:1 nad nováčkem soutěže - 1. BFK Frýdlant nad Ostravicí.

8. 8. 2022 - Áčko začalo MSFL prohrou

V prvním utkání nové sezóny MSFL prohráli naši fotbalisté na půdě Uherského Brodu 2:1. Jediný gól našeho týmu vstřelil ke konci zápasu střídající Mirek Malata.