• ZUŠ Open pokračovala vystoupeními tanečního a literárně dramatického oboru. Ve velkém sále Jupiter clubu byly k vidění výjimečné výkony.
  • Na dopravním hřišti se koná soutěž mladých cyklistů.
  • Louka pod školou byla v pondělí dopoledne plná dravců. Konala se akce záchranné stanice pro dravé ptactvo Zayferus, která zajišťuje výukový program pro základní školy a letové ukázky dravců pro veřejnost.
  • Staví se nový most přes řeku Oslavu mezi Tasovem a Kamennou na silnici II/390.

HÁZENÁ: Zpackaná druhá půle v Kostelci rozhodla

- - 20. 11. 2022 - komentářů  0
Tým mužů.
Tým mužů.

Po minulém kole, kdy jsme konečně slavili první letošní body, jsme na půdě Kostelce na Hané chtěli navázat a pokusit se urvat další vítězství.

neděle 20. 11. 2022

II. liga mužů JM  -  9. kolo

Sokol Kostelec na Hané - TJ Sokol Velké Meziříčí 32:19 (12:11)

Úvod patřil domácím, kteří šli už ve 2. minutě do vedení 3:1. My se naštěstí dokázali rychle probudit a nedovolit soupeři odskočit. Začala nám dobře fungovat obrana, za kterou se rozchytal i náš brankář. Bohužel naše útočné kombinace byly bez nápadu a horko těžko jsme překonávali domácí obraný val. V 17. minutě tak stále svítilo na tabuli hubené skóre 8:4. Závěr poločasu se nám ale vydařil. Začali jsme konečně dávat branky a náskok soupeře jsme umazali na rozdíl jediné trefy.

Bohužel druhá půle byla jako ze špatného snu a jde shrnout zhruba následovně. Naše nepřipravená střelba končí v náručí domácího brankáře, který rychlou nahrávkou posílá svého spoluhráče do trháku, a ten jde sám na našeho brankáře. Toto jsme ve druhém dějství viděli snad 15x. To rozhodlo o výsledku utkání, který vzhledem k průběhu první půle je pro nás až příliš krutý.

V příštím kole, které je zároveň posledním domácím utkáním podzimní části, na naší palubovce přivítáme tradičního rivala z Kuřimi.

Online zápis z utkání a tabulka ZDE

7m hody: 0/1:2/2, vyloučení 4:2

Sled branek: 3:1, 3:3, 5:4, 8:4, 9:8, 11:10, 12:11, 15:13, 22:13, 27:16, 27:19, 32:19

Sestava a branky: Ondřej Poul, Lukáš Deraha - Vítězslav Večeřa (6/1), Jakub Mach (4/1), Pavel Strašák (3), David Kubiš (2), Filip Macoun (2), Vojtěch Svoboda (1), Alexandr Kuřátko (1), Petr Kavka, Filip Mička, Martin Chalupa, trenér Pavel Strašák, odpovědný vedoucí Pavel Svoboda

Sobota 26. listopadu

15,00 hodin                 I. liga ženy                              HK Hodonín

17,00 hodin                 II. liga muži                             SK Kuřim

19,00 hodin                 II. liga starší dorostenci            TJ Ledeč nad Sázavou

Neděle 27. listopadu

9,00 - 17,00 hodin       kvalifikace Žákovská liga starší žáci

Autor: Ondřej Poul

2. 5. 2024 - Ve Frýdku dorostenci bojovali o body

Ve Frýdku dorostenci bojovali o body
Sobotní souboj ve Frýdku-Místku mohl mít pro naše dorostence sladkou tečku. Bohužel rozhodující pasáž ve druhém poločase nedopadla v náš prospěch, a naši hráči, tak opět odjeli s prázdnou.

27. 11. 2023 - Házená: V dramatickém utkání jsme doma přemohli Kostelec n. H.

Házená: V dramatickém utkání jsme doma přemohli Kostelec n. H.
V posledním letošním domácím utkání jsme doma přivítali rozjetý Kostelec na Hané, který po horším vstupu do sezóny nyní výrazně zabral a s jednobodovým náskokem na náš tým okupoval 4. pozici. Doma...

15. 11. 2023 - Mladší žákyně mají za sebou podzimní část Ligy Vysočiny

Mladší žákyně mají za sebou podzimní část Ligy Vysočiny
První dva listopadové víkendy odehrály mladší žákyně poslední dva turnaje Ligy Vysočiny. V osmi zápasech předváděly různé výkony, ovšem je na jich vidět herní růst a větší rozhled po hřišti.

22. 4. 2024 - HÁZENÁ: Porážkou Ivančic si muži s předstihem zajistili bronzové medaile v druholigovém ročníku

Tři kola před koncem si již muži s předstihem mohli zajistit, že letošní ročník 2. ligy zakončí nejhůře na 3. pozici. Do cesty se jim postavil aktuálně 4. celek soutěže (a loňský...