Hotelová škola Světlá a SOŠŘ Velké Meziříčí
Dnes je 29. ledna 2023, svátek má Zdislava, zítra Robin.
  • Zvrat v posledním okamžiku. Sobotní zápas hokejistů HHK s Kopřivnicí se během pár okamžiků změnil od vedení na prohru gólem 8 sekund před koncem třetí třetiny.
  • Fotbalisté A týmu FCVM v sobotu dopoledne sehráli první přípravné utkání.
  • Proč celý den svítí světlo na parkovišti ve Svitu je záhadou?
  • Kolem netradičního popelníku u Depa je velký binec.
  • Mezi Měřínem a Stráneckou Zhoří došlo k nehodě nákladního auta.

Z Vyškova se vracíme s debaklem

SPORT - HOKEJ - 30. 9. 2022 - komentářů 0

Ilustrační foto.

Velkomeziříčští hokejisté neuspěli ani ve druhém venkovním utkání, z Vyškova se navíc vrací s vysokou porážkou a bez vstřelené branky.

Utkání, na které budou chtít velmi rychle zapomenout, odehráli hokejisté Velkého Meziříčí na ledě nováčka II. ligy z Vyškova. Domácí tým naopak potvrdil vítězství z prvního kola, kdy zdolal loni ještě prvoligový Havířov na jeho stadionu! Vyškov nakročil za vítězstvím zostra, když již v šesté minutě vedl 2:0. Po brzké výměně velkomeziříčských brankářů se sice hra vyrovnala, domácí tým ale nastartovaly využité přesilovky na začátku druhé části. Poté již Vyškov navyšoval až na konečných 9:0.

V příštím kole nastoupí Velké Meziříčí konečně na domácím stadionu, utkání s Havířovem je na programu v sobotu 1.10. v 17:30!

Autor: HHK VM

19. 12. 2022 - Mladší žáci přivezli další cenné 2 body z Rosic u Brna

HC Zastávka u Brna - HHK Velké Meziříčí 4:9 (1:3, 2:2, 1:4)

17. 10. 2022 - Valašské Meziříčí rozhodlo v závěru třetí třetiny

O sobotní prohře domácího týmu HHK rozhodly poslední dvě minuty utkání s Valašskými Bobry.

10. 8. 2022 - Velké Meziříčí zahájilo přípravu na ledě

V pondělí 8.8. 2022 v dopoledních hodinách odstartovala velkomeziříčským hokejistům příprava na ledě.

30. 9. 2022 - První domácí zápas je tady, v sobotu přijede Havířov

Ve 3. kole II. ligy se hokejisté Velkého Meziříčí konečně představí domácím fanouškům, v první říjnový den nastoupí proti Havířovu!