• Kolem kluziště na náměstí nainstalovali pracovníci Jupiter clubu hrazení se světýlky.
  • Adventní světýlka rozzářily náměstí ve Velkém Meziříčí. Video blikajícího stromečku na našem Instagramu.
  • Adventní víkendy v Muzeu Kodet na náměstí začaly premiérou videoklipu Obrázky zpěvačky Michaely Šedivé. Příští sobotu se v 17 hodin můžete těšit na koledy v jejím podání. Vstupné je dobrovolné.

V Jihlavě se konalo mistrovství kraje přípravek ve čtyřboji

SPORT - ATLETIKA - 26. 9. 2022 - komentářů 0

Vítězové kategorií.

V neděli 18. září se v Jihlavě konalo Mistrovství kraje přípravek ve čtyřboji a štafetách. Závodu se za chladného počasí zúčastnilo 144 dětí ze 13 oddílů.

Děti závodily ve čtyřboji (běh na 50 m překážek, hod míčkem, běh na 50 m a skok daleký) a ve štafetě na 4 x 60 m.

V celkovém hodnocení čtyřboje se na stupně vítězů probojovala Karolína Kozlová v kategorii starších přípravek, kde obsadila 3.místo a získala bronzovou medaili a Sofie Sedmidubská v kategorii mladších přípravek, kde obsadila 2.místo a získala stříbrnou medaili.

Do první desítky v celkovém umístění víceboje se ještě dostali:

Starší přípravka dívky: 4. místo Magdaléna Krejčí

Mladší přípravka hoši: 9. místo Jaroslav Caha

V dílčích disciplínách se naši svěřenci na medailové pozice podívali celkem 4 krát.  A to zásluhou:

Sofie Sedmidubské za 2. místo v běhu na 50m. Karolíny Kozlové za 1.místo v hodu kriketovým míčkem a skoku dalekém a Kariny Bradáčové za 1.místo ve skoku dalekém.

Ve štafetách si starší děvčata doběhla pro 3.místo ve složení (Fňukalová, Kozlová, Krejčí, Slováčková).

Tímto závodem jsme ukončili dráhovou atletickou sezónu a před námi je zimní příprava na další rok.

Kompletní výsledky zde

Autor: Dana Cahová Harvey

4. 5. 2022 - Adam Červinka vicemistrem ČR

V zámeckém parku ve Slavkově u Brna se uskutečnilo Mistrovství ČR v přespolním běhu.

8. 9. 2022 - V Hodoníně byla zakončena základní část 2. atletické ligy

V neděli 21.8.2022 proběhlo v Hodoníně závěrečné kolo základní části 2. atletické ligy.

26. 9. 2022 - V Třebíči se konalo finále KPD mladšího žactva v atletice

V neděli 25. září se v Třebíči konalo finále krajského přeboru družstev mladších žáků a mladších žákyň.

30. 5. 2022 - Liga Vysočiny přípravek

V neděli 22. května se ve Velkém Meziříčí uskutečnil druhý závod přípravek. Závodu se zúčastnilo 136 mladých atletů. Soutěžili ve čtyřboji: v běhu na 50 m překážek, ve výšce, v hodu medicinbalem...