MILWAUKEE: Nová prodejna ve Velkém Meziříčí!
Dnes je 23. září 2023, svátek má Berta, zítra Jaromír.
  • Prostranství u městské synagogy je stále vylepšováno.
  • Studenti a žáci místních škol v pátek dopoledne ve velkém sále Jupiter clubu viděli úspěšné představení místních ochotníků ŠNB Zkrocení zlé ženy. Repríza pro veřejnost bude zítra v sobotu 23.9. ve 20 hodin taktéž v Jupiter clubu.
  • Čekárna vlakové zastávky na Družstevní ulici byla "vyzdobena".
  • Díry na Družstevní ulici úspěšně zalepeny. Celá rozpraskaná silnice i chodníky by si zasloužily větší rekonstrukci.
  • V neděli odpoledne se uskuteční dračí létání s Dózou na Fajtově kopci.
  • Na ulici Čechova začala gen. rekonstrukce chodníků.

Třetí vítězství v řadě

- - 9. 11. 2022 - komentářů  0
Třetí vítězství v řadě
Třetí vítězství v řadě

Družstvo žen 5.11. odehrálo předehrávku 11.kola s týmem z Otrokovic. Naše družstvo nastupovalo do zápasu pouze se 3 spojkami a doplněno o 5 dorostenek.


1.liga žen

TJ Sokol Velké Meziříčí - TJ Jiskra Otrokovice 29:26 (13:15)

 

Zase se ukázalo, že je pro nás vstup do zápasu velmi důležitý, a tak jsme se od začátku hned ujaly 2 brankového vedení. Ale hráčky hostů se nenechaly zaskočit a velice rychle odpověděly a ujaly se vedení ony. 20 minut prvního poločasu se překlápělo skóre z jedné strany na druhou a hrála se velice vyrovnaná hra. Po time-outu hostů, začala děvčata z Otrokovic vyloženě dominovat a přehrávaly nás jednoduchými akcemi kdežto my jsme se zase trápily se zakončením, a tak se do šaten šlo za stavu 13-15 pro hosty.

 

Od začátku 2. poločasu jsme si zase našly naše tempo a soupeřkám jsme nedovolily odskočit na více jak 2 branky. To se zlomilo v 18. minutě, kdy se naše družstvo dostalo do vedení, které nehodlalo pustit. Díky velmi dobře fungující obraně, jsme si mohly začít věřit na vítězství. To se taky stalo, kdy jsme se za stavu 29-26 mohly radovat z vítězství. Třetí vítězství v řadě a tato předehrávka vystřelila naše družstvo na 4. místo 1.ligy.

 

Slova trenéra:

Z určitého hlediska bylo toto vítězství hodně důležité, protože zůstaneme na dostřel horní části tabulky, ale na druhou stranu jsme si vytvořili pohodlný náskok od týmů ze spodní části tabulky. Také nás tento zápas zbavil stresu z příštího utkání, které se uskuteční 12.11 u nás na hale proti celku z Kunovic. 

 

Tento zápas byl skutečný test toho, jakou práci jsme odvedli na trénincích a kam jsme se posunuli navzdory malému počtu spojek, a navíc doplněné o zranění Jarmily Šabacké (která si zlomila prst na ruce) a zranění ramene Kateřiny Záviškové (která bude v rekonvalescenci až do Vánoc). Dnes jsme předvedli především velmi dobře fungující obranu za to v útoku to bylo trochu komplikovanější právě kvůli nedostatku spojek. Na druhou stranu jsme si vyzkoušeli hru na 2 pivoty, na které budeme muset v rámci tréninků ještě zapracovat. Speciálně bych chtěl dnes zmínit Aničku Vodnou, která odehrála celý zápas bez střídání, a ještě celou hru perfektně organizovala, jak v útoku, tak v obraně.

 

Hrály: Šiplová Petra - Závišková Iva (8/2), Vodná Anna (5), Borkovcová Tereza (4), Pacalová Lenka (3), Pospíšilová Markéta (3), Holíková Lenka (2), Cahová Kristýna (2), Kuřátková Klára (2), Bibrová Tina, Rosická Bára, Koudelová Natálie, Puffer Natalie. Trenér Quentin Lafon, Závišková Kateřina.


Autor: Kateřina Závišková

Publikoval: -kas-

Čtěte také

8. 6. 2023 - Mladší žáci pátí na MČR v Házenkářském desetiboji (HD)

Mladší žáci pátí na MČR v Házenkářském desetiboji (HD)
Po úspěšných kvalifikacích (únorové krajské a březnové regionální), jsme postoupili do republikového finále, které se tento rok konalo od pátku 2.6.2023 do neděle 4.6.2023 v Karviné.

17. 9. 2023 - Starší žákyně na první Lize Vysočiny s plným počtem bodů

Starší žákyně na první Lize Vysočiny s plným počtem bodů
V polovině srpna začalo nově tvořené družstvo starších žákyň s letní přípravou. K hráčkám ročníku 2009, které hrály za starší žákyně už v sezóně 2022/23 se připojily loňské mladší žákyně ročníku 2010...

9. 6. 2023 - Mladší žákyně ve finále házenkářského desetiboje páté!

Mladší žákyně ve finále házenkářského desetiboje páté!
První červnový víkend se v kategorie mladšího žactva nese v duchu Mistrovství České republiky v Házenkářském desetiboji. V loňském roce se v něm naše děvčata objevila úplně poprvé. A ani v tom...

9. 5. 2023 - HÁZENÁ: Muži na závěr sezóny vítězně

HÁZENÁ: Muži na závěr sezóny vítězně
V posledním soutěžním kole II. ligy jsme na domácí palubovce hostili tým z Hustopečí, který se krčí na chvostu tabulky a v letošním ročníku nezískal jediný bod. Cíl pro dnešní zápas byl...


Komentáře ke článku


NovinyVM.cz - nezávislé internetové noviny pro Velké Meziříčí, mikroregion Velkomeziříčsko a kraj Vysočina.
Publikování nebo další šíření obsahu serveru NovinyVM.cz je bez písemného souhlasu ZAKÁZÁNO.
Pokud chcete informace o inzerci nebo napsat redakci - pište na email redakce@novinyvm.cz.
Příspěvky v sekci "Od Vás" nevyjadřují názor redakce, jejich obsah není redigován.
Redakce upřednostňuje rychlost zveřejnění a aktuálnost před gramaticky a slohově bezchybnými články.

Vše pro ONLINE: webhosting - e-mail hosting - e-shopy - fakturační systém - SEO.
Nastavení cookies

×

Váš prohlížeč blokuje reklamu

Vážený uživateli, jelikož jste naším pravidelným návštěvníkem, zvažte prosím vypnutí AdBlocku na této doméně.
Příjmy z reklamy nám umožňují nabízet čtenářům obsah zdarma.

V horním panelu prohlížeče klikněte na ikonku ruky na červeném pozadí a zvolte
“Nespouštět na stránkách na této doméně”. Děkujeme!

Lisovna plastů, spol. s r.o. hledá zaměstnance
TOPlist