SVĚTLÁ: Praktické maturitní i učební obory
Dnes je 4. prosince 2023, svátek má Barbora, zítra Jitka.
  • Společným odpočítávám na náměstí jsme rozsvítili letošní vánoční strom a celou světelnou výzdobu. Video již nyní na našem Facebooku.
  • Krásný hudební zážitek mají za sebou ti, kteří navštívili v adventní neděli koncert kontrabasového orchestru v kostele.
  • Na Karlově náměstí v Třebíči bude jako hlavní atrakce adventu velké ruské kolo.
  • Děti v kostele potěšil svou návštěvou svatý Mikuláš. Děti pozdravil, požehnal jim a rozdal dárky v podobě perníčků. Ty mu na oplátku zazpívaly a společně se pomodlily.
  • Pódium na náměstí připraveno.
  • Letošní taneční zakončil sobotní barevný ples.

Nemocnice Třebíč vyhlásila zákaz návštěv

- - 6. 10. 2022 - komentářů  0

S ohledem na zhoršující se epidemiologickou situaci (respirační nemoci, COVID) v našem regionu, vyhlašuje Nemocnice Třebíč od 4. 10. 2022 ZÁKAZ NÁVŠTĚV.


Uvedené omezení se nevztahuje na přítomnost u pacienta v terminálním stádiu nevyléčitelného onemocnění, otců u porodu a doprovodu dětí, pokud navštěvující osoby nevykazují příznaky respiračního onemocnění.

Publikoval: -kas-

Čtěte také

13. 11. 2023 - V Tasově obnovili tradici lampionových průvodů

V Tasově obnovili tradici lampionových průvodů
Podívejte se na lampionový průvod, který se o víkendu konal v Tasově.

8. 11. 2023 - Kraj vybral zhotovitele opravy silnice mezi Rudíkovem a Trnavou

Kraj vybral zhotovitele opravy silnice mezi Rudíkovem a Trnavou
V úterý 7. listopadu došlo k podpisu smlouvy mezi Krajem Vysočina a firmami MI Roads a.s. a IMOS Brno na zhotovení rekonstrukce silnice II/360 mezi Rudíkovem a Trnavou.

11. 8. 2023 - Část silnice z Kúsek k Březejci projde opravou

Část silnice z Kúsek k Březejci projde opravou
Zhruba 870 metrů dlouhý úsek místní komunikace z Kúsek po hranici katastru s obcí Březejc projde do konce října opravou.

31. 7. 2023 - V Jívoví se jela tradiční pouťová lávka

V Jívoví se jela tradiční pouťová lávka
V neděli 30. července se o pouti v obci Jívoví u Křižanova jela přes požární nádrž na návsi tradiční lávka, na kole i ve dvojicích na trakařích.


Komentáře ke článku


NovinyVM.cz - nezávislé internetové noviny pro Velké Meziříčí, mikroregion Velkomeziříčsko a kraj Vysočina.
Publikování nebo další šíření obsahu serveru NovinyVM.cz je bez písemného souhlasu ZAKÁZÁNO.
Pokud chcete informace o inzerci nebo napsat redakci - pište na email redakce@novinyvm.cz.
Příspěvky v sekci "Od Vás" nevyjadřují názor redakce, jejich obsah není redigován.
Redakce upřednostňuje rychlost zveřejnění a aktuálnost před gramaticky a slohově bezchybnými články.

Vše pro ONLINE: webhosting - e-mail hosting - e-shopy - fakturační systém - SEO.
Nastavení cookies

×

Váš prohlížeč blokuje reklamu

Vážený uživateli, jelikož jste naším pravidelným návštěvníkem, zvažte prosím vypnutí AdBlocku na této doméně.
Příjmy z reklamy nám umožňují nabízet čtenářům obsah zdarma.

V horním panelu prohlížeče klikněte na ikonku ruky na červeném pozadí a zvolte
“Nespouštět na stránkách na této doméně”. Děkujeme!

SANBORN: Hledáme CNC OPERÁTORA
TOPlist