MILWAUKEE: Nová prodejna ve Velkém Meziříčí!
Dnes je 1. října 2023, svátek má Igor, zítra Olívie / Oliver.
  • V neděli 1. října 2023 začal 21. ročník městské ligy. Foto ze zápasu Vídeň - Bory.
  • Hudební festival Jakuba Pustiny v neděli večer v koncertním sále Jupiter clubu nabídl významného hosta, operní divu Gabrielu Beňačkovou.
  • Po nedělním fotbalovém derby slaví tým Velké Bíteše, který zvítězil 1:2. Zápas sledovalo více jak 400 diváků.
  • Nová brána dynamických vah na silnici II/602 byla vztyčena.
  • Ve Stránecké Zhoři se dnes konala za hojné účasti veřejnosti tradiční akce Svatováclavské ohně.
  • Podzimní zámecké nádvoří.

Nejlepší sportovní události v České republice

- - 4. 10. 2022 - komentářů  0

S příchodem poslední části roku začíná úplně nová sezóna sportů, zatímco ta předešlá naopak vrcholí. Také díky tomu je možné na podzim sledovat mnohé sportovní události v České republice přímo živě, z místa konání. Tento článek se zaměří na výběr toho nejzajímavějšího, co na hráče v poslední části roku čeká, od oblíbeného ledního hokeje, po speciální události, které je možné si užít s tisíci dalšími fanoušky v největší české sportovní aréně.


Za sportem do O2 Areny

Hned několik předních sportovních událostí čeká na milovníky sportu v nejznámější a největší české sportovní aréně, která se nachází pouhých dvacet minut od historického centra Prahy - O2 Areně. Jednou z prvních příležitostí je lední hokej, který do O2 Areny naláká na mezinárodní příležitost - přední hokejovou ligu NHL v rámci které se odehraje v říjnu slavné Global Series, kdy se proti sobě utkají San Jose Sharks (kde je středním útočníkem Tomáš Hertl) a Nashville Predators a to již 7. a 8. října 2022.

 

Od 17. do 20. listopadu 2022 si na své v aréně přijdou milovníci parkuru, protože se zde bude konat Global Champions Prague Playoffs. Na playoff v parkurovém skákání bude mít zástupce také Česká republika. Chybět nebudou sázkové sportovní příležitosti, kam patří také Betano promo kod.

 

Rok mohou sportovní fanoušci zakončit v doprovodu bojového umění - MMA pořádá hned 30. prosince 2022 výroční OKTAGON 38, na kterém má hlavní kartu Karlos Vémola a další největší hvězdy české MMA scény.

 

Lední hokej v ČR

V září startují městské ligy a dále Extraliga ledního hokeje, která vyvrcholí na jaře 2023 a následuje ji Mistrovství světa, které se bude konat ve Finsku. V roce 2024 se poté mistrovství vrací do České republiky. Extraligu, jejíž součástí je letos 14 týmů, je možné sledovat na různých místech republiky, od Brna, přes Prahu, Karlovy Vary až po Pardubice a další města, podle týmů, které fanoušky zajímají a vzájemných zápasů, které liga nabídne, ty je možné vždy najít na stránkách ligové soutěže nebo týmu. Mezi týmy, které jsou v současné tabulce patří HC VÍTKOVICE RIDERA, které v současné době vedou tabulku, ale také Rytíři Kladno, Sparta Praha, HC Olomouc nebo HC Motor České Budějovice.

 

Na podzim za fotbalem

V říjnu odstartuje 10. kolo základní části fotbalové ligy Fortuna: Liga 2022/2023 v rámci které je možné zavítat na zápasy českých fotbalových týmů. Celé kolo odstartují vzájemné zápasy Bohemians a Plzně, Ostravy a Českých Budějovic a Mladé Boleslavi a Olomouce, které mají výkop 1.10.2022 v 16:00. Následovat bude zápas mezi Spartou a Hradcem Králové od 19:00. Také tabulka české soutěže je zajímavá a nabídce během celého podzimu lákavé zápasy. Tabulce v současné době vévodí Plzeň s 22 body, v těsném závěsu se poté nachází Slavia a dále Sparta nebo Liberec, o záchranu bojují například Pardubice, Zlín nebo Ostrava.

 

Další sportovní události

Vyhledat je možné také méně tradiční sportovní události, zde se nabízí například KRNAP Skate Cup 2022, který se odehraje v hudebním klubu Klondike Music Club a je ideální příležitostí pro milovníky skateboardingu. Na nejlepší představitele českého badmintonu naopak láká BCC Badminton Cup s Petrem Koukalem, který se odehraje 25.10.2022 v pražském Park Holiday Hotel.

Publikoval: -red-

Čtěte také

4. 5. 2023 - Nenávist

Nenávist
Kdysi bylo na naší planetě více druhů, jež měli šanci vyvinout se během evoluce ve „vládce“ Země. Na neštěstí se tím, kdo tuto soutěž vyhrál, byl předchůdce člověka. Těžko spekulovat, ale nebyl...

14. 4. 2023 - Pomoc Martinovi

Pomoc Martinovi
Je mi velkou ctí i radostí osobně znát pana Martina Klementa a těšit se z jeho kamarádství i osobitého humoru. Jako nesympatizující nestraník jsem se nikdy nezajímal o jeho stranickou příslušnost, ale...

16. 6. 2023 - Sondy do historie - 3. díl: Heydrichiáda - šílená krvavá pomsta

Sondy do historie - 3. díl: Heydrichiáda - šílená krvavá pomsta
2. stanné právo v protektorátu 27. 5. - 3. 7. 1942.

20. 8. 2023 - Sondy do historie - 4. díl: Bratrská pomoc - 21. srpen 1968

Sondy do historie - 4. díl: Bratrská pomoc - 21. srpen 1968
Na to ráno nelze zapomenout. Byla středa, 21. srpen 1968. Byl jsem ještě v posteli. Bydleli jsme tehdy v klasickém paneláku v malém východočeském městečku zvaném Skuteč. Najednou divoké zvonění.


Komentáře ke článku


NovinyVM.cz - nezávislé internetové noviny pro Velké Meziříčí, mikroregion Velkomeziříčsko a kraj Vysočina.
Publikování nebo další šíření obsahu serveru NovinyVM.cz je bez písemného souhlasu ZAKÁZÁNO.
Pokud chcete informace o inzerci nebo napsat redakci - pište na email redakce@novinyvm.cz.
Příspěvky v sekci "Od Vás" nevyjadřují názor redakce, jejich obsah není redigován.
Redakce upřednostňuje rychlost zveřejnění a aktuálnost před gramaticky a slohově bezchybnými články.

Vše pro ONLINE: webhosting - e-mail hosting - e-shopy - fakturační systém - SEO.
Nastavení cookies

×

Váš prohlížeč blokuje reklamu

Vážený uživateli, jelikož jste naším pravidelným návštěvníkem, zvažte prosím vypnutí AdBlocku na této doméně.
Příjmy z reklamy nám umožňují nabízet čtenářům obsah zdarma.

V horním panelu prohlížeče klikněte na ikonku ruky na červeném pozadí a zvolte
“Nespouštět na stránkách na této doméně”. Děkujeme!

MATRIGO: Hledáme technika datových sítí
TOPlist