• Kolem kluziště na náměstí nainstalovali pracovníci Jupiter clubu hrazení se světýlky.
  • Adventní světýlka rozzářily náměstí ve Velkém Meziříčí. Video blikajícího stromečku na našem Instagramu.
  • Adventní víkendy v Muzeu Kodet na náměstí začaly premiérou videoklipu Obrázky zpěvačky Michaely Šedivé. Příští sobotu se v 17 hodin můžete těšit na koledy v jejím podání. Vstupné je dobrovolné.

V Třebíči se konalo finále KPD mladšího žactva v atletice

SPORT - ATLETIKA - 26. 9. 2022 - komentářů 0

Společné foto atletického týmu.

V neděli 25. září se v Třebíči konalo finále krajského přeboru družstev mladších žáků a mladších žákyň.

V kategorii chlapců zvítězilo družstvo TJ Jiskry Humpolec. Druhé místo obsadili chlapci z TJ Spartak Třebíč a bronz si vybojovali žáci z TJ Sokol Velké Meziříčí. Do soutěže se zapojilo celkem 11 krajských družstev.

V kategorii dívek posunulo finálové kolo do čela družstvo TJ Spartak Třebíč. Stříbrné medaile získaly děvčata z TJ Jiskry Humpolec a třetí z Korela Sports Team z Jihlavy. Ml. žákyně z TJ Sokol Velké Meziříčí skončily na 4. místě z celkových 13 družstev z kraje.

30. 5. 2022 - 2.místo v krajských přeborech ve víceboji pro Fandu Hrocha

O víkendu 21. a 22. května se v Třebíči konalo Mistrovství Kraje Vysočina ve vícebojích. Výkony ovlivnil proměnlivý vítr, který po oba dva dny foukal.

21. 5. 2022 - Mistrovství kraje Vysočina v atletice dospělých a dorostu

V neděli 8.5 2022 proběhlo v Třebíči Mistrovství Kraje Vysočina v atletice. Závodů se účastnilo 80 atletů z 13ti oddílů.

2. 9. 2022 - V Třebíči se konalo Mistrovství kraje žactva v atletice

V neděli 28. srpna se v Třebíči konalo Mistrovství Kraje Vysočina mladšího a staršího žactva. Závodu se zúčastnilo 169 závodníků z 15 oddílů z kraje.

5. 9. 2022 - Velkou cenu Třebíče vyhrál Ondřej Rosa

V neděli 14. srpna se pořádal 39. ročník Velké ceny Třebíče v běhu na 10 000 metrů.