• Adventní světýlka rozzářily náměstí ve Velkém Meziříčí. Video blikajícího stromečku na našem Instagramu.
  • Adventní víkendy v Muzeu Kodet na náměstí začaly premiérou videoklipu Obrázky zpěvačky Michaely Šedivé. Příští sobotu se v 17 hodin můžete těšit na koledy v jejím podání. Vstupné je dobrovolné.
  • Také po setmění se lidé scházeli u stánků na náměstí a využívali také otevřené kluziště. Více foto na našem Facebooku.

Na ledě loňského finalisty nás brzdila oslabení

SPORT - HOKEJ - 27. 9. 2022 - komentářů 0

Ilustrační foto.

V úvodním kole II. ligy hokejisté Velkého Meziříčí neuspěli na ledě loňského finalisty.

Vstup do nové sezóny se velkomeziříčským hokejistům nevydařil. Na ledě Opavy po celý zápas bojovali se zbytečnými fauly a přestože všech deset dvouminutových a jeden pětiminutový trest ubránili, v závěrečné třetině již chyběly síly na zvrat.

Ve druhém kole jedeme na led nováčka do Vyškova, který si dnes vyšlápl na loni ještě prvoligový Havířov. Utkání ve Vyškově hrajeme ve středu 28.9. v 18:00.

Ostatní výsledky 1. kola:

HC Bobři Valašské Meziříčí - Orli Znojmo 0:3 (0:0, 0:2, 0:1)
HC ISMM Kopřivnice - SKLH Žďár nad Sázavou 7:1 (2:1, 4:0, 1:0)
AZ Havířov - Hokej Vyškov 2:4 (1:3, 0:0, 1:1)
HK Nový Jičín - BK Havlíčkův Brod 3:4 (2:1, 0:0, 1:3)

Autor: HHK VM

28. 10. 2022 - O vítězství velkomeziříčských hokejistů rozhodl v prodloužení Jan Švejda

Velkomeziříčští hokejisté pokračují v dobrých výkonech a vezou důležité body ze žďárských Bouchalek! O vítězství Velkého Meziříčí rozhodl parádně provedeným blafákem v prodloužení obránce Jan Švejda.

15. 11. 2022 - Velkomeziříčští hokejisté prohráli v Havířově

Hokejisté Velkého Meziříčí v Havířově neskórovali, přestože v prvních dvou třetinách měli slibné šance.

3. 11. 2022 - Velkomeziříčští ztratili dobře rozehraný zápas s Vyškovem

Ve 12. kole II. ligy hokejisté Velkého Meziříčí ztratili výborně rozehraný zápas s favoritem z Vyškova. Domácí vedli po dvou třetinách 3:1, závěrečnou část ale nezvládli a soupeř pěti brankami skóre otočil.

6. 10. 2022 - Meziříčští vzdorovali favoritovi až do konce

Hokejisté Velkého Meziříčští ve 4. kole II. ligy potrápili největšího favorita východní konference.