PANORAMA FITNESS
Dnes je 19. června 2024, svátek má Leoš, zítra Květa.
  • Školní sbory koncertovaly v Jupiter clubu.
  • Cesta v Balinském údolí je posypána jemnou prosívkou. Do čtvrtka bude cesta zaválcována. Pak už se bude dobře jezdit i chodit. Více foto na našem Facebooku.
  • Oslavická se roztančila již na třetím ročníku školní taneční soutěže Star dance. Víc jak 50 fotografií najdete na našem Facebooku.
  • Bazény na koupališti jsou připraveny na spuštění provozu. K tomu by mělo dojít v pátek 21. června.
  • Silnčáři stále vylepšují stav vozovky na Uhřínovské silnici.
  • Aby se při pouti neprášilo...

Podívejte se, co chystá Citypark Jihlava na podzim

- - 12. 10. 2022 - komentářů  0

Citypark Jihlava není jen skvělé nákupní centrum, ale také prostor, kde se můžete potkat se zajímavými lidmi, inspirovat se nebo zažít show. Letošní podzim se v Cityparku Jihlava rozhodně nudit nebudete. Představujeme vám program na říjen a listopad a přidáváme jednu dárkovou inspiraci.


„Jsme rádi, že naše nákupní centrum nabízí vedle nákupů a služeb i akce, které mají přesah. Ve spolupráci s krajem Vysočina jsme na letošní podzim připravili několik unikátních setkání, která baví, inspirují i pomáhají,“ ří Miroslava Badalová, ředitelka obchodního centra.


Inspirativní setkání s pracovníky pěstounské péče


Ve čtvrtek 20. října se od 15:00 do 18:00 hod. v Cityparku představí organizace, které mají pěstounskou péči na starost. Pojďte nahlédnout pod pokličku této obdivuhodné činnosti s mottem „V pěstounství táhneme za jeden provaz... přijďte popotáhnout s námi. Setkání bude doplněno programem pro děti, které se mohou těšit na tanečky, malování na obličej, tvořivé dílničky, fotící bedýnky, soutěže a hry nebo zaplétání copánků.


Poradíme vám, kam s dětma po základce, a zahraje i Pokáč


Ve dnech 21. a 22. října proběhne v Cityparku Jihlava Vysočina Education Festival. Představí se vám střední školy i praktické obory z celé Vysočiny z oblasti strojírenství, energetiky, techniky, kosmetiky, kadeřnictví, hotelnictví a gastronomie, stavebnictví, zemědělství, uměleckých, humanitních i přírodovědných oborů nebo zdravotnictví. Prezentace budou probíhat v pátek od 9 do 21 hod a v sobotu mezi 9-19 hod. A v sobotu se můžete těšit na Pokáče, který zahraje od 17:00 hod.


Kuchařská show, která provoní celou pasáž

 

V sobotu 5. listopadu proběhne 3. ročník Gurmet dne, mezinárodní gastronomické soutěže žáků středních škol Trophée Mille. Letos se opět utká 8 dvoučlenných týmů z celé České republiky. Těšte se na 6 degustačních porcí slaného a sladkého pokrmu s využitím 4 povinných regionálních surovin - husí prsa s kůží, tradiční medovina, kozí žervé, zákvas z červené řepy. Odborná porota rozhodne o vítězi a svoji účast potvrdil i prezident soutěže Trophée Mille, vyhlášený francouzský šéfkuchař a držitel dvou michelinských hvězd Philippe Mille.


Dárková karta CITYPARK


Přemýšlíte, čím udělat radost svým blízkým? Citypark Jihlava má pro vás ideální řešení - dárkovou kartu CITYPARK. Dárkovou kartu v hodnotě od 300 do 6 000 Kč můžete zakoupit i s elegantní obálkou na osobní věnování. Získáte ji v prodejním automatu v obchodním centru, který je umístěn v horní pasáži u Vodafone, nebo v e-shopu www.citypark.cz/darkove-karty.


Víkendová akce s kartou CITYPARK


Kupte si o víkendu v prodejním automatu dárkovou kartu CITYPARK v hodnotě minimálně 1 000 Kč a zcela zdarma dostanete další dárkovou kartu v hodnotě 300 Kč. Akce startuje v sobotu 22. 10. 2022 a platí další 4 víkendy každou sobotu a neděli od 10 do 18 hod.


Autor: Markéta Altrichterová

Publikoval: -kas-

Čtěte také

15. 4. 2024 - Jak na jaře bojovat proti alergii? Jak se chránit doma i venku?

Jak na jaře bojovat proti alergii? Jak se chránit doma i venku?
Jarní období hodně lidí miluje, protože se příroda probouzí po zimě k životu. Právě nyní ale začíná také všechno růst a kvést, což pro alergiky a astmatiky znamená čas plný problémů. Každý...

19. 4. 2024 - Výhody práce z domova - možnost výběru vhodného kancelářského sezení

Výhody práce z domova - možnost výběru vhodného kancelářského sezení
Pracovat z domova se poslední dobou těší velké oblibě. Pochopitelně jako vše, má to své výhody i stinné stránky. Stinné stránky si ještě vzpomeneme. Teď rovnou k výhodám.

21. 2. 2024 - Co je mušelín a jeho využití v módě oblečení a doplňků

Co je mušelín a jeho využití v módě oblečení a doplňků
Mušelín je lehký a prodyšný, díky čemuž si získal značnou oblibu. Setkat se můžete také s označením dvojitá gázovina. Jde o všestrannou látku, ze které lze ušít různé oblečení, ale třeba i...

10. 6. 2024 - Udělejte ze svého stávajícího bydlení ekologické bydlení

Udělejte ze svého stávajícího bydlení ekologické bydlení
Dříve ekologické bydlení znamenalo zejména třídění odpadu. Doba však pokročila a vy můžete pro šetření vlastní peněženky i životního prostředí udělat daleko víc. Jak pozměnit svůj domov, aby byl více eko?


Komentáře ke článku


NovinyVM.cz - nezávislé internetové noviny pro Velké Meziříčí, mikroregion Velkomeziříčsko a kraj Vysočina.
Publikování nebo další šíření obsahu serveru NovinyVM.cz je bez písemného souhlasu ZAKÁZÁNO.
Pokud chcete informace o inzerci nebo napsat redakci - pište na email [email protected].
Příspěvky v sekci "Od Vás" nevyjadřují názor redakce, jejich obsah není redigován.
Redakce upřednostňuje rychlost zveřejnění a aktuálnost před gramaticky a slohově bezchybnými články.

Vše pro ONLINE: webhosting - e-mail hosting - e-shopy - fakturační systém - SEO.
Nastavení cookies

×

Váš prohlížeč blokuje reklamu

Vážený uživateli, jelikož jste naším pravidelným návštěvníkem, zvažte prosím vypnutí AdBlocku na této doméně.
Příjmy z reklamy nám umožňují nabízet čtenářům obsah zdarma.

V horním panelu prohlížeče klikněte na ikonku ruky na červeném pozadí a zvolte
“Nespouštět na stránkách na této doméně”. Děkujeme!

Happy Sport Club
TOPlist