Hotelová škola Světlá a SOŠŘ Velké Meziříčí
Dnes je 28. ledna 2023, svátek má Otýlie, zítra Zdislava.
  • Zvrat v posledním okamžiku. Sobotní zápas hokejistů HHK s Kopřivnicí se během pár okamžiků změnil od vedení na prohru gólem 8 sekund před koncem třetí třetiny.
  • Fotbalisté A týmu FCVM v sobotu dopoledne sehráli první přípravné utkání.
  • Proč celý den svítí světlo na parkovišti ve Svitu je záhadou?
  • Kolem netradičního popelníku u Depa je velký binec.
  • Mezi Měřínem a Stráneckou Zhoří došlo k nehodě nákladního auta.

HÁZENÁ: Muži nezvládli poslední domácí vystoupení

SPORT - HÁZENÁ - 29. 11. 2022 - komentářů 0

Tým mužů.
Tým mužů.

Trápící se tým mužů chtěl v posledním domácím utkání zabojovat o cenné body do tabulky. V cestě jim stála tradičně silná Kuřim.

sobota 26. 11. 2022

II. liga mužů JM - 10. kolo

TJ Sokol Velké Meziříčí - SK Kuřim 34:42 (15:18)

Úvod utkání vyšel lépe nám a šli jsme do vedení 5:2. Hosté nás sice nenechali výrazněji odskočit, ale i tak jsme si do 22 minuty neustále udržovali 2brankové vedení. Bohužel ve 22. minutě za stavu 11:9 jsme si vybrali slabší chvilku a soupeři nabídli možnost několikrát snadno skórovat. I na obraně jsme hodně polevili, a tak posledních 8 minut poločasu vyhrála Kuřim v poměru 4:9.

Do druhého dějství jsme chtěli vstoupit koncentrovaně a postupně ukrajovat náskok soupeře. To se nám prvních 10 minut dařilo a snížili jsme na 22:23. Poté ale přišel zlom. Několika zbytečnými vyloučeními jsme hostím darovali několik přesilovek, které využili. Náš tým byl najednou v křeči a kupili jsme jednu chybu za druhou. Obrana jakoby přestala existovat a hosté si z naší svatyně udělali střelnici. V posledních 10 minutách se naše hra již úplně rozpadla a Kuřim definitivně zlomila náš odpor. Utkání tak pro nás skončilo další nelichotivou prohrou po přestřelce 34:42.

V posledním kole zajíždíme na půdu posledních Hustopečí, kde musíme bezpodmínečně bodovat.

Online zápis z utkání a tabulka ZDE

7m hody: 2/2:4/4, vyloučení 6:2, navíc domácí ČK

Sled branek: 2:1, 5:2, 8:5, 11:9, 14:12, 14:17, 15:18, 21:21, 22:27, 26:29, 27:33, 32:35, 32:41, 34:42

Sestava a branky: Ondřej Poul, Lukáš Deraha - Pavel Strašák (8), Vítězslav Večeřa (6), Pavol Živčic (4), Martin Chalupa (4/1), Aleš Novotný (3), Petr Kavka (3), Jakub Mach (2/1), David Kubiš (1), Filip Macoun (1), František Kratochvíl (1), Filip Mička (1), Alexandr Kuřátko, trenér Ladislav Šidlo, odpovědný vedoucí Pavel Svoboda

13. 9. 2022 - První kolo 1. ligy žen

V prvním kole nové sezóny naše družstvo žen zajíždělo na derby Vysočiny a to do Havlíčkova Brodu.

20. 12. 2022 - Poslední Liga Vysočiny v tomto roce

Naši nejmenší házenkáři strávili 4.adventní neděli Ligou Vysočiny v Havlíčkově Brodě.

26. 9. 2022 - Starší dorostenky opětovně nebodovaly

První čtvrthodina proti soupeřkám, se kterými jsme odehráli závěrečnou přípravu, se hrála vyrovnaná partie.

6. 12. 2022 - Vítězný házenkářský turnaj v Rožnově

Starší žáci se vypravili v termínu 2. - 4. 12. 2022 na kvalitně obsazený turnaj Dobiáš Cup v Rožnově pod Radhoštěm. Turnaje se zúčastnilo celkem 10 družstev. Hrálo se ve dvou základních...